InfoStudy
Ефективна допомога у вступі та оформленні документів для навчання в США

Вступ до американської школи: Посібник для міжнародних студентів

Навчання в старшій школі в Сполучених Штатах як міжнародному студенту може бути захоплюючим і трансформаційним досвідом. Американська система освіти пропонує унікальне поєднання академічних, культурних і соціальних можливостей. Мета цієї статті - надати всебічний посібник для міжнародних студентів, які вирушають у шлях старшої школи в США.

Розуміння Системи Освіти:

Система освіти в США зазвичай включає в себе чотири роки старшої школи, починаючи з 9-го класу і закінчуючи випуском у 12-му класі. Кожен рік розділений на два семестри, де студенти вивчають різноманітні предмети, необхідні для закінчення.

Вибір правильної школи:

Вибір правильної старшої школи важливий для позитивного академічного досвіду. Розгляньте такі чинники, як місце розташування, академічна репутація, позашкільні заходи та доступні служби підтримки. Публічні та приватні старші школи обидві пропонують унікальні переваги, тому досліджуйте та відвідуйте перспективні школи, перш ніж прийняти рішення.

Знання мови:

Знання англійської мови важливе для успіху в американських старших школах. Багато шкіл вимагають від міжнародних студентів складання стандартизованих тестів із володіння англійською, таких як TOEFL або IELTS. Крім того, поліпшення мовних навичок через програми англійської як другої мови (ESL) може бути корисним.

Академічні Очікування:

Навчальний план старших шкіл у США різноманітний, включно з основними предметами, такими як англійська, математика, наука і суспільствознавство. Міжнародні студенти також можуть зіткнутися з вибором факультативних курсів і позашкільних заходів. Управління часом та ефективні навчальні звички є ключовими для успіху в навчанні.

Культурна Адаптація:

Пристосування до нової культури може бути складним, але цікавим процесом. Прийміть культурне розмаїття, заводьте нових друзів і беріть участь у шкільних заходах для поліпшення свого досвіду. Школи часто організовують програми культурного обміну, надаючи можливості вивчити американські звичаї та поділитися своїм культурним досвідом.

Служби Підтримки:

Більшість старших шкіл у США надають служби підтримки для міжнародних студентів, такі як консультації, репетиторство та програми менторства. Не соромтеся звертатися до вчителів або консультантів, якщо вам потрібна допомога в адаптації до навчальних або соціальних аспектів старшого шкільного життя.

Підготовка до Коледжу:

Старша школа - це ключовий період підготовки до вступу в коледж. Розуміння процесу подачі заявок до коледжу, стандартизованих тестів (SAT або ACT) і дослідження можливих кар'єрних шляхів важливі. Консультанти з орієнтації можуть запропонувати цінні поради щодо вибору коледжу та стратегій подання заявок.
Навчання в старшій школі в США для міжнародних студентів пропонує унікальні можливості для особистого та академічного зростання.

Куди вступили випускники шкіл у 2023:

 • St. Anthony high school in New York, Long Island

  Princeton University, Harvard University, Stanford University, Brown University, Columbia University, Cornell University, University of Pennsylvania, Penn State University, Boston College, Boston University, New York University Lehigh University Michigan State University University of California-Los Angeles, University of Chicago.
 • Bishop Montgomery High school, Los Angeles, CA

  Harvard University, University of Pennsylvania, Columbia University, Stanford University, Cal Tech, Northwestern University, Johns Hopkins, Cornell University, Rice University , University of Notre Dame, Vanderbilt University, Johns Hopkins, Georgetown University, UC Berekely, Carnegie Mellon University, UCLA, Boston University.
 • Carmel Catholic High School– Chicago, Illinois.

  Johns Hopkins, University, Penn State University, University Chicago, University of California Los Angeles, University of Notre Dame, University of Michigan, University of Illinois Urbana-Champaign, Duke University, Carnegie Mellon University, Duke University, Columbia College Chicago, University of Washington, LeHigh University.
 • Mater Dei Catholic high school – San Diego, California

  Boston University, Brown University, MIT, NYU, George Washington University, Georgetown University, Lehigh University, Michigan State University, Parsons at the New School, Penn State University, UC Berkeley, UCLA, University of Illinois Urbana-Champaign, United States Air Force Academy, University of Washington.
 • Justin Sienna High school– Napa Valley, SF, CA

  Harvard University, American Academy of Dramatic Arts, Boston College Boston University Carnegie Mellon University Duke University McGill University New York University Parsons School of Design Penn State University School of the Art Institute of Chicago Stanford University University of British Columbia University of California (Berkeley)* University of Toronto York University, University of Washington.
 • St.John's High School – NY, Long Island

  New York University, Boston College, Pennsylvania State University, University of Miami, University of Pittsburgh, University of Washington, University of Pennsylvania.

Школи в США

Бостон
від 36590 $ на рік

Стипендії до 40%
35 хвилин до Форт Лодердейл та 1 година до Майамі
$58,000 на рік
40 хвилин до центра Чикаго
$60,000 на рік

Стипендії до 50%
25 хвилин від Орландо
$57,000 на рік
Саут-Хантінгтон, штат Нью-Йорк

Між Нью-Йорком і Філадельфією

Бойс, штат Айдахо

1 година від Сан-Франциско

1.5 години до Бостона

1 година до Лос-Анджелеса
Торранс, штат Каліфорнія

Нью-Джерсі, штат Нью-Джерсі

Сент-Пол, штат Мінесота

Чула Віста, штат Каліфорнія

Чикаго, штат Іллінойс

Хьюстон, штат Техас

Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Мене звати Юлія, і я консультант з освіти за кордоном з більш ніж 10-річним досвідом. Якщо ви шукаєте справді гідну освіту для себе або своєї дитини, то ви потрапили за адресою. За час своєї роботи я розробила стратегії вступу до ТОП 50 університетів США і ми з командою готові допомагати вам досягти максимальних результатів. Мій підхід «Завжди прагніть до найрейтинговішого ВНЗ, у звичайний вступити і так встигнете». Ну що? Почнемо?
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions