Pace University

Приватний університет США, який було засновано 1906 року. Він дає відмінну
академічну базу і готує студентів до майбутнього професійного успіху.
Місто
Нью-Йорк
Програми навчання
Бакалаврат, магістратура, програми підготовки
Вік
від 17 років
Вартість навчання
від 45 832 $ на рік

Відео

Pace University
У цьому університеті одна з найкращих систем профорієнтації, яка надає великі можливості як студентам, так і випускникам.

Університет у Нью-Йорку - Pace University

Pace University підтримує численні зв'язки з провідними компаніями Нью-Йорка, що дає можливість його студентам проходити практику в найкращих місцях. Понад 5000 учнів щороку проходять стажування або отримують інший практичний досвід у 350 різних компаніях (від Діснея до Амазону). Студентам вишу щороку доступно понад 8500 робочих місць і стажувань.

У Pace University понад 90% викладачів мають вищий ступінь у своїй галузі, а також великий практичний досвід роботи. Тут навчається понад 13245 студентів, з яких 1800 - іноземці зі 117 країн світу.

Розташування

У Pace University є два кампуси: у Нью-Йорку та у Вестчестері. Перший розташований у центрі Мангеттена, поруч із Волл-Стріт і фінансовим районом. Він буквально оточений величезною кількістю успішних компаній зі списку Fortune. Проходячи навчання в цьому кампусі, студент опиняється в самому серці "Великого яблука". Нью-Йорк пропонує необмежені можливості, безліч визначних пам'яток, знамениті театри, бібліотеки тощо.

Кампус у Вестчестері пропонує атмосферу традиційного американського коледжу: територія в 200 акрів, чудові аудиторії та гуртожитки, затишок і повна безпека. Кампус розташований у багатому районі, де розташовані офіси багатьох великих компаній (таких як MasterCard, IBM та ін.).

Нью-Йорк посідає друге місце в списку найкращих студентських міст у США. Місцерозташування університету дає безліч переваг його студентам: від практики в успішних компаніях до веселого дозвілля на будь-який смак.

Рейтинги

 • Спеціальність Бухгалтерський облік Top 50 у США (Public Accounting Report).
 • Спеціальність Бізнес Top 175 у США (US News Education).
 • Спеціальність Кримінальне правосуддя № 206 у США (Niche.com Best Colleges 2019).
 • Спеціальність Екологія та законодавство № 4 у США (US News Best Graduate Schools 2018).
 • Спеціальність Оподаткування # 7 у США (Tax Talent Education Survey 2018).
 • Спеціальність Фінанси та бухгалтерія № 10 у штаті Нью-Йорк (Niche.com Best Colleges 2019).
 • Спеціальність ЗМІ № 18 у США (LinkedIn Best Career Prospects).
 • № 202 серед національних університетів.
 • № 34 у списку найкращих вишів за кар'єрним зростанням.

Факультети та програми навчання в Pace University

Pace University пропонує навчання в коледжах різної спеціалізації.

 • Коледж мистецтва і наук ім. Дайсона. Дайсона
  Це сучасний гуманітарний коледж, який пропонує якісну освіту за 50 інноваційними програмами, що охоплюють мистецтво, гуманітарні, природничі та соціальні науки, охорону здоров'я та допрофесійні науки. Також у коледжі можна пройти різноманітні курси. Педагогічний склад включає 258 знаменитих учених, художників, письменників і дослідників світового рівня.
 • Бізнес-школа ім. Любіна
  Ця бізнес-школа отримала престижну подвійну акредитацію AACSB, а також увійшла в ТОПи світових і національних рейтингів. Студенти отримують не тільки відмінну академічну підготовку, а й солідний досвід стажування в провідних компаніях Нью-Йорка.
 • Педагогічна школа
  У цій школі готують професійних педагогів світового рівня. Університет активно співпрацює з вишами інших країн, надаючи студентам можливість пройти курси в Римі, Флоренції та інших містах Європи. Ця практика унікальна для регіону і дає чудові результати. Випускники школи високо цінуються на ринку праці.
 • Сейденберзька школа комп'ютерних наук та інформаційних систем
  Ця школа весь час вдосконалюється і розвивається, щоб надати своїм студентам найкращу освіту в цій галузі. Вона є сертифікованим CISCO Net Academy, що дозволяє забезпечити студентів найсучаснішим обладнанням. Також Школа є членом Глобальної мережі Design Factory і бере участь у міжнародних проєктах з розробки продуктів та інновацій. Ця школа дасть усі необхідні знання та можливості, які будуть потрібні для реалізації та кар'єрного зростання студента. Ступінь бакалавра отримала акредитацію ABET.
 • Коледж медичних професій
  Студентам пропонуються комплексні інноваційні програми, які готують їх до роботи в сучасному світі. Коледж випускає працівників сфери охорони здоров'я, науковців, викладачів, а також діячів у сфері охорони здоров'я в США та глобальної політики.
  Коледж визнано найкращим в інноваційному підході до освіти, практики, стипендій та обслуговування, пов'язаних з охороною здоров'я.

Спорт і позакласна діяльність

У Pace University існує понад 140 студентських клубів та організацій, і кожен студент може стати їхньою частиною. В університеті працює програма студентського лідерства, яка допоможе саморозвитку та кар'єрному зростанню. У Pace University існують братства, які можуть стати опорою та підтримкою студента на час навчання та після його закінчення.

Університет проводить спортивні ліги з футболу, софтболу, лакросу, бадмінтону тощо.

Студенти можуть вболівати за одну з 12-ти команд або стати її частиною. На території університету розташовано кілька фітнес-центрів і басейн олімпійських розмірів. У вестчестерському кампусі є нові сучасні поля для американського футболу, футболу, лакросу, бейсболу.

Проживання та вартість навчання

У Нью-Йорку студентам пропонують такі варіанти проживання:

 • у гуртожитках. Вони розташовані за 5 кварталів від кампуса Нижнього Мангеттена. Першокурсники зазвичай проживають у дво- або тримісних кімнатах. Їм надаються: загальні вітальні, ТВ, пральня, Wi-Fi, охорона. У деяких гуртожитках є кухні, фітнес-центри та ігрові кімнати. Якщо студент живе в гуртожитку, він повинен купити план харчування.
 • у приймаючій сім'ї. Студент може жити в американській сім'ї в Брукліні або інших районах міста за межами Манхеттена. Надається мебльована одномісна кімната зі спільною ванною. Є доступ до Інтернету. Харчування може включати сніданок і вечерю або тільки сніданок.

У Вестчестері студенти проживають у гуртожитку. Їм пропонують абсолютно нові номери напівлюкс, розташовані поруч із навчальними корпусами, кафе, громадськими центрами.

Першокурсники проживають у двомісних кімнатах у резиденції Alumni Hall. Їм надається мебльований номер зі спільними ванними (окремо для чоловіків і жінок), спільна вітальня, пральня, Wi-Fi, цілодобова охорона. У деяких резиденціях є кухні та кімнати для ігор. Також студент зобов'язаний купити план харчування.

Вартість навчання та проживання

Вартість навчання - 45832 $/рік

Вартість проживання:

У Нью-Йорку:
Вартість проживання та харчування - 20146 $/рік

У Вестчестері:
Вартість проживання та харчування - 17000 $/рік
Книги - 800$/рік
Транспорт - 600$/рік

Інші витрати 1418$/рік

Представник Pace University

Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Pace University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Pace University і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions