Як вступити до американського університету

Ефективна допомога зі вступом та підготовкою документів для навчання в США

Як вступити до американського університету на бакалаврат

Унікальне студентське життя, великий вибір університетських спеціальностей та добре відомі факультети приваблюють у США безліч молодих людей з усього світу. Хто ніколи не чув про школи Ліги Плюща в Гарварді та Єлі? Чи, може, вас більше приваблює Каліфорнійський державний університет та ідея проводити вільний час, займаючись серфінгом на пляжі?

Неважливо, чи ви є шанувальником сонця або засніжених гір: у Сполучених Штатах є відомі університети в різних штатах. Навчання в США розширить ваш особистий світогляд і відкриє двері для глобальних кар'єрних можливостей.


Як вступити до університету США іноземному студенту – одне з найпоширеніших питань, адже навчання може стати захоплюючим та збагачуючим досвідом, тому дедалі більше студентів вважають за краще приїжджати до США щороку.

Вступ до внз США серед іноземних студентів значно зріс за останні роки.


Якщо ви думаєте, як вступити до американського вишу, то вам слід розпочати процес підготовки завчасно, хоча б за 1-1,5 роки до початку передбачуваного навчання.

Вступ до внз США та їхні вимоги можуть відрізнятися від університету до університету. До того ж є кілька способів, як вступити до американського вишу, це пряме вступ і через програми підготовки.

Спосіб 1. Прямий вступ

Для того, щоб вступити до американського вишу на пряму, студентам необхідно довго і ретельно готуватися, але результат вартий того. Як правило, заявки на бакалаврат у США приймають у період з жовтня по січень для студентів, які бажають розпочати навчання у наступному вересні.

Студенти повинні будуть подати атестат про повну середню освіту з оцінками (або виписку про успішність за останні 3 роки). А також тести на знання англійської мови, їх може бути декілька:

- TOEFL або IELTS є обов'язковими для іноземних студентів, які вступають до університету США.


Інші тести, які можуть вимагати ВНЗ:

- SAT:
Цей тест є необхідним для всіх рейтингових університетів і часто для отримання великих стипендій.
- SAT Subject: У деяких університетах може знадобитися скласти два або три предметні тести.
- ACT: приймають як альтернативу SAT.


- Рекомендаційні листи також відіграють важливу роль для тих, хто цікавиться тим, як вступити до університету США. Рекомендаційний лист, складений одним із викладачів, який знає вас особисто, повинен містити інформацію про ваших позитивних якостях, розкривати ваші сильні сторони та іншу подібну інформацію.

- Мотиваційний лист – важливий пункт у процесі оцінки вашої заяви, тому що дає факультету, який оцінює вашу заяву, найбільше враження про вас як про особистість. Цей розділ є ключовим для того, щоб виділити вашу заявку серед інших гідних кандидатів.

- Вступ до деяких вишів США також передбачає проходження інтерв'ю з представником університету. Ці інтерв'ю зазвичай неформальні і дають більше можливостей для обміну інформацією. Інтерв'юер намагатиметься оцінити ваші здібності та інтереси.

Якщо ви плануєте вступати до топових університетів США, то ми можемо вам з цим допомогти.

Спосіб 2. International Year One

Для студентів, які цікавляться тим, як вступити до університету США без складання складних тестів та маючи нижчі академічні показники, існують підготовчі програми.

International Year One (IY1) – це програма першого курсу для міжнародних студентів, яка дозволяє вступити до університету США на спрощених умовах. International Year One еквівалентна першому році бакалавра в США, але має нижчі вимоги з англійської мови та успішності, це означає, що іноземні студенти можуть пройти повний рік академічних предметів, і в той же час покращити свою англійську. Для вступу на цю програму немає необхідності складати тести SAT. Після успішного завершення цієї програми студенти успішно переходять відразу на другий курс бакалаврату в університеті, в якому вони почали навчання. Режим навчання для IY1 інтенсивний, оскільки студенти повинні продемонструвати академічні успіхи, які дозволять їм просунутися далі до 2-го року навчання на бакалавраті.

Переваги підготовчої програми International Year One:

- Еквівалент першого року навчання у США (рік першокурсника), але з нижчими вимогами до англійської мови.
- Мінімальна вимога до англійської мови лише IELTS 5.0 або TOEFL 55.
- Не потрібні тести SAT чи ACT для вступу на програму
- Можливість перейти на 2 курс після закінчення програми на обрану спеціальність.
- Невеликі класи та індивідуальний підхід.

ВНЗ США

Університети
Колледжі
Показати більше
Показати більше

Куди вступили наші студенти

Контакти
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Мене звати Юлія, і я консультант з освіти за кордоном з більш ніж 10-річним досвідом. Якщо ви шукаєте справді гідну освіту для себе або своєї дитини, то ви потрапили за адресою. За час своєї роботи я розробила стратегії вступу до ТОП 50 університетів США і ми з командою готові допомагати вам досягти максимальних результатів. Мій підхід «Завжди прагніть до найрейтинговішого ВНЗ, у звичайний вступити і так встигнете». Ну що? Почнемо?
м. Київ, бул. Шевченко, 6, оф. 21
+38 (097) 324-78-97
+38 (095) 129-76-16
+1 226 888 4959 (WhatsApp)

international@infostudymail.com
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Рівень знання англійскої
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions