Woodside Priory School

Католицька бенедистинська незалежна школа підготовки до вступу в коледж
Місто
Портола Веллі, Каліфорнія
(Кремнієва долина)
Програми навчання
High School Diploma
Вік
від 14 років
Вартість навчання
58 800 $ на рік

Woodside Priory School | Вудсайд Прайорі Скул

Woodside Priory School - католицька бенедистинська незалежна школа підготовки до вступу в коледж. Школа була заснована 1957 року як інтернат для учнів 9 - 12 класу. Нині школа пропонує навчання з 6 класу як у денній формі, так і в інтернаті (з 9 класу).

Вона розташована в самому центрі Кремнієвої долини (Каліфорнія) неподалік від Стенфордського університету.

Наразі школа являє собою сучасний навчальний центр, який включає аудиторії, наукові та цифрові лабораторії, студії мистецтв, майстерні, 3D-лабораторію, сади, аквацентр, церкву, гарний сквер, а також студентські резиденції, кафетерії і т.д.

Середня школа Woodside Priory School

Середня школа Woodside Priory School пропонує насичені академічні курси з широким спектром динамічних факультативів. У кожному класі є один учитель гуманітарних наук, який викладає англійську та історію. Цей учитель діє як "класний керівник" у класі та забезпечує послідовну структуру навчання для учнів середніх класів. Крім того, школа пропонує широкий вибір факультативів з різних предметів, включно з образотворчим мистецтвом, виконавським мистецтвом, інформатикою та фізичним вихованням. Учні всіх класів мають можливість обирати різні факультативи щороку, щоб вивчити свої інтереси і таланти.

Варіанти факультативів у середній школі: Книжкове мистецтво, Кераміка 1, Кераміка 2, Малювання та живопис, Геометричні візерунки, Гравюра, Імпровізація, Музичний театр, Ігрове дійство, Мечі, Слова та хаос, Вітри, що починаються, Гітара, Музика Теорія, ударні інструменти, CAD та 3D-друк, програмування на Python, візуальний дизайн, походи та ігри на свіжому повітрі, спортивні навички, творче письмо, сад, рослина на тарілці.

Вимоги до закінчення середньої школи

 • Англійська: 3 роки
 • Історія: 3 роки
 • Математика: 3 роки
 • Фізичне виховання: 3 роки
 • Наука: 3 роки
 • Теологія: 3 роки
 • Світова мова: 3 роки

Обов'язкові та факультативи за вибором:

 • 6-й клас: потрібен 1 семестр з інформатики, 1 семестр з навичок навчання, дві чверті за вибором.
 • 7-й клас: факультативи за вибором із чотирьох чвертей
 • 8-й клас: по одній чверті обов'язкових курсів "Охорона здоров'я" та "Проєкт Step Up" і дві чверті факультативів за вибором.

Загальношкільні заходи, як-от Каплиця та Тиждень Духа, об'єднують учнів різного віку, але завдяки заходам, які відповідають їхньому розвитку, турботливим вчителям і виділеному розділу кампусу, середня школа зберігає свою власну ідентичність.

Старша школа Woodside Priory School

Учні, які закінчили базову навчальну програму старших класів, будуть добре підготовлені до вимог Каліфорнійського університету. Повний спектр додаткових факультативів і додаткових програм готує студентів до вступу в обрані коледжі та університети. Доступні різноманітні факультативні заняття для покращення освітнього досвіду учнів.

Навчальна програма приділяє особливу увагу математиці, природничим наукам і навичкам письма, включно з розвитком навичок SAT зі словникового запасу та письма на уроках англійської мови.

Вимоги до закінчення старшої школи

 • Англійська: 4 роки
 • Іноземна мова: 2 роки вивчення однієї мови до рівня 3 (не вимагається іноземним студентам, для яких англійська є другою мовою)
 • Математика: 3 роки
 • Природознавство: 3 роки лабораторних досліджень (фізика, біологія та хімія)
 • Інформатика: 1 семестр
 • Історія та соціальні науки: 3 роки (американська демократія/глобальні проблеми, всесвітня історія та культура, історія США) і старший проєкт
 • Теологія: 6 семестрів
 • Візуальні мистецтва: 2 семестри
 • Виконавське мистецтво: 2 семестри
 • Фізичне виховання: 2 семестри або два міжшкільні спортивні командні сезони.
 • Здоров'я: 1 семестр
 • Громадські роботи: щонайменше 6 годин на рік (щонайбільше 2 з цих 6 годин можуть бути присвячені служінню громаді Пріорату)

Старша школа Пріорату - це більше, ніж просто підготовка до вступу в коледж. Йдеться також про розвиток звичок мислення, розширення кругозору та розпізнавання особистих захоплень упродовж усього життя. Спеціально розроблена програма для старших класів дає змогу досліджувати й експериментувати, а також ретельно готуватися до вступу в коледж.

Студенти монастиря зазвичай виконують більшість вступних вимог до коледжу до кінця другого року навчання, що дає їм змогу обирати з широкого спектра факультативів, як-от "Література через об'єктив камери", "Історія повстання" та "Органічна хімія", а також двадцять два курси підвищення кваліфікації, включно з людською географією, теорією музики, наукою про навколишнє середовище, психологією та художнім портфоліо.

Мистецтво і спорт у Woodside Priory School

Пріорат цінує мистецтво в освіті як вираження власної людяності та аспект розуміння всього людства. У поєднанні з академічним навчанням вивчення та заняття мистецтвом є частиною повного розвитку інтелекту та потенціалу учнів.

В образотворчому та виконавському мистецтві всім учням пропонується розкрити свої творчі та виражальні здібності. У рамках обов'язкової навчальної програми кожен вчиться створювати готові твори мистецтва, часто в контексті іншої дисципліни, наприклад історії або гуманітарних наук. Студенти пишуть сценарії шоу і проводять їх, вчаться ефективно говорити, ризикувати і підтримувати один одного.

Студентам пропонується виключно повний спектр занять образотворчим мистецтвом, вокалом, оркестром і театром.

Спортивна програма Priory пропонує повний спектр вражень з упором на розвиток здорового, активного способу життя, а також спортивних навичок. У командних видах спорту тренери заохочують спортивну майстерність, цілеспрямованість, відданість справі та наполегливу працю. Багато хто з наших тренерів також є викладачами, і студентам подобаються стосунки, які розвиваються за межами класних кімнат. Команди середніх і старших класів конкурентоспроможні та часто виходять у плей-офф ліги. Найкращі команди та спортсмени змагаються на регіональному та державному рівнях. Найкращі спортсмени середньої школи набираються і грають у командах коледжів.

Умови проживання та організація дозвілля

Для проживання учнів запропоновано сучасний комфортабельний комплекс апартаментів, розташований за кілька хвилин спокійної ходьби від навчальних будівель. У спальних кімнатах розміщуються двоє учнів однієї статі, тоді як інші приміщення - для приймання їжі, навчання, відпочинку та спілкування - призначені для спільного користування.

У вихідні дні школа регулярно організовує поїздки до Х'юстона - одного з найбільш багатонаціональних американських міст. Тут учні під ретельним контролем супроводжуючих мають змогу відвідати Космічний центр, музеї, театри та кінотеатри, кафе та ресторани, торговельно-розважальні центри.

Інтернат Woodside Priory School

Щорічно близько 50 учнів 9 - 12 класів приєднуються до багатої традиції пансіону в Пріораті, що бере початок від заснування школи 1957 року. У програмі-пансіоні учні з ближнього і далекого зарубіжжя почуваються відомими й улюбленими.

Найвідмітнішою особливістю програми-пансіону є наявність викладачів-інтернатів, яких студенти називають "РФ". Найняті на повний робочий день винятково з метою наставництва наших студентів-інтернатів, талановиті, захоплені та досвідчені викладачі забезпечують значуще наставництво для мешканців гуртожитку за межами класної кімнати.

Усі кімнати в гуртожитку обставлені 2 односпальними ліжками, 2 письмовими столами та стільцями, 2 великими шафами, 2 невеликими сейфами для цінних речей, 1 книжковою полицею. З усіх кімнат відкривається чудовий вид на чудовий кампус Пріорату.

Вартість навчання в Woodside Priory School

Вартість навчання та додаткові збори на 2023-2024 навчальний рік:

Денні студенти

Вартість навчання: $58,200
Плата за студентську діяльність: 600 доларів США.
Харчування: у вартість навчання входить обід

УСЬОГО: 58 800 доларів США.

Студенти-інтернати

Вартість навчання та проживання: 84 660 доларів США.
Плата за студентську діяльність: 600 доларів США.

Разом: 85 260 доларів США.

Представник Woodside Priory School

Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі. У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Woodside Priory School і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Woodside Priory School і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в школу.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Вам сподобалася школа?
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на запитання і допоможемо вступити
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions