InfoStudy

Курси англійської мови в США

Вивчення англійської за кордоном - ефективний спосіб вивчити мову в найкоротші терміни. Завдяки щоденним багатогодинним заняттям і зануренню в мовне середовище результат непорівнянний із заняттями в мовних клубах або з репетитором у рідній країні.

Лідируючі позиції серед студентів займають курси англійської в США. До їхніх переваг належать:

 • Доступна вартість.
 • Різноманіття програм для учнів будь-якого віку.
 • Комфортна інтернаціональна атмосфера.

Можливість офіційного працевлаштування під час навчання і подальшої зміни студентської візи на робочу.

Недорогі курси англійської в США

Вартість навчання в американських мовних школах починається від 280 USD на тиждень. Існують і більш бюджетні пропозиції, але ми не пропонуємо такі варіанти. У чому проблеми дешевих мовних курсів? Детальні відповіді ви знайдете у відеоогляді.

Курси англійської в США з вартістю 280 USD на тиждень пропонують:

 • Мовна школа Oxford International San Diego. Вивчення англійської на каліфорнійському узбережжі - можливість оволодіти мовою та отримати безліч вражень. Школа розташовується в історичному центрі Сан-Дієго, в безпосередній близькості від набережної, кафе, ТРЦ. Середня кількість студентів у групі - 13.

  В Oxford International San Diego представлені такі програми, як загальна англійська, Cambridge English, програма Pathway, підготовка до IELTS та англійська для конкретних цілей (мовлення, бізнес, читання та письмо, публічні виступи тощо).

 • Языковая школа OLHA (Майами). Програма цієї школи отримала визнання низки державних і приватних американських ВНЗ, що дозволяє випускникам без труднощів переходити на бакалаврат і магістратуру. Курси англійської в США в OLHA передбачають комплексний розвиток читання, письма, аудіювання, говоріння, граматики і словникового запасу. Групи невеликі - до 12-15 осіб. Під час вступу студенти складають іспит для визначення рівня знань і переводяться на один із восьми рівнів англійської.

  У мовній школі OLHA доступні програми Semi Intensive, Intensive, Super Intensive, Semi + Exam Prep, TOEFL - IELTS Prep і Private.

 • The Language Academy (Форт-Лодердейл). Розташована в "Американській Венеції", одна з провідних мовних шкіл вирізняється оригінальним підходом до викладання. Замість звичних підручників студенти користуються газетами, кіно та іншими "живими" посібниками. У групах від 5 до 12 учнів, що дає змогу забезпечити комунікативне спілкування зі студентами. Активне занурення в соціокультурне життя курортного міста і спілкування з носіями мови робить навчання максимально ефективним.

  Також існують численні курси англійської в США в інших містах і штатах. Але їхня вартість може бути вищою, ніж у перерахованих школах. Наприклад, курси англійської в Нью-Йорку коштуватимуть не менше 350 USD на тиждень.

 • Manhattan Language School вирізняється висококваліфікованим викладацьким складом. Багато викладачів мають досвід роботи зі студентами в інших країнах. Навчальний план включає розвиток читання, письма, усного мовлення та аудіювання. Школа розташована в сучасній будівлі в самому серці Нью-Йорка, а всього за кілька хвилин ходьби від неї розташовуються легендарні Волл-стріт, Бруклінський міст, Бродвей.

  Серед програм Manhattan Language School - стандартна програма, програма для туристів, інтенсивна програма та підготовка до складання TOEFL. Також тут доступні факультативні курси, якими можна доповнити базову програму (підготовка до складання IELTS, ділова англійська для професіоналів, академічна англійська та ін.).

 • EC New York - школа в районі Times Square, яка пропонує курси англійської в США понад 30 років. Інтенсивне навчання тісно переплітається з активною соціальною програмою та екскурсіями. Вони потрібні не тільки для нових вражень і знайомства з країною, а насамперед для практичного застосування отриманих навичок.

Курси англійської для подальшого навчання у ВНЗ

Окрема група мовних курсів - курси при університетах, що дають змогу після завершення продовжити навчання у ВНЗ. Вони представлені в:

The American Language Institute при California State University. Програми ALI допомагають поліпшити знання англійської мови з особистими, академічними та професійними цілями. Програма Intensive English Program стала однією з перших у Каліфорнії, що отримала акредитацію CEA. Протягом останніх 5 років школа прийняла на навчання студентів із понад 55 країн світу.

The American Language Institute пропонує:

 • Intensive English Program - підготовка до навчання в коледжі або університеті за 13 - 16 тижнів.
 • English Language and American Culture - короткострокова програма на 3 - 6 тижнів для покращення володіння англійською через вивчення місцевої культури.
 • MBA Prep - покращення академічної англійської під час підготовки до GMAT/GRE.
 • Intensive Preparatory Program - короткострокова 6-тижнева програма.

San Diego State University American Language Institute пропонує програми для студентів, дипломованих спеціалістів, співробітників компаній та державного сектору:

 • English for Academic Purposes для підготовки до TOEFL та IELTS.
 • Pre-MBA і Pre-Master's Program для студентів, які планують здобувати MBA або ступінь магістра за іншою спеціальністю у ВНЗ США. Програми допомагають підготуватися до складання TOEFL, IELTS, GMAT і GRE.
 • Intensive English for Communication для поліпшення навичок розмовної англійської та знайомства з місцевою культурою.
 • Business English for Global Practices для учнів і фахівців, які хочуть поєднати вивчення мови та ділових навичок.

Слухачам мовних курсів доступні можливості студентів університету, а саме - відвідування закладів і магазинів на території кампусу, центру відпочинку та тренажерного залу, спортивних секцій (вітрильний спорт, віндсерфінг, плавання, водні лижі).

Що потрібно для реєстрації на курси

Потрібно вислати менеджеру документи:

 1. Скан закордонного паспорта
 2. Адреса проживання, email, телефон
 3. Термін, на який хочете поїхати та інтенсивність курсу.
 4. Банківська довідка із залишком на рахунку: Вартість навчання + 1500 USD на місяць (або 2100 USD для НЙ) + якщо з вами їдуть ваші члени сім'ї, то і забезпечення на кожного члена сім'ї (сума залежить від школи і штату, уточніть у менеджера).
Після надсилання ваших документів, протягом кількох днів школа обробляє вашу заявку і видає документ про зарахування до школи, після чого можна запросити документи для візи/

Важливі питання

Відповіді на популярні запитання

Мовні школи США

Ми рекомендуємо
Сан-Дієго, штат Каліфорнія
від 5000 $ за 6 місяців
Сан-Франциско та Сан-Дієго, штат Каліфорнія
від 335 $ на тиждень
Форт-Лодердейл, штат Флорида
від 260 $ на тиждень
Нью-Йорк
від 330 $ на тиждень
Нью-Йорк
від 385$ на тиждень
Бостон
від 380$ на тиждень
Нью-Йорк
від 410$ на тиждень
Нью-Йорк
від 350$ на тиждень
Філадельфія
від 415$ на тиждень
Лос-Анджелес
від 410$ на тиждень
Нью-Джерсі
від 430$ на тиждень

Контакти

Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаємо вступати за кордон з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions