ПОЧНИ СВОЮ "АМЕРИКАНСЬКУ МРІЮ" З МАГІСТРАТУРИ В США

У США понад 4500 університетів та інших постачальників вищої освіти. Тільки 1700 з них пропонують ступінь магістра. Це трохи звужує коло пошуку, але варіантів все одно достатньо, щоб заплутатися. Як вибрати свій?
Після того, як ви отримали ступінь бакалавра, програма магістратури є чудовим способом заглибитися в предметну область і підвищити свою привабливість для роботодавців. Ступені магістра в США відомі тим, що дають випускникам величезну конкурентну перевагу і безпрецедентні можливості на світовому ринку праці. Ступінь магістра часто є професійною вимогою для кар'єри в галузі інженерії або охорони здоров'я.

Про рейтинги

Одна з найбільших помилок іноземних студентів - це, звісно, рейтинг університетів. У США університети оцінюються як єдиний навчальний заклад, але їхні програми оцінюються індивідуально, і для багатьох студентів може бути дивовижним, що університет, який отримав 120 балів, може мати програму, оцінювану як номер 1 у США. Важливо, щоб ви шукали програму з найкращим рейтингом, а не обов'язково університет з найкращим рейтингом. Варто витратити деякий час, щоб переглянути рейтинги програм і вибрати кілька варіантів, які привернуть вашу увагу.

Тривалість навчання

Магістерські програми різняться за довжиною залежно від кількості академічних кредитів. Програма з 30 кредитами зазвичай може бути завершена за 12 місяців. Більшість ступенів магістра в США вивчаються протягом двох років. Деякі спеціальні професійні програми вимагають 60 або більше кредитів для завершення (наприклад, магістр наук у галузі генетичного консультування в університеті Лонг-Айленда).

Вимоги

Щоб мати право на навчання в магістратурі США, ви повинні отримати ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію в міжнародно визнаному навчальному закладі.

Поряд із вашим дипломом, ви також маєте надати:

  • Один або кілька рекомендаційних листів;
  • Дослідницьку пропозицію;
  • Результати вступних іспитів, якщо необхідно (GRE / GMAT);
  • Доказ володіння англійською мовою (TOEFL/IELTS);
  • Заява про цілі з викладом ваших прагнень і демонстрацією вашої придатності для курсу.

Якщо немає GRE або GMAT

Іспити GRE або GMAT є дуже поширеними вимогами для деяких програм у США, особливо, якщо це виш із топ-100 найкращих університетів Америки. І навіть там, де вони не є обов'язковими, ці стандартизовані тести допоможуть вам стати більш конкурентоспроможними.

Коли справа стосується MBA або будь-якої спеціалізації з бізнесу, GMAT є обов'язковим для вступу, але якщо ви склали іспит GRE, деякі університети можуть прийняти його як еквівалент. Також є випадки, коли відповідний досвід роботи може допомогти вам замінити необхідність цих тестів, але багато іноземних студентів не знають про цю можливість.

Ми можемо підібрати для вас програму, де ці тести не є обов'язковими або порекомендуємо пройти найкращі підготовчі курси.

Що таке програма підготовки до магістратури?

Програми Pre-Master призначені для того, щоб допомогти вам досягти необхідних стандартів англійської мови та академічних стандартів, і деякі з навчальних центрів також допоможуть вам підготуватися до іспитів GRE і GMAT, якщо вони необхідні.

Програми Pre-Master дають вам впевненість і знання, щоб досягти успіху в навчанні, а також допоможуть познайомитися з американською культурою. Крім того, ви отримаєте перші академічні кредити до вашого майбутнього ступеня.

Терміни подачі

Найкраще подати заяву на навчання в США якомога раніше - в ідеалі до кінця другого року навчання на програмі бакалаврату. Це може бути корисним, якщо ви хочете поборотися за стипендії або інші види фінансування. У більшості випадків ви повинні прагнути подати повний пакет документів до кінця березня поточного останнього року вашої програми бакалаврату.

Більшість вишів пропонують більш ранній термін (зазвичай з грудня по січень) і стандартний термін (зазвичай з березня по квітень). Ви можете подати заявку в будь-яку кількість університетів США, але багато студентів вибирають із п'яти-шести. Американські університети часто стягують плату за подання заяви, зазвичай від 50 до 100 доларів, хоча онлайн-заявки можуть бути дешевшими або безкоштовними.

Плата за навчання

Варіюється в широких межах залежно від типу вишу (державний чи приватний), програми навчання, національності студента, а також місця проживання - тут відіграє роль не тільки країна, а й штат. Стандартна плата за навчання для резидентів штату становить близько 12 000 доларів на рік, тоді як плата за навчання для іноземних студентів становить близько 30 000 доларів. Стипендії та гранти можуть допомогти покрити витрати, але отримати їх непросто.

Витрати на проживання

Залежно від того, де ви вирішили вчитися в США, вартість життя може значно відрізнятися. Приміські та сільські райони на півдні та середньому заході, як правило, мають найнижчу вартість життя, а великі міські центри, такі як Нью-Йорк, тягнуть за собою значно вищі витрати на проживання (Нью-Йоркський університет дає середню річну оцінку в розмірі 24 000 доларів США). На додаток до вашого доходу, ви можете шукати роботу на умовах неповного робочого дня в кампусі. Однак робота за межами кампусу в перший рік навчання буде обмежена візовими правилами.

На піку популярності в США

Світовий попит на комп'ютерних інженерів, ІТ-фахівців і випускників бізнес-програм МВА відбивається і на зростанні популярності цих курсів у США.

Також популярні програми з інжинірингу, менеджменту, туризму та готельного бізнесу, бухгалтерського обліку, державного управління тощо.

Університети США

Лонг-Біч, Каліфорнія
від 15000 $ на рік
Нью-Йорк
від 39000 $ на рік
Корваліс, штат Орегон
від 31000 $ на рік
Майамі
від 22000 $ на рік
Берклі, Каліфорнія
від 12770 $ на рік
Бостон
від 51 500 $ на рік
Фенікс, штат Арізона
від 25000 $ на рік
Тампа, штат Флорида
від 24480 $ на рік
Сіетл, штат Вашингтон
від 35 100 $ на рік
Нормал, штат Іллінойс
від 26 900 $ на рік
Стенфорд, штат Каліфорнія
від 53 529 $ на рік
Майамі, штат Флорида
від 33 000 $ на рік
Лос-Анджелес, Нью-Йорк
від 33000 $ на рік
Лос-Анджелес, штат Каліфорнія
від 18000 $ на рік
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я офіційний представник навчальних закладів США і ваш професійний гід у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до США. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року.
Я працюю відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Реально допомагаю вступати і приїжджати на навчання в США.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я офіційний представник навчальних закладів США і ваш професійний гід у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися в США. Допомагаємо вступати на навчання з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions