BASIC Independent McLEAN

Школа BASIC Independent McLEAN пропонує навчання за форматом К-12 - з ранніх років до 12-го класу.
Місто
Тайсонс Корнер, штат Північна Вірджинія
Програми навчання
High School Diploma
Вік
від 2 років
Вартість навчання
від 27 750 $ за рік

BASIC Independent McLEAN

BASIC Independent McLEAN - одна з найкращих приватних шкіл США. Її було відкрито 2016 року в Тайсонс Корнер (штат Північна Вірджинія) неподалік від Вашингтона. Кампус займає 11 акрів. Він спроектований з урахуванням унікальної сильної програми навчання. Учні можуть користуватися сучасними класами та лабораторіями для вивчення природничих наук, аудиторіями для мистецтва, театру, двома ігровими та спортивними майданчиками, 10 кімнатами для дошкільного навчання тощо.

Школа пропонує навчання за програмою BASIC, яка визнана однією з найкращих академічних програм у США. Випускники успішно вступають до провідних коледжів та університетів світу.

Крім академічних занять BASIS Independent McLean пропонує широкий вибір позакласних клубів, заходів і видів спорту, при цьому майже 80% студентів беруть активну участь щонайменше в одному, а понад 50% беруть участь у двох або більше. Учні незмінно домагаються успіхів у багатьох позакласних заходах, включно з перемогами на чемпіонатах з математики, спорту, латини тощо.

Школа BASIC Independent McLEAN у рейтингах

Школа BASIC Independent McLEAN стабільно посідає провідні позиції в регіональних і державних рейтингах:

 • №1 - Найкращі приватні середні школи у Вірджинії;
 • №1 - Найкращі приватні середні школи для підготовки до коледжу у Вірджинії;
 • №1 - Найкращі приватні школи К-12 у Вірджинії;
 • №2 - Найкращі середні школи для STEM у Вірджинії;
 • №7 - Найкращі приватні середні школи для підготовки до коледжу в Америці;
 • №10 - Найкращі приватні школи К-12 в Америці;
 • №12 - Найкращі середні школи для STEM в Америці;
 • №29 - Найкращі приватні середні школи Америки.

Навчальна програма в BASIC Independent McLEAN

Школа BASIC Independent McLEAN пропонує навчання за форматом К-12 - з ранніх років до 12-го класу.

Програма раннього навчання (з 2 років)

Програма раннього навчання Discovery Blocks of Learning пропонує вражаючий набір курсів, які сприяють ранньому розвитку навичок лічби, грамотності та усвідомленню ідей і тем, що з'являться в наступні роки. Діти вчаться за допомогою ігор, музики та дослідницьких заходів, що відповідають їхньому рівню розвитку, що допомагає зробити матеріал високого рівня більш доступним. Блоки навчання Discovery включають в себе:

 • соціальна адаптація;
 • емоційний розвиток;
 • навички самообслуговування;
 • мова та грамотність;
 • математика;
 • виражальні мистецтва: образотворче, музика і драма;
 • фізичний розвиток;
 • китайська мова;
 • світове відкриття;
 • STEM Дискавері та ін.

Унікальна модель із двома вчителями передбачає двох учителів у класі, кожен з яких володіє глибокими знаннями ефективних педагогічних методів і досвідом проведення захопливих уроків. Протягом року в класах учнів присутні як учитель раннього навчання, так і науковий співробітник з раннього навчання. Вчителі-предметники можуть замінювати вчителів раннього навчання на "спеціальних" курсах, таких як китайська мова та фізкультура.

Ці два вчителі працюють разом, допомагаючи учням встановлювати життєво важливі зв'язки як у класі, так і за його межами.

Початкова школа (1 - 5 клас)

Програма школи для початкових класів пропонує дітям унікальний досвід навчання, оскільки вони починають повністю охоплювати різні дисципліни та їх взаємозв'язок.

Ця програма вирізняється унікальним акцентом на взаємозв'язку між різними галузями знань, а також партнерстві викладачів, яке присутнє в кожному класі. Учні мають окремого вчителя-предметника (SET) для кожного основного класу в парі з учителем-експертом з навчання (LET), який формує середовище навчання в міру їхнього переходу з одного класу SET в інший. Учні 5-х класів самостійно переміщаються будівлею і класами, вивчаючи спеціальні дисципліни SET для кожного класу.

Навчальна програма в ці роки сконцентрована на вивченні гуманітарних і природничих наук, а також їхнього взаємозв'язку. У 1-3 класах точні та природничі науки вивчають разом, а блок гуманітарних наук включає такі теми, як історія, культура, громадянознавство, розуміння прочитаного та письмо.

Частину часу відведено під заняття мистецтвами: щотижня учні відвідують 85-хвилинні заняття з мистецтва та музики. Також учні можуть вивчати такі предмети, як інженерна справа та китайська мова. Щотижневий курс Connections знайомить студентів зі сценаріями, які вимагають від них застосувати свої знання в нові, несподівані способи, щоб знайти рішення.

У 4 та 5 класі замість основного курсу математики та природничих наук учні мають окремі заняття з цих дисциплін. Це стосується також англійської мови та історії.

Основні поняття та навички в рамках предметів "по спіралі" або переадресації на всіх рівнях навчання, при цьому кожне повторне введення ускладнюється і закріплює те, що було вивчено раніше.

Середня школа (6 - 8 клас)

У школі BASIS середні класи - це час для формування міцних базових знань із широкого кола предметів, а також для розвитку самостійності та дисципліни учнів, необхідних для успішного майбутнього.

Вчителі-предметники з глибоким досвідом в обраній ними галузі очолюють кожен клас і використовують свою пристрасть до свого предмета, щоб надихнути учнів домогтися успіху в одній із найповніших і найпросунутіших програм середньої школи у світі. Оскільки учні керують повним графіком (включно з безліччю позакласних занять) і переходять із класу в клас, їх навчають стратегій успішного управління часом і самоорганізації.

Студенти проходять суворий графік з усіх основних дисциплін, включно з трьома окремими паралельними науковими заняттями (біологія, хімія та фізика), світовою мовою та курсом логіки. Вони можуть вибрати факультативний початок у 6 класі та варіант світової мови в 7 класі і вище. У цих класах важлива спіраль навчальної програми, особливо щодо глибшого перегляду концепцій природничих наук з кожним роком, оскільки учні готуються до вступу на курси рівня з відзнакою або Advanced Placement® (AP), починаючи з 9 класу.

Старша школа (9 - 12 клас)

Останні роки призначені для активної підготовки до вступу в коледж. Більша частина курсів проходить на рівні Advanced Placement (AP). У школі BASIC Independent McLEAN усі учні вивчають 6 курсів на цьому рівні, а також складають за ними іспити, готують незалежні дослідницькі проєкти.

Останній рік навчання в BASIS Independent - це міст від традиційного навчання в класі до застосування знань у реальному контексті. До цього часу більшість студентів уже пройшли курси Advanced Placement® (AP®) і виконали вимоги до випуску. Таким чином, цей рік покликаний стати кульмінацією всього їхнього освітнього досвіду за допомогою трьох елементів: щоденних консультаційних курсів у коледжі, курсів Capstone і курсів після AP на рівні коледжу, а також проєкту для літніх людей, унікальної можливості самостійно реалізовувати свої власні дослідницькі інтереси.

Вартість навчання

Вартість навчання на 2024-2025 навчальний рік у школі BASIC Independent McLEAN:

 • малюки: 27,750$;
 • PreK-1 і PreK-2: 31 100$;
 • дитячий садок - 4 клас: 35 200$;
 • 5 - 12 класи: 36 800$.

Представник BASIC Independent McLEAN

Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі. У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник BASIC Independent McLEAN і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з BASIC Independent McLEAN і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в школу.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Вам сподобалася школа?
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на запитання і допоможемо вступити
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions