Магістратура в США

Ефективна допомога зі вступом та підготовкою документів для навчання в США

США є найбільш популярним напрямком для здобуття вищої освіти у всьому світі, щорічно цю країну обирають близько 800 000 іноземних студентів. Хоча це привабливий напрямок для навчання у всіх областях та на різних рівнях навчання, більшу частину студентів цікавить питання: як вступити на магістратуру до США? Отже, чому студенти в пошуках підходящої програми магістратури віддають перевагу США більшості країн? Одна з основних причин у тому, що університети США створили міцну навчальну базу, у якій наголос робиться на дослідження та практичний досвід.

Одне з найбільших питань, з якими стикаються абітурієнти, яких цікавить магістратура в США, - як подати заявку, як розпочати та які вимоги для вступу? При великій кількості питань і вимог, магістратура США і подача документів спочатку може здатися над складною, але процес стає легким, якщо за ним слідує правильне планування та розуміння необхідної послідовності дій.

Є кілька варіантів вступу на магістратуру в США: безпосередньо в університет або через програми підготовки. Розглянемо покроково кожен із них.

Як вступити на магістратуру в США безпосередньо

1. Вибір університетів

Перший крок при подачі заявки на магістратуру в США - скласти список університетів, що пропонують цікаві для вас програми навчання. Це має бути зроблено приблизно у травні чи червні попереднього року. В ідеалі потрібно розпочинати процес прийому як мінімум за 15 місяців до вступу. Незважаючи на те, що цикл прийому документів у США включає три етапи – осінь, весна та літо, – більшість програм починаються восени, тобто приблизно у вересні.

2. Перевірити строки подання документів

Після того, як студент склав список вищих навчальних закладів на свій вибір, наступним кроком має стати перевірка дедлайнів подання конкретних програм, на які претендує абітурієнт. Зазвичай, університети в США не мають загального терміну для всіх програм. Тому необхідно перевірити окремі факультети університетів, магістратура в США має чіткі дати початку та закінчення прийому заявок. Зазвичай заявки на осінь починають приймати приблизно у вересні і закриваються з грудня до січня, хоча деякі університети приймають заявки до лютого.


3. Відповідність усім вимогам

Перш ніж приступити до процесу подання заяви, важливо перевірити вимоги для вступу на магістратуру в США. Хоча різні програми мають різні списки вимог, основною та обов'язковою з них є наявність диплома бакалавра.


4. Іспити та тести

Магістратура в Америці вимагає для вступу стандартизованих тестів, встановлених університетом. В ідеалі слід зареєструватися на тести в період з липня по серпень, щоб їх результати були готові до того часу, коли ви подаєте заяву до університетів. Це залишає додатковий час для повторних тестів, якщо результат не відповідає мінімальному показнику. Але багато хто приймає тести до кінця зими. Ось деякі зі стандартних стандартизованих тестів, необхідних для вступу на магістратуру в США.


GRE/GMAT: обов'язкові майже для всіх програм магістратури у США.
TOEFL / IELTS: ці тести на знання англійської мови для студентів із неангломовних країн.
MCAT: тест для тих, хто зацікавлений у продовженні медичної освіти у США.
LSAT: для студентів, які зацікавлені в юридичній освіті.


5. Підготовка списка документів

Це одна з найважливіших частин при подачі заявки. Магістратура в США має чіткі вимоги та список необхідних документів, який повинен включати:

Мотиваційний лист - одна із найважливіших елементів вступу на магістратуру в США. Він деталізує наміри студента, його вибір спеціальності та його цілі у житті. Різні університети висувають різні вимоги до есе.

Деякі університети можуть запропонувати довільну тему для написання. Інші можуть попросити розкрити тему інтересів студента. Крім того, кількість необхідних есе також відрізняється. Як правило, університети просять 2-3 есе.


Рекомендаційні листи є незалежною оцінкою потенціалу студента. Більшість університетів вимагають як мінімум два-три рекомендаційні листи. Бажано, від професорів чи роботодавців.

Резюме – має містити основну інформацію, академічні кваліфікації, досвід роботи та досягнення.

Академічні показники – необхідно надати всі кваліфікації та дипломи з оцінками.

Результати тестів також слід надати разом з основним пакетом документів.


6. Подання заяви

Магістратура в Америці має конкретні терміни для подання документів, і цей фактор слід враховувати. Більшість дат подання заявок закривається до січня. Тому рекомендується подавати заяву заздалегідь, а не чекати на останній день.

7. Лист про зарахування

Університети зазвичай потребують кілька тижнів, щоб розглянути заявки. Топові університети розглядають документи до півроку. Більшість потенційних студентів отримують результат із лютого до квітня.

Якщо цей процес здався вам складним, то рекомендуємо розглянути для вступ на магістратуру в США більш простий варіант.

Як вступити на магістратуру США через підготовчі програми?

Магістратура в Америці також доступна для іноземних студентів через підготовчі програми, вони називаються Pre-Master's або Pathway.

Якщо ви іноземний студент, який планує отримати ступінь магістра, ви можете зареєструватися на одну з програм підготовки до магістратури в США. Ці програми призначені для того, щоб допомогти вам досягти необхідного рівня англійської мови та академічних показників, необхідних для вступу на магістратуру, а також допоможуть вам підготуватися до іспитів GRE та GMAT, якщо вони необхідні.


Існує два види програми підготовки до магістратури:

Pre-Masters.
Програми Pre-Master призначені для студентів, які хочуть знати, як вступити на магістратуру в США, але ще не досягли необхідного рівня володіння англійською мовою та розраховані не лише на покращення знання англійської мови, а й підготовку до необхідних для вступу тестів, наприклад GRE/GMAT. Крім цього, вони допомагають майбутнім студентам познайомитися з американською культурою в академічних, ділових та соціальних цілях. Тривалість програми Pre-Masters залежить від рівня вашої англійської мови та зазвичай йде додатково до навчання на магістратурі. Після такої програми ви можете вступати до будь-яких американських університетів.


Програма Pathway.
На відміну від попередньої, програма Pathway проходить вже в конкретному університеті і веде на конкретну магістратуру за певною спеціальністю. Програма Pathway дозволяє пройти курси англійської мови, а також предмети за фахом, які йдуть в рахунок вашої магістратури, а не додатково до неї, що дозволяє істотно заощадити. Ці програми тривають близько року і зазвичай пропонують «умовне зарахування» до університету, з яким вони пов'язані. Студенти, які закінчують програму та набирають прохідні бали, автоматично приймаються до конкретного університету на обрану спеціальність.

Потрібна допомога з вибором шляху для вступу чи університету? Ми зможемо допомогти вам.

Університети США

Показати більше

Відгуки наших студентів

Наша студентка Катя вступила до University of South Florida на магістратуру з маркетингу. Попередньо вона пройшла програму підготовки при університеті, завдяки якій підтягнула свій рівень англійської та вступила без іспитів – GMAT та GRE. У цьому відео Катя розповідає свою історію та ділиться враженнями від навчання та життя у США.
USF
Світлана навчалася на спеціальності Master in Communication with Integrated Marketing в Suffolk University Boston. Дивіться відео та дізнаєтеся: чим відрізняється навчання у нас та в США, чи складно знайти стажування, про вступ та життя у Бостоні.
Контакти
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Мене звати Юлія, і я консультант з освіти за кордоном з більш ніж 10-річним досвідом. Якщо ви шукаєте справді гідну освіту для себе або своєї дитини, то ви потрапили за адресою. За час своєї роботи я розробила стратегії вступу до ТОП 50 університетів США і ми з командою готові допомагати вам досягти максимальних результатів. Мій підхід «Завжди прагніть до найрейтинговішого ВНЗ, у звичайний вступити і так встигнете». Ну що? Почнемо?
м. Київ, бул. Шевченко, 6, оф. 21
+38 (097) 324-78-97
+38 (095) 129-76-16
+1 226 888 4959 (WhatsApp)

international@infostudymail.com
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Рівень знання англійскої
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions