Магістратура з бізнесу в США

Американська бізнес-освіта включає в себе всі академічні рівні - бакалаврат, магістратуру та докторантуру. Особливу увагу в цій статті ми хочемо приділити саме магістерським освітнім програмам зі здобуттям ступеня MBA в США.
Ми живемо в період стрімкого розвитку малого, середнього та великого бізнесу. Це призводить до високої популярності бізнес-освіти серед абітурієнтів різних країн. Особливо затребуваним є отримання дипломів американських ВНЗ, адже саме США вважається країною-першопрохідцем у реалізації численних підприємницьких ідей і напрямів.

Американська бізнес-освіта включає в себе всі академічні рівні - бакалаврат, магістратуру та докторантуру. Особливу увагу в цій статті ми хочемо приділити саме магістерським освітнім програмам зі здобуттям ступеня MBA в США.

Переваги ступеня магістра бізнес-адміністрування в США

Бути володарем ступеня MBA сьогодні дуже престижно. Вона являє собою флагманську освітню програму бізнес-школи, спрямовану на управлінську підготовку менеджерів середньої, вищої ланки і підприємців з метою:

 • Зміцнення позицій усередині конкретного підприємства або на ринку праці в цілому.
 • Побудови успішної кар'єри.
 • Проведення реінжинірингу бізнес-процесів в організації.
 • Систематизації знань у таких сферах, як менеджмент, маркетинг, фінанси, управління проектами.
 • Розвитку професійних та особистісних навичок.

Класична програма бізнес-освіти в США зі здобуттям ступеня магістра бізнес-адміністрування розрахована на два роки. Протягом першого двох семестрів студенти вивчають обов'язкові курси, факультативи та виконують групову роботу. Другий рік навчання включає практичне навчання і стажування. Крім класичного варіанту студентам доступні:

 • Прискорена програма Accelerated MBA. Її тривалість становить 15-17 місяців. Вона розроблена для учнів із досвідом роботи у сфері не менше п'яти років.
 • Програма Executive MBA у США. Її слухачі - топ-менеджери та власники бізнесу, які бажають підвищити свою кваліфікацію.
 • Онлайн-програми.

Ступінь магістра бізнес-адміністрування, отриманий у престижному ВНЗ, дає своїм власникам численні переваги:

 • Відчутно збільшує обсяг теоретичних і практичних знань.
 • Дає студентам системне розуміння бізнес-процесів.
 • Надає нові ідеї для управління компанією та її розвитку.
 • Дозволяє претендувати на заробітну плату, розмір якої в кілька разів більший, ніж у фахівців без аналогічної освіти.
 • Забезпечує детальний розбір практичних кейсів і роботу з викладачами - топовими фахівцями всесвітньо відомих компаній.

Де здобути бізнес-освіту в США?

Провідними американськими ВНЗ, які пропонують абітурієнтам магістратуру з бізнесу, є:

 • Harvard University. Вартість дворічної освітньої програми становить $157 136.
 • Stanford University. Два роки навчання студентам обійдуться в $166 578.
 • Massachusetts Institute of Technology. Класична програма MBA у США з тривалістю навчання два роки коштує $295 890.
 • The University of California, Berkeley. Вартість отримання ступеня магістра бізнес-адміністрування становить $149 520 за два роки навчання.
 • Columbia University. Дворічна full time програма MBA у США коштує $165 184.

Безумовно, вартість освітніх програм у легендарних університетах дуже висока, як і вимоги, що висуваються до абітурієнтів. Однак, якщо ви маєте бездоганну академічну успішність і фінансові можливості, неодмінно подавайте заявки до згаданих ВНЗ! Ми ж далі розглянемо більш доступні більшості учнів пропозиції з бізнес-освіти в США.

Програма Master of Science in Marketing в Suffolk University

Suffolk University (Boston) пропонує інноваційну магістерську програму, що об'єднує основоположні принципи маркетингу та останні галузеві тенденції. Під час навчання студенти:

 • Вчаться у професорів, які є авторитетними вченими та провідними фахівцями галузі.
 • Працюють відповідно до динамічної програми, що включає такі фундаментальні напрямки, як дослідження ринку та аналітика, управління продуктами, стратегічне управління продажами.
 • Вивчають академічні основи та практичні підходи в маркетингу.
 • Отримують практичний досвід, працюючи над реальними проєктами відомих компаній.
 • Стають частиною великої професійної мережі випускників, серед яких - топові фахівці галузі та керівники компаній.

Тривалість програми становить дев'ять місяців, вартість навчання - $47 220. Студенти з високою академічною успішністю можуть претендувати на отримання стипендій у розмірі до $20 000. Для вступу не потрібні результати тесту GMAT.

Після закінчення навчання в рамках програми STEM випускники отримують візу на три роки з метою пошуку вакансії та працевлаштування.

Програма Master of Science in Business Analytics в Suffolk University

Крім фахівців у галузі маркетингу Suffolk University Boston також займається підготовкою магістрів бізнес-аналітиків. Ця програма має такі переваги:

 • Викладачі курсу - визнані галузеві експерти.
 • Студенти вчаться застосовувати аналітичні функції у сфері маркетингу, операційної діяльності, бухгалтерського обліку, фінансів, охорони здоров'я.
 • Учні опановують навички зберігання та управління даними, професійного спілкування між представниками різних спеціальностей.
 • Випускники отримують доступ до професійної мережі випускників університету, що включає відомих фахівців і потенційних роботодавців.

Тривалість програми становить дев'ять місяців, вартість навчання - $47 220. Студенти з високою академічною успішністю можуть претендувати на отримання стипендій у розмірі до $20 000. Для вступу не потрібні результати тесту GMAT.

Після закінчення навчання в рамках програми STEM випускники отримують візу на три роки з метою пошуку вакансії та працевлаштування.

Бізнес освіта в США в Pace University: програма Master in Financial Risk Management

Lubin School of Business - це бізнес-школа Pace University. Вона пропонує абітурієнтам магістерську програму Master in Financial Risk Management, яка належить до STEM-напрямків.

Тривалість програми становить два роки, вартість навчання - $40 320. За високого середнього бала абітурієнти можуть бути звільнені від складання тесту GMAT.

Після закінчення навчання випускникам надається трирічна віза з дозволом на роботу на території США.

Програма Master of Science in Business Analytics в Arizona State University

Університет спеціалізується на підготовці бізнес-аналітиків, оскільки ця галузь є однією з найбільш швидкозростаючих в економіці.

Студентам належить навчитися аналізувати і моделювати дані, формулювати висновки і бізнес-переваги.

Тривалість програми становить дев'ять місяців, вартість - $55 488. Завдяки присвоєнню напряму STEM - спеціальності після отримання диплома випускникам надається трирічна віза з додатковим дозволом на роботу.

Програма Master of Science in Business в College of Business Oregon State University

OSU пропонує абітурієнтам підвищити свою кваліфікацію завдяки одному з чотирьох фундаментальних напрямів:

 • Фінанси. Програма передбачає вивчення доступів до фінансових ринків, особливостей оцінки ресурсів і прийняття інвестиційних рішень, принципів застосування фінансових інструментів та аналітичних методів. Дослідницький проєкт студентів може бути присвячений злиттям і поглинанням, міжнародним фінансам, етиці, корпоративній та соціальній відповідальності.
 • Фінансова аналітика. Програма об'єднує такі дисципліни, як фінанси, бухгалтерський облік, бізнес-аналітика, з метою ухвалення передових фінансових рішень для розв'язання поточних і стратегічних бізнес-завдань.
 • Маркетингова інформація та аналітика. Поєднання маркетингового розуміння і бізнес-аналітики необхідне для розроблення ефективних маркетингових стратегій, аналізу даних, що підвищує цінність одержуваної інформації.
 • Аналітика ланцюжка поставок. Програма актуальна для сфер, яким потрібні кваліфіковані кадри в галузі логістики та бізнес-аналітики.

Обучение может осуществляться как на базе кампуса в Корваллисе, так и полностью дистанционно. Продолжительность программы составляет девять месяцев, стоимость - $46 590.

Данное направление относится к STEM-программам. После завершения обучения выпускники могут получить визу с разрешением на работу на территории США продолжительностью до трех лет.

Програма Master of Science in Marketing в University of South Florida

Muma College of Business (University of South Florida) пропонує абітурієнтам отримати ступінь магістра наук у галузі маркетингу.

Ця програма дає змогу фахівцям, які працюють, поглибити свої знання, а низці студентів - підготуватися до подальшого отримання ступеня доктора філософії.

Магістратура в USF - це чудова можливість:

 • Отримати спеціалізований, орієнтований на дослідження науковий ступінь у сфері маркетингу.
 • Підготуватися до лідерства у сфері.
 • Отримати базис для побудови успішної кар'єри в галузі маркетингу, маркетингових комунікацій.

Тривалість програми становить один рік, вартість - $32 724.
Можливий вступ без надання результатів тесту GMAT за умови стажу роботи понад три роки.
Контакти
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаємо вступати за кордон з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions