Suffolk University Boston

Один из ведущих университетов США с инновационным подходом к обучению. Он был основан в 1906 году и сегодня является неотъемлемой частью Бостона.
Місто
Бостон, штат Массачусетс
Програми навчання
Бакалаврат, магістратура, програми підготовки
Вік
від 17 років
Вартість навчання
від 28170$ на рік
Відео
Suffolk University Boston
Процес навчання в цьому виші відрізняється від класичного - з першого семестру студенти співпрацюють з реальним компаніями та лідерами галузі, які допомагають розвинути професійні навички.
Студенти факультету журналістики потрапляють в ефір ще до закінчення навчання, студенти школи бізнесу працюють із реальними клієнтами.
Стажування та групові візити в компанії, зали уряду, зустрічі з провідними підприємцями - все це можливо під час навчання в Suffolk University Boston.

Про ВНЗ

Інноваційні міждисциплінарні програми готують студентів до роботи в сучасному світі. Такі програми як міська екологія, бізнес-аналітика та політика, філософія та економіка та інші вчать нестандартного мислення та розширюють можливості кар'єрного зростання в майбутньому.

У Suffolk University Boston навчається 7288 студентів, з яких понад 1300 - іноземці зі 100 держав світу. Навчання відбувається в невеликих класах - до 22 студентів. 95% випускників знаходять роботу або продовжують навчання на магістратурі протягом 1 року.

Кампус Suffolk University Boston розташований у самому серці міста. Його студенти отримують усі переваги життя в мегаполісі. Неподалік розташовані музеї, концертні зали, ресторани, торгові роботи тощо.

Розташування

Бостон входить до Топ 3 міст США, які найкраще підходять для навчання іноземних студентів і посідає 13 місце у світі як Найкраще студентське місто. Також Бостон посів 1 місце в рейтингу Найкращих міст США для стартапу та 1 місце як Найкраще місто для Підприємництва, зростання та інновацій.

У Бостоні розташовано понад 35 університетів і коледжів, у яких навчається 250 тисяч студентів. У цьому місті працює безліч провідних компаній і корпорацій, що дає можливостям легко знайти місце стажування та роботи.

Рейтинги

 • № 181 у національних університетах (США та News & World Report 2018).
 • Понад 90% випускників університету працюють або продовжують навчатися на магістратурі.
 • Місто № 1 для розвитку підприємництва та інновацій (Торгова палата США, 2018).
 • Єдина юридична школа національного масштабу в усіх чотирьох юридичних напрямках.
 • 5-й за кількістю іноземних студентів серед навчальних закладів США (U.S. News & World Report 2018).
 • Місто № 1 для розвитку підприємництва та інновацій (визнане Торговою палатою США).

Програми навчання

Популярні програми навчання

Бакалаврат:: Big data and Business analytics

Факультети

 • Бізнес-школа Сойєра
  У Sawyer Business School студенти проходять найсильнішу практичну підготовку, яка вчить адаптуватися до різних робочих умов, мислити нестандартно та керувати іншими. Також вони можуть проходити семінари в США та за кордоном, які допоможуть більше дізнатися про міжнародний бізнес.
 • Юридична школа
  Викладання ведеться з акцентом на реальну практику, завдяки чому Suffolk Law регулярно посідає провідні позиції в списках найкращих юридичних шкіл США. Це одна з 15 юридичних шкіл, у яких доступні 5 або більше найкращих спеціальних програм, також вона входить до переліку Найкращих шкіл із законодавства в галузі охорони здоров'я, інтелектуальної власності та технологічного права. 25% суддів у штаті Массачусетс - випускники Suffolk Law.
 • Коледж мистецтв і наук
  Найсильніша школа в країні, яка готує найкращих фахівців у журналістиці, кіновиробництві, комунікаціях. Навчання готує до роботи з новітнім обладнанням і для різної аудиторії. Студенти можуть практикуватися в університетських ЗМІ та проходити стажування на ТБ, радіо та в періодичних виданнях Бостона.

Спорт і позакласна діяльність

В університеті відкрито понад 80 міжнародних клубів та організацій, які допомагають зв'язатися з іншими іноземними студентами.

У Suffolk University Boston ви можете стати членом чоловічих і жіночих команд з бейсболу, баскетболу, футболу, великого тенісу, хокею, волейболу та інших видів спорту.

Університет проводить безліч заходів та екскурсій для студентів, також вони можуть проводити дозвілля в будь-якому розважальному або культурному закладі Бостона.

Проживання та вартість навчання

Студенти можуть проживати:

 • у гуртожитку на території кампусу поблизу від навчальних корпусів, магазинів, ресторанів тощо.
 • у Міжнародному студентському гуртожитку, який пропонує житло поза кампусом для іноземних студентів. Він розташований у сусідньому районі. Це хороший варіант для тих, хто погано орієнтується в Бостоні та хоче жити з комфортом. Студентам пропонують мебльовані дво- та одномісні номери.
 • поза кампусом (житловий комплекс OCHO). Університет допомагає із заселенням, пошуком сусідів, підписанням договору оренди.

Вартість навчання та проживання

 • Вартість програм бакалаврату - від 41010 до 51510$ на рік.
 • Вартість програм магістратури - від 28170$ до 54100$ на рік.
 • Вартість проживання - від 17300$ до 31980$ на рік.

Стипендії
У студентів є можливість отримати одну з 4 стипендій на суму від 3000$ до 20000$.

Представник Suffolk University Boston

Володимир Рудешко
Представник Університету США
Акредитований представник Suffolk University Boston і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Suffolk University Boston і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Я не беру прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Suffolk University Boston і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Suffolk University Boston і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions