The Language Academy

По праву вважається провідною школою англійської мови в США. Розпочавши роботу в 1997 році, адміністрація школи відразу встановила "високу планку" якості викладання.
Місто
Форт-Лодердейл, штат Флорида
Програми навчання
Мовні курси, програми підготовки
Вік
від 16 років
Вартість навчання
від 260 $ на тиждень

Відео про TLA

The Language Academy
Рівень академічних знань та персональна увага є пріоритетним напрямком TLA. Під час навчання студенти мають чудову можливість отримати досвід соціального та культурного життя в США. Для іноземних студентів величезну роль відіграє безпосереднє спілкування з "носіями англійської мови", створюючи тим самим ідеальні умови для її освоєння на побутовому та професійному рівні.

The Language Academy

The Language Academy своєю популярністю зобов'язана також і місцем свого розташування - "Американська Венеція" (Форт Лодердейл, Флорида, США) - курортне місто зі світовим ім'ям. Омивається Атлантичним океаном з його різноманітним підводним світом, з великою кількістю зручних природних бухт - все це принесло йому славу "мекки" для любителів водних видів спорту (дайвінг, віндсерфінг, плавання, яхтинг і багато іншого).

В околицях міста базуються понад 4000 ресторанів, 120 нічних клубів, концертні зали, виставкові павільйони тощо. Унікальний "пам'ятник природи" - парк Еверглейдс - у якому в природному середовищі існування знаходяться тисячі тропічних рослин і тварин, понад 30 000 озер і десятки кілометрів піщаних пляжів - не залишить нікого байдужими.

Школа TLA розташована в будівлі Plaza (Музей Мистецтв). На території школи студентам доступні комп'ютерна лабораторія, бібліотека, безкоштовна кава і вода, Wi-Fi. Усі навчальні класи обладнані кондиціонерами та комп'ютеризовані. "Серце" школи - медіа-центр із лінгафонними кабінетами та мовними лабораторіями.

Проживання

Студентам на вибір надано кілька варіантів розміщення. Найпопулярнішим є проживання в приймаючій сім'ї. Адже це унікальна можливість зануритися в американський побут, підвищити рівень англійської та завести нові знайомства.

 • Проживання в приймаючій сім'ї (кімната на двох, загальна ванна, напівпансіон) - студенти віком від 15 років. Вартість: від 30$/ніч. Найпопулярніший варіант.
 • Проживання в приймаючій сім'ї (окрема кімната, загальна ванна напівпансіон) - студенти від 15 років. Вартість: від 55$/ніч
 • Проживання в приймаючій сім'ї (кімната, окрема ванна, напівпансіон, від 15 років). Вартість: від 70$/ніч
 • Хостел (кімната на 4-6 осіб, загальна ванна, без харчування, від 21 року) - Вартість: 40$/ніч
 • Однокімнатна квартира (окрема кімната, без харчування, від 21 року).
 • Шкільні апартаменти (на одну або двох осіб, від 15 років). Вартість: 630$/тиждень
  Розташовуються за 5 хвилин ходьби від будівлі школи. Кількість місць обмежена!
 • Готель (окремий номер із ванною кімнатою, без харчування, від 21 року). Вартість: від 1000$/тиждень.

Розташування житла щодо TLA передбачає до 20 хвилин їзди на громадському транспорті. Допомога в підборі житла здійснюється Student Advisor.

Учні The Language Academy мають величезний вибір в організації свого дозвілля: це вечірки, екскурсії, перегляд фільмів і шоу. Безпосередня близькість до Маямі (37 км) дає можливість потрапити на унікальну екскурсію до NASA, відвідати DisneyLand, а також зайнятися шопінгом у найбільшому у світі аутлеті Sawgrass Mall.

Програми навчання The Language Academy

The Language Academy пропонує найширший вибір мовних курсів:

 • General Intensive English (GEB) – курс інтенсивністю 30 уроків/тиждень, вартість: 400 $/тиждень;
 • General English 1 (GEA1) – курс інтенсивністю 20 уроків/тиждень, вартість: 260 $/тиждень;
 • General English 2 (GEA2) – курс інтенсивністю 22 уроки/тиждень, вартість: 275 $/тиждень;
 • Executive English (EX) – курс інтенсивністю 20 уроків/тиждень, вартість: 900 $/тиждень;
 • TOEFL Preparation (TP) курс інтенсивністю 20 уроків/тиждень, вартість: 325 $/тиждень;

Студенти сформовані в невеликі групи від 5 до 12 осіб, що дає змогу здійснювати більш повний контроль успішності кожного окремо.

Курс вивчення англійської мови проводиться в умовах безперервного спілкування з іншими студентами та викладачами. Одночасно вивчаються основні аспекти мови: лексика, граматика, усне мовлення, фонетика та аудіювання.

Студенти, які бажають приділити особливу увагу певним темам, мають можливість скористатися індивідуальними уроками.

Курси підготовки до IELTS, TOEFL, Cambridge - готують студентів до успішного складання іспитів.

Курс підвищення кваліфікації викладачів має на меті обмін педагогічним досвідом та новими методиками викладання.

Деловой английский
– прекрасно подойдёт студентам от 21 года, желающих совершенствовать свои знания языка в узкой области (журналистика, юриспруденция, экономика и мн.др.). Курс проходит в форме дебатов, конференций и деловых тренингов.

Ділова англійська - чудово підійде студентам від 21 року, які бажають удосконалювати свої знання мови у вузькій галузі (журналістика, юриспруденція, економіка та ін.). Курс проходить у формі дебатів, конференцій і ділових тренінгів.

Усі новоприбулі студенти проходять в обов'язковому порядку тест на знання англійської мови, що складається з усного інтерв'ю та письмового завдання. Прогрес студентів контролюється щотижневим тестом.

Вимоги, що висуваються до викладацького складу, досить нестандартні. Від них вимагається застосування замість підручників - "живих" матеріалів, як-от: газети, кіно, радіо тощо. Особлива роль відведена комунікативному спілкуванню зі студентами (чому сприяє невелика чисельність груп).

Безсумнівним "плюсом" є інтернаціональний склад студентів, що сприяє більш швидкому освоєнню англійської мови.
Контакти
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник The Language Academy і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з The Language Academy і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в навчальний заклад.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions