InfoStudy
Ефективна допомога у вступі та оформленні документів для навчання в США

Бордингові школи в США

Шкільна освіта, отримана в США, практично гарантує успішний вступ до вишів цієї країни. Тому багато батьків вважають за краще відправити своїх дітей на навчання в іншу країну ще в старших класах.

Приватні бордингові школи вважаються найелітнішими і є найкращим варіантом для іноземних учнів з низки причин:

 1. Безпека та комфорт. Такі школи забезпечують розміщення в резиденціях школи, де учні перебувають під постійним наглядом персоналу. Умови проживання та харчування на вищому рівні.
 2. Висока якість освіти. У цих школах діти отримують першокласну підготовку, як з академічних предметів, так і можливість розвивати спортивні та творчі таланти.
 3. Швидка адаптація. Постійно перебуваючи в оточенні друзів і наставників, діти швидше адаптуються до життя в новій країні та швидко підвищують рівень англійської.
 4. Гарантований вступ до коледжу. Найкращі школи-пансіони мають практично 100% рівень вступу випускників до найкращих коледжів США.
 5. Прекрасний викладацький склад. У ці школи набирають магістрів і докторів наук, які забезпечують прекрасну підготовку учнів.
 6. Сучасне оснащення. Учні отримують усі необхідні ресурси для навчання та розвитку: від музичних студій і спортивних комплексів до лабораторій для робототехніки та бізнес-інкубаторів.

Найкращі бордингові школи США

У Сполучених Штатах працює близько 2500 приватних шкіл. Низка з них пропонує навчання та проживання в пансіоні. До найкращих шкіл, що посідають перші місця в місцевих і державних рейтингах, відносять такі.

Carmel Catholic High School

Це престижна приватна школа, яка надає першокласну середню освіту з 1962 року. Вона розташована в Чикаго (Іллінойс) і має великий зелений сучасний кампус площею в 50 акрів. Крім аудиторій, школа має сучасні науково-дослідні та інженерні лабораторії, бізнес-інкубатор, центр технічних наук, спортивні зали та майданчики, студії для мистецтва, танців, театральної підготовки, фотолабораторію тощо.

У школі навчається понад 1000 учнів із різних країн. При цьому заняття завжди проходять у невеликих класах (до 15 осіб). На навчання приймають дітей з 9 по 12 класи.

У цій школі-пансіоні створено всі умови для ефективного навчання як американських, так і іноземних учнів.

Для іноземців працює програма Amerigo, яка допомагає швидко адаптуватися в США та демонструвати блискучі успіхи в навчанні та творчості. Ці курси гарантують вступ учня до найкращих університетів країни.

Під час навчання діти проживають у комфортабельних апартаментах. Учні можуть займатися спортом, мистецтвом, відвідувати концерти, ресторани, ТРЦ тощо.

Школа пропонує курси п'яти рівнів для задоволення освітніх потреб учнів:

 1. Dual Credit. Програма подвійного кредиту Carmel Catholic дає можливість успішним і відповідальним учням отримати залікові бали коледжу, одночасно виконуючи випускні іспити Carmel Catholic. Зароблені кредити можна перевести в коледжі або університети.
 2. Advanced Placement. Ці курси призначені для учнів з найбільш високими досягненнями і засновані на стандартизованих тестах і курсових роботах; вони відповідають рівню коледжу.
 3. Honor College Prep. Курси підготовки до коледжу з відзнакою (H) призначені для найуспішніших учнів.
 4. Upper College Prep - для учнів із середнім рівнем успішності.
 5. College Prep - курси підготовки до коледжу (CP) призначені для студентів, яким необхідне додаткове вивчення предметів.

St. Pius X High School

Ця приватна школа в Х'юстоні (Техас). Вона приймає на навчання дітей із 14 років. Гарний кампус займає територію площею 29 акрів. Вона має просторі аудиторії, комфортабельні резиденції, науково-дослідний і медіацентр, спортивні комплекси, професійний театр, коледж-центр.

Ця школа пропонує поглиблені академічні програми за кількома напрямами.

Ця школа - один із партнерів програми Amerigo, яка надає чудові можливості для академічного та особистого розвитку.

100% випускників школи приймаються до найкращих вишів країни. На додаток до стандартних курсів підготовки до коледжу студенти можуть обирати курси з відзнакою, курси підвищення кваліфікації, курси подвійного заліку, а також пропозиції в галузі інженерії, інформатики та бізнесу.

Ця школа пропонує унікальний курс "Engineer Your World", що був розроблений за допомогою фахівців NASA та University of Texas. Учні поглиблено вивчають інженерну справу протягом двох років. Курс включає вивчення програмування, створення дронів і роботів та багато іншого.

North Broward Prep

Елітна приватна школа у Флориді пропонує навчання на пансіоні дітям з 6 по 12 класи. North Broward має величезний кампус на 80 акрів, який організований у стилі коледжу. Для учнів створено студії музики та візуального мистецтва, медіа-лабораторії, зали робототехніки, оздоровчий центр, спортивні об'єкти, басейн тощо.

На території інтернату завжди працюють 10 співробітників, які забезпечують підтримку, допомогу та контроль.

Програми 9 - 12 класу призначені для інтенсивної підготовки до вступу в коледж.

North Broward пропонує програми Advanced Placement (AP) і Міжнародного бакалаврату (IB), а також для профільного підвищення кваліфікації. Учням доступний вибір із понад 180 курсів, 34 курсів з відзнакою, 14 курсів підвищення кваліфікації та 25 курсів міжнародного бакалаврату.

Woodside Priory School

Католицька бенетистинська школа була відкрита 1957 року. Вона приймає на навчання в пансіоні учнів з 9 по 12 класи. Woodside Priory School розташована в Кремнієвій долині і являє собою прогресивний навчальний центр, оснащений сучасними цифровими лабораторіями, науковими лабораторіями, студіями мистецтв, аквацентром тощо.

Студенти проживають у комфортабельних резиденціях. Разом із ними живуть наставники, які надають всебічну підтримку протягом усього навчання.

Woodside Priory School має чудову репутацію завдяки насиченим академічним курсам і великому вибору факультативів.

Особлива увага приділяється математиці, природничим наукам і навичкам письма, включно з розвитком навичок SAT. Також учні в обов'язковому порядку вивчають теологію.

Учням пропонують безліч варіантів для всебічного розвитку: вони можуть займатися мистецтвом, спортом, брати участь у клубах за інтересами.

Випускники Woodside Priory School повною мірою готові до вступу в Каліфорнійський університет, а також інші передові виші США.

BASIC Independent McLEAN

Ще одна передова школа-інтернат Сполучених Штатів, яка працює з 2016 року. Вона розташована в Тайсонс Корнер (Північна Вірджинія) і має мальовничий кампус, який займає 11 акрів.

Для учнів створено сучасні аудиторії та лабораторії, студії для театру та мистецтва, спортивні майданчики тощо.

BASIC Independent McLEAN пропонує навчання за унікальною програмою BASIC, яка була визнана однією з найкращих академічних програм у США.

Учні старшої школи навчаються за програмою Advanced Placement. Кожен учень бере мінімум 6 курсів, складає іспити та готує дослідницький проєкт. Останній рік включає щоденні консультаційні курси в коледжі, курси Capstone і курси після AP на рівні коледжу. Це забезпечує першокласну підготовку та гарантований вступ до коледжу.

Cranbrook Schools

Cranbrook Schools - це найстаріша мережа приватних шкіл-пансіонатів, яка пропонує висококласну середню освіту з 1922 року. Вона розташована в Блумфільд-Гіллс (Мічиган). Школа має дуже великий кампус площею понад 319 акрів, який обладнаний за останнім словом техніки.

У школах Кренбрука навчається понад 1600 учнів від 1 до 12 класу. Найсильніші комплексні програми підготовки гарантують успішний вступ до найкращих коледжів країни.

Також Cranbrook Schools приділяють велику увагу всебічному розвитку дітей. Понад 40 спортивних команд і понад 60 клубів за інтересами дають змогу кожному учневі знайти друзів і можливість для розвитку потенціалу.
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюю відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаємо вступати за кордон з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions