Manhattan Language School

Акредитована мовна школа, розташована в самому центрі Нью-Йорка
Місто
Нью-Йорк
Програми навчання
Мовні курси, програми підготовки
Вік
від 16 років
Вартість навчання
від 375 $ на тиждень
Відео
Manhattan Language School
Manhattan Language - акредитована мовна школа, розташована в самому центрі Нью-Йорка. Manhattan Language працює з 2000 року і пропонує своїм студентам унікальний метод вивчення англійської мови, побудований на живому спілкуванні в реальному світі.

Вивчення англійської мови в Нью-Йорку

Особливість навчання в Manhattan Language полягає в комунікативному підході - студенти говорять англійською з першого дня навчання. Інтерактивна приємна атмосфера сприяє швидкому прогресу та дає чудові результати. Сильні академічні програми та ретельно продуманий навчальний план розвивають усі необхідні навички: усного мовлення, аудіювання, читання та письма. Комплексний підхід дає змогу розвиватися дуже швидко незалежно від того, вчіть ви англійську просто для спілкування, чи вона потрібна для навчання або роботи.

Manhattan Language зібрав найкращих професійних викладачів із багаторічним досвідом викладання ESL. Багато з них працювали в інших країнах, допомагаючи вивчати англійську мову молоді та дорослому населенню. Також школа має штат офісних співробітників, які з першого дня допомагають студентам, проводять орієнтаційні лекції, консультації, організовують різні заходи в місті.

Школа розташована в красивій сучасній будівлі, розташованій за кілька кроків від Волл-стріт, морського порту, Бруклінського поста. З будівлі відкривається приголомшливий вид на Статую Свободи і найвідоміше місто світу. Навколо розташовані численні ресторани, магазини, студенти можуть прогулятися до Бродвею, Тайм-сквер, П'ятої авеню та інших найвідоміших місць Нью-Йорка.

Крім занять, Manhattan Language пропонує своїм студентам узяти участь у різноманітних культурних заходах, які проводяться щотижня. Так вони можуть побачити Нью-Йорк, познайомитися з новими друзями і практикувати англійську за межами аудиторій.

Програми навчання Manhattan Language

Усі програми навчання розраховані на 10 рівнів. Під час вступу кожен студент здає тест, що показує, на якому рівні він володіє мовою. Це дає змогу вибудувати подальший план занять оптимально для кожного. Ви можете почати заняття в будь-який понеділок і вибрати будь-яку кількість тижнів на свій розсуд.

Manhattan Language пропонує на вибір одну з чотирьох основних програм вивчення американської англійської:

 1. Стандартна програма - 24 уроки на тиждень. Підходить для студентів із візою F-1. Студенти проходять заняття, які спрямовані на розвиток усіх аспектів володіння іноземною мовою:
  - Speaking and Listening: розвиває навички розмовної мови та аудіювання за допомогою живого спілкування, рольових ігор, дебатів тощо.
  - Integrated Skills: розвиває навички читання та письма.
  Вартість - $395/тиждень.
 2. Для туристів - 20 уроків на тиждень. Це стандартна програма, яка підходить для студентів із туристичною візою. Вона включає заняття за тими ж двома напрямками:
  - Speaking and Listening ;
  - Integrated Skills.
  Вартість - $395/тиждень.
 3. Інтенсивна програма - 32 уроки на тиждень. Підходить для студентів із візою F-1. Вона включає заняття трьох видів:
  - Speaking and Listening;
  - Integrated Skills;
  - Signature Elective - уроки з вузькоспеціалізованої тематики. Ви можете вибрати вивчення ділової або академічної мови, вивчення англійської за допомогою фільмів, додаткові уроки з розмовної мови або вимови.
  Вартість - $430/тиждень.
 4. Підготовка до складання TOEFL - 20/24 уроки на тиждень. Підходить для студентів із візою F-1. Повна програма розрахована на 12 тижнів. Це клас просунутого рівня, в якому студенти проходять інтенсивну підготовку з читання, аудіювання, письма, розмовної мови, які стануть у пригоді під час складання тесту. Також вони отримують додаткові корисні навички (вміння робити нотатки, поповнення словникового запасу, навички тайм-менеджменту та ін.) Під час навчання студенти складають 6 повних тренувальних тестів.
  Вартість - $1500/4 тижні.

Також Manhattan Language пропонує пройти факультативні курси окремо або включити їх в основну програму навчання:

 1. Підготовка до складання IELTS - це курс, спрямований на складання міжнародного іспиту, результати якого приймають понад 3 тисячі вишів США та інших країн світу. Пройти його можуть студенти зі знанням мови на рівні B2 (середній) або C1 (просунутий). Програма досить складна і динамічна. Головний акцент зроблено на поліпшення навичок англійської та вивченні методів складання іспиту. Студенти ознайомляться зі стратегіями та навичками, які знадобляться для складання IELTS, будуть активно розвивати навички письма та читання, а також розмовної англійської та аудіювання.
  Вартість - $375/тиждень.
 2. Ділова англійська для професіоналів - це курс, який створений для тих, хто хоче ефективно працювати та розвивати кар'єру в англомовних країнах. Програма підходить для студентів з високим рівнем знання мови. Вона включає навчання ряду основних навичок, які знадобляться в діловій сфері: веденню переговорів, зустрічей, проведенню презентацій, складанню ділових листів тощо. Студенти отримують великий словниковий запас і вивчають ділові ідіоми та вирази з фінансової сфери, управління персоналом, маркетингу. Для студентів створюють реальні умови, в яких вони можуть практикувати отримані знання.
  Вартість: $490/5 уроків, $880/10 уроків.
 3. Підготовка з академічної англійської. Включає уроки з читання, письма, розмовної мови та аудіювання, які знадобляться для повноцінного навчання в університеті або коледжі.
 4. Англійська через фільми. Допомагає покращити словниковий запас, розуміння мови та культури країни за допомогою перегляду та обговорення класичних американських фільмів.
 5. Розмовна мова та вимова. Заняття спрямовані на те, щоб зробити мовлення студента чітким і точним, вивчити корисну лексику та набути впевненості під час живого спілкування.

Індивідуальні уроки

У Manhattan Language ви можете скористатися послугами особистого репетитора. У цьому випадку програма складається персонально для кожного студента залежно від його цілей і рівня володіння мовою.

Індивідуальні заняття допоможуть максимально швидко і повноцінно вивчити англійську, водночас студент матиме змогу поєднувати їх із роботою, навчанням або іншими особистими заняттями.

Тривалість індивідуального уроку - 45 хвилин.
Студент може обрати пакет на 5 або 10 занять.
Проживання
Manhattan Language пропонує своїм студентам розміщення в приймаючих сім'ях. Це чудова можливість практикувати англійську щодня, а також отримати досвід життя в американській родині.

На вибір пропонуються одномісні або двомісні кімнати. У вартість проживання входять постільна білизна та рушники, а також Wi-Fi і сніданок. Також ви можете отримати вечерю за окрему плату.

Студентам пропонують на вибір житло класу:
 • стандарт (зі спільною ванною);
 • преміум (з окремою ванною та додатковими зручностями, наприклад, окремим входом або міні-кухнею).

Вартість проживання також залежить від району, в якому розташоване житло:

На Мангеттені:
 • стандарт одномісний: на південь від 110 th St - $520/тиждень, на північ від 110 th St - $410/тиждень;
 • преміум одномісний: південь 110 th St - $750/тиждень, північ 110 th St - $525/тиждень.

У Брукліні, Квінсі, Джерсі-Сіті, Хобокені, Статен-Айленд:
 • стандарт одномісний - $350/тиждень;
 • стандарт одномісний із вечерею - $445/тиждень;
 • преміум одномісний - $525/тиждень;
 • преміум одномісний із вечерею - $600/тиждень.

За будь-який варіант проживання стягується плата за розміщення в розмірі $150.
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Manhattan Language і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з навчальними закладами США і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в навчальний заклад.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions