St. Pius X High School

St. Pius X High School - приватна школа зі спільним типом навчання
Місто
Х'юстон, штат Техас
Програми навчання
High School Diploma
Вік
від 14 років
Вартість навчання
70 850 $ на рік

St. Pius X High School

St. Pius X High School - розташована в Х'юстоні (Техас) приватна школа зі спільним типом навчання. Вона пропонує поглиблені освітні програми за багатьма напрямами, що включають:

 • Поглиблену підготовку.
 • Академічні курси.
 • Паралельне навчання з підготовкою до вступу в коледж.

Дана школа в США є одним з партнерів програми Amerigo, що надає учням унікальні можливості для професійного та особистісного розвитку. Програма Amerigo гарантує вступ до ТОП 50 університетів США для вашої дитини.

Основні факти про St. Pius X High School

 1. Оцінка А за Niche.
  Niche - портал, якому довіряють абітурієнти та їхні батьки з різних країн світу. Тут представлена детальна інформація про навчальні заклади, їхні місця в авторитетних рейтингах, відгуки учнів.
  St. Pius X High School - середня школа в США, яка отримала високий бал за всіма перерахованими критеріями. Її слід розглядати як першокласний освітній заклад, що надає учням чудову базу для вступу до авторитетних світових університетів.
 2. 545 учнів.
  Для цієї школи в США серед усіх закладів-партнерів Amerigo характерна найменша кількість учнів. Співвідношення числа школярів і викладачів становить лише 1:11, що стає гарантією максимально ефективного навчання.
 3. Консультативна програма.
  Дана розробка передбачає постійну роботу педагога з маленькою групою школярів, у якій він виступає як наставник і старший друг. Основною метою консультативної програми є налагодження партнерських відносин між викладачами та учнями. Склад груп консультативної програми залишається постійним протягом усього часу навчання в школі.
 4. Сучасний науково-дослідний центр та медіацентр.
  Під час навчання в середній школі в США учні займаються в лабораторіях, оснащених інноваційним обладнанням, користуються ресурсами масштабної бібліотеки з великою колекцією наукових і мистецьких книжок, удосконаленими технологічними можливостями кімнат для групового навчання.
 5. Унікальна програма "Engineer Your World".
  Освітня програма посідає 11 місце в рейтингу найкращих інженерних програм. У її розробці брали активну участь представники NASA та Інженерної школи Кокрелла Техаського університету. Вона передбачає поглиблене вивчення школярами протягом двох років інженерних процесів. Програмування мовою Python, створення дронів і роботів - ось лише частина захопливих завдань, з якими зіткнуться учні.
 6. Паралельне навчання з підготовкою до вступу до ВНЗ.
  Ця програма реалізується за підтримки низки коледжів за різними напрямами, серед яких - судова медицина, міжнародне підприємництво, соціологія, сценічне мистецтво, концептуальна фізика.
 7. Комфортні умови навчання та проживання.
  Школа та сучасне студентське містечко займають територію площею 29 акрів у найінтернаціональнішому американському місті.

Перспективи для учнів

 1. 13 000 000 доларів США.
  Саме таку суму отримали учні школи в США у 2020 році в рамках національних стипендій, які присвоюються за академічні заслуги.
 2. Середній результат тестування ACT становить 28.
  Такі досягнення щороку демонструє 10% найкращих учнів класу.
 3. 100% вступ до вищих навчальних закладів.
  Статистика свідчить, що всі без винятку випускники St. Pius X стають студентами найпрестижніших коледжів та університетів, серед яких - Бостонський коледж, Корнельський університет, Мічиганський університет, Пенсильванський університет, Техаський університет, Віргінський університет, Єльський університет.

Навчальна база St. Pius X High School

Матеріально-технічна база середньої школи в США включає:

 • Просторі сучасні навчальні заклади та доглянуте студентське містечко.
 • Невеликі аудиторії для групових занять, оснащені багатофункціональною технікою, включно з кількома 3D-принтерами.
 • Науково-дослідний центр і медіацентр, що займають територію площею 27 000 квадратних футів і включають 7 інноваційних наукових лабораторій.
 • Коледж-центр, призначений для подачі заяв, отримання стипендій, написання есе.
 • Спортивні зали та майданчики для занять атлетикою, футболом, бейсболом, баскетболом, волейболом, гольфом, американським футболом, тенісом, танцями та іншими видами спорту. Також у школі діють чирлідерські команди.
 • Професійний театр, в організації постановок якого беруть активну участь школярі та професорсько-викладацький склад.

Умови проживання та організація дозвілля

Для проживання учнів запропоновано сучасний комфортабельний комплекс апартаментів, розташований за кілька хвилин спокійної ходьби від навчальних будівель. У спальних кімнатах розміщуються двоє учнів однієї статі, тоді як інші приміщення - для приймання їжі, навчання, відпочинку та спілкування - призначені для спільного користування.

У вихідні дні школа регулярно організовує поїздки до Х'юстона - одного з найбільш багатонаціональних американських міст. Тут учні під ретельним контролем супроводжуючих мають змогу відвідати Космічний центр, музеї, театри та кінотеатри, кафе та ресторани, торговельно-розважальні центри.

Вартість навчання та стипендії

Загальна вартість навчання в St. Pius X High School становить 70 850 доларів США. Ця сума включає:

 • Навчання з проживанням і харчуванням у шкільних апартаментах - 64 650 доларів США.
 • Студентські збори - 6 200 доларів США.

Школярі з високою академічною успішністю, які беруть активну участь у житті навчального закладу, можуть претендувати на отримання стипендії. Їхній середній розмір у St. Pius X становить до 20 000 доларів США, що дає змогу значно скоротити витрати іноземних студентів на навчання.

Представник St. Pius X High School

Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник St. Pius X High School і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо зі St. Pius X High School і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в школу.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions