Як здобути медичну освіту в США?

Медична освіта в США - заповітна мета багатьох іноземних абітурієнтів. Диплом американського університету відкриває перед випускниками чудові перспективи і робить їх надзвичайно затребуваними на ринку праці.
Медична освіта в США - заповітна мета багатьох іноземних абітурієнтів. Диплом американського університету відкриває перед випускниками чудові перспективи і робить їх надзвичайно затребуваними на ринку праці. На жаль, вступ до медичної школи в США дуже складний. Не всі медичні школи приймають іноземців, а ті, що приймають, можуть взяти лише 1-2 на рік. Конкуренція вища, ніж під час вступу до Гарварду!
St. George's University – медична школа, яка приймає іноземних студентів і дає змогу надалі отримати ліцензію лікаря в США!

St. George's University користується високою популярністю серед абітурієнтів із різних країн. Розташований на Карибах, він приваблює учнів не лише високою якістю освіти та комфортними умовами проживання, а й тропічним кліматом і мальовничою природою. Здобути медичну освіту в St. George's University можна як після закінчення школи, так і маючи ступінь бакалавра.

Як стати лікарем у США

Для абітурієнтів, які мають повну середню освіту, обов'язковою є 7-річна навчальна програма. Перш ніж приступити до поглибленого вивчення різних напрямів медицини, їм належить пройти 3 роки доклінічного навчання:

 • Протягом 1-го року студенти навчаються на базі університету на Карибських островах.
 • 2-й і 3-й рік доклінічної програми передбачають навчання на вибір: на Карибах, або у Великій Британії.

Протягом усієї доклінічної програми студенти вивчатимуть природничі, соціальні та гуманітарні науки для формування міцного базису, який дасть змогу перейти до фундаментальних медичних наук. На 3-му році навчання учні можуть брати участь у клінічних дослідженнях, оскільки вже володіють достатнім рівнем знань.

Після завершення доклінічної програми студенти медичних університетів США приступають до 4-річного поглибленого вивчення медицини. Ця ж програма розрахована на абітурієнтів, які мають на момент вступу медичну освіту у своїй країні. Навчання включає в себе:

 • Вивчення теоретичних медичних дисциплін на базі карибського кампусу або університету Великої Британії протягом 1-го року.
 • Вивчення клінічних медичних дисциплін на базі кампусу і карибських лікарень протягом 2-го року.
 • Вивчення основ охорони здоров'я та діловодства на базі партнерських американських або британських клінік та університетів протягом 3-го року.
 • Удосконалення клінічних навичок, перейняття практичного досвіду у старших колег на базі лікарень та університетів Великої Британії, США або Канади протягом 4-го року.
Схема надходження. Якщо у вас є запитання, зв'яжіться з нашим менеджером для роз'яснень.

Як вступити до St. George's University?

Вимоги для вступу до медичної школи варіюються залежно від того, вступаєте ви після школи чи вже маючи
медичну освіту у своїй країні. Уточнюйте вимоги в нашого менеджера.

Щоб вступити до St. George's University, уже маючи ступінь бакалавра у своїй країні, з метою стати лікарем у США, абітурієнтам необхідно:

 • Мати високу академічну успішність.
 • Підтвердити відмінне знання англійської мови, отримавши результат вище 7.0 за IELTS або понад 100 балів під час складання TOEFL онлайн.

Варто зазначити, що іноземні студенти, які збираються здобути медичну освіту в США, звільняються від складання стандартизованого вступного іспиту MCAT. Це пов'язано з відмінностями освітніх програм у різних країнах, тоді як MCAT орієнтований саме на американську програму. Отримати об'єктивні уявлення про знання абітурієнтів дає змогу тест UKCAT. Однак варто пам'ятати, що він є рекомендованим, але не обов'язковим.

Основні етапи вступу до університету представлені:

 • Заповненням заявки на сайті ВНЗ.
 • Наданням транскрипту та рекомендаційного листа.
 • Проходженням співбесіди.
 • Прийняттям представниками університету рішення про зарахування абітурієнта.
 • Підтвердженням абітурієнтом навчання та внесення оплати.

Чому абітурієнти обирають St. George's University?

Серед медичних університетів США St. George's University вважається одним із найбільш затребуваних. Його конкурентними перевагами є:

 • Можливість навчання на базах понад 70 дружніх клінік у США (Каліфорнії, Коннектикуті, Флориді, Джорджії, Іллінойсі, Меріленді, Мічигані, Неваді, Нью-Джерсі, Нью-Йорку, Огайо, Вашингтоні, Вісконсині), Канаді (Онтаріо) і Великій Британії (Бакінгемширі, Дорсеті, Лондоні, Гемпширі, Хартфордширі, Кенті, Норфолку, Вест-Мідлендсі).
 • Працевлаштування в провідні клініки понад 50 країн світу.
 • Комфортні умови для іноземних студентів, що передбачають плавну адаптацію в мультикультурному середовищі.
 • Наявність в освітніх програм акредитацій численних міжнародних престижних організацій.
 • Визнання університету Всесвітньою організацією охорони здоров'я одним із центрів з охорони навколишнього середовища та охорони праці.

Крім медицини університет пропонує такі напрямки:

 • Ветеринарну медицину.
 • Мистецтво, природничі та точні науки, підприємницьку діяльність (біологію, екологію, бізнес, менеджмент, інформаційні технології, гуманітарні та соціальні науки).

Також St. George's University є центром проведення магістерських і докторських досліджень у сферах:

 • Громадської охорони здоров'я.
 • Бізнес-адміністрування.
 • Клінічної та суспільної психології.

Перспективи працевлаштування

Цей ВНЗ - престижний приватний навчальний заклад, що дає змогу випускникам знайти своє місце в житті:

 • Особливу увагу слід приділити рекордній кількості резидентів-випускників St. George's University. Минулого року право на проживання на території США отримала 941 особа.
 • Протягом кількох років випускники університету демонструють приголомшливі результати щодо зарахування до аспірантури в американські ВНЗ. Так, успіху домоглося 93% випускників, які подали заявки.

St. George's University пропонує абітурієнтам з різних куточків світу відчути себе максимально комфортно та отримати якісну освіту. Завдяки індивідуальному підходу до кожного студента та повноцінному розкриттю потенціалу випускники університету стають висококваліфікованими фахівцями та отримують можливість стати частиною команди провідних світових клінік.
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаємо вступати за кордон з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions