Найкращі університети США у 2021 році

Університети Сполучених Штатів відомі на весь світ. Висока якість освіти, відмінна матеріально-технічна база, великі можливості - ось що дає навчання в найкращих вишах цієї країни.
Університети Сполучених Штатів відомі на весь світ. Висока якість освіти, відмінна матеріально-технічна база, великі можливості - ось що дає навчання в найкращих вишах цієї країни. Практично всі вони входять до "Ліги Плюща" - це об'єднання провідних університетів, які є найбільшими науковими центрами країни. Навчання в будь-якому з них гарантує високу кваліфікацію і відкриває блискучі перспективи для студента.

Однак не тільки університети Ліги Плюща пропонують першокласну освіту, такі виші як MIT, Stanford University не є членами елітного об'єднання, але практично ні в чому не поступаються найстарішим вишам Сполучених Штатів.

Щороку світові рейтинги проводять оцінку роботи університетів. Одним із найавторитетніших у світі є U.S. News Ranking. Він пропонує всебічну оцінку роботи вишів і дає змогу обирати їх не лише на підставі загальних показників (успішність студентів, рівень досліджень, зарплати випускників, задоволеність студентів), а й за напрямами, вартістю та іншими характеристиками.

10 найкращих університетів США 2021 року

Згідно з рейтингом U.S. News до десятки найкращих вишів США 2021 року увійшли такі університети.

1 місце - Принстонський університет

Принстонський університет - один із чотирьох найстаріших вишів США. Він був заснований ще до Американської революції і сьогодні став провідним науковим центром країни. Виш розташований у місті Прінстон. Кампус включає понад 180 будівель, зокрема 10 бібліотек, наукові лабораторії, музей мистецтв, театр, великий фітнес-центр із басейном і тенісним кортом.

Princeton University вирізняється дуже високою якістю навчання. Серед його випускників 68 Нобелівських лауреатів, 15 володарів Філдсовської премії, 14 лауреатів премії Тюрінга.

Виш регулярно посідає високі позиції в національних і світових рейтингах з історії, політології, інженерії, хімії, математики, економіки, соціології та антропології.

Навчання в Princeton University також гарантує дуже активне студентське життя, блискучі кар'єрні перспективи, можливість проведення передових досліджень.

Принстонський університет відомий своєю вибірковістю до абітурієнтів - до цього вишу завжди найвищий конкурс і вступають лише найкращі з найкращих.

2 місце - Гарвардський університет

Гарвардський університет - найстаріший виш країни, який було засновано 1636 року. Сьогодні в ньому навчається понад 21 тисяча студентів (багато з яких іноземці), працюють всесвітньо відомі науковці, а популярність не поступається Кембриджу та Оксфорду.

Гарвард має величезний кампус (понад 2000 га), обладнаний за останнім словом техніки.

Інфраструктура включає наукові лабораторії світового рівня, спортивні центри, музеї, клуби, кафе. Гарвард має найбільшу академічну бібліотеку у світі - її фонди включають 18 мільйонів книг.

Серед випускників цього вишу 8 президентів США, понад 180 мільярдерів (які живуть нині), 48 призерів Пулітцерівської премії, понад 100 Олімпійських медалістів, 10 лауреатів премії "Оскар" тощо.

Крім висококласної освіти на студентів чекає дуже захопливе насичене студентське життя - у виші відкрито понад 400 студентських організацій. За працевлаштуванням випускників університет посідає 4 місце у світі.

Традиційно найсильнішими напрямами вишу вважаються гуманітарні та соціальні дисципліни, медицина та охорона здоров'я, юриспруденція, бізнес та економіка, образотворче мистецтво, інженерія та комп'ютерні науки.

3 місце - Columbia University

Колумбійський університет - ще один авторитетний і престижний виш Сполучених Штатів. Він був заснований у 1754 році. Наразі в ньому навчається понад 33 тисячі студентів, зокрема й іноземці.

Columbia University - це докторський університет, який відомий активною дослідницькою діяльністю. Тут було здійснено велику кількість наукових і технічних відкриттів. Серед викладачів варто відзначити 30 лауреатів премії МакАртура, 43 лауреатів премії Національної академії наук, понад 140 призерів премії Американської академії мистецтв і наук тощо. Факультет журналістики вишу присуджує Пулітцерівську премію.

Серед випускників 5 батьків-засновників США, 3 президенти США, понад 100 володарів Пулітцерівської премії, 40 лауреатів премії "Оскар", 84 Нобелівські лауреати навчалися або викладали тут.

Найсильнішими напрямами навчання традиційно вважаються журналістика та медіа-комунікації, гуманітарні та соціальні науки, кіномистецтво та театральне мистецтво, інженерія та комп'ютерні науки, архітектура, фізика та математика.

4 місце - Массачусетський технологічний інститут (MIT)

Массачусетський технологічний інститут - це один із найсильніших технічних вишів не лише США, а й світу. MIT не входить до Ліги Плюща, але не поступається за якістю освіти і вступити сюди так само важко.

У виші навчається близько 12 тисяч студентів зі 115 країн світу. На кампусі розташовані лабораторії для широкого спектра наукових дисциплін, а також навчальний атомний реактор, центр вивчення штучного інтелекту.

MIT відомий своєю високою науковою активністю, виш витрачає понад мільярд доларів на рік на дослідження. З університетом пов'язано понад 97 Нобелівських лауреатів (навчалися або викладають), 26 лауреатів премії Тюрінга, 8 медалістів Філдсовської премії, 50 стипендіатів премії МакАртура, 80 стипендіатів премії Маршалла.

MIT посідає 1 місце у світі з працевлаштування випускників. Багатьох наймають на роботу ще в період стажування, інші відразу знаходять місце після випуску. Колишні студенти MIT затребувані в таких компаніях, як Google, Apple, Boeing, Microsoft, Amazon, Oracle тощо.

Найсильнішими напрямами навчання тут є інженерія, комп'ютерні науки та інформаційні технології, математика, фізика, хімія, біологія, бізнес та економіка, а також архітектура.

5 місце - Yale University

Єльський університет - третій найстаріший виш країни та один із найвідоміших університетів світу. Він був заснований 1701 року і разом із Гарвардом і Прінстоном становить "Велику трійку". Сьогодні виш навчає понад 12 тисяч студентів з усього світу.

Кампус вишу включає понад 20 бібліотек, понад 800 науково-дослідних лабораторій, обладнаних за останнім словом техніки, музеїв, ботанічний сад, спортивні об'єкти (зокрема повноцінний футбольний стадіон).

Yale University - це докторський університет, який виділяє значне фінансування на дослідницькі проєкти своїх професорів і студентів. серед випускників варто виділити 5 президентів США, 22 Нобелівських лауреатів і десятки найвідоміших людей світу.

Університет Єля пропонує понад 2000 курсів на 65 кафедрах. Найсильнішими напрямами навчання є соціальні та гуманітарні науки, кіно та фотографія, хімія, образотворче мистецтво, математика та комп'ютерні науки, театр і танець, архітектура, інженерія.

Попри те, що виш славиться своїми гуманітарними напрямами, тут також проводять передові дослідження в галузі біології, хімії, молекулярної біофізики та біохімії, обчислювальної техніки тощо.

Також до десятки найкращих університетів США 2021 року увійшли:

6 місцеStanford University

7 місце – University of Chicago

8 місце– University of Pennsylvania

9 місце – California Institute of Technology

10 місце – Johns Hopkins University.
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаємо вступати за кордон з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions