InfoStudy
Ефективна допомога в поступленні та оформленні документів для навчання в США

Навчання в New York Film Academy

Нью-Йоркська кіноакадемія - один із найавторитетніших і найпопулярніших вишів у сфері мистецтва, який було відкрито 1992 року в місті Нью-Йорк. Цей виш дуже швидко набув популярності і на сьогодні має 8 кампусів і відділень у різних країнах світу.

За 30-ть років роботи NYFA перетворилася на провідний виш у сфері мистецтва. У ній навчаються понад 5 тисяч студентів на рік, зокрема іноземці зі 160-ти держав. У виші викладають знамениті режисери, авторитетні сценаристи, всесвітньо відомі актори, а також найкращі викладачі та фахівці в галузі мистецтв.

Академія пропонує понад 10 бакалаврських і магістерських програм у сфері кіномистецтва та акторської майстерності, а також широкий перелік коротких спеціалізованих програм, літні табори, молодіжні семінари.

Кампуси та відділення New York Film Academy

Кіноакадемія має 8 кампусів і відділень у різних куточках світу.

Кампус у Нью-Йорку

New York - одне з найбільш знакових міст для телебачення, кіно, розваг і ЗМІ. Цей кампус був першим в Академії. Нині він розташований на околиці Мангеттена в Беттері-парку.

Цей кампус являє собою сучасний багаторівневий простір. Студентам пропонують спеціально побудовані класи та студії для кіновиробництва, фотографії, монтажу, перформансів, танців та озвучування. Також кампус має повністю обладнаний театр і широкий вибір обладнання.

У NYFA New York доступний повний спектр програм Академії.

Кампус у Лос-Анджелесі

Лос-Анджелес - це мекка для всіх творчих людей світу. Кампус NYFA розташований у Бербанку - медіа-столиці світу, поруч із такими найбільшими студіями, як Universal, NBC, Warner Brothers, Nickelodeon Studios і The Walt Disney Company.

Від самого початку навчання на кампусі актори-початківці, режисери та сценаристи занурюються в атмосферу індустрії, вчаться і працюють як професіонали.

На цьому кампусі студентам пропонують повний спектр програм Академії.

Кампус у Саут-Біч (Маямі)

Цей кампус розташований у районі Саут-Біч. Тут студентам пропонується досить широкий перелік програм навчання, консерваторії, майстер-класів та молодіжних програм з виробництва кінофільмів і акторської майстерності.

Кампус у Флоренції (Італія)

Це легендарне місто з багатою історією, яке стало місцем натхнення і активної творчої роботи для безлічі відомих діячів мистецтва. На цьому кампусі Академія пропонує семестрові курси, очні семінари та літні табори для підлітків. Найпопулярніші напрями навчання:

 • кіновиробництво;
 • акторська майстерність.

Також доступні сезонні семінари з мистецтва фотографії та 3D-анімації.

Кампус у Голд-Кості (Австралія)

Цей кампус розташований у самому центрі інноваційної кіноіндустрії Квінсленда. Студенти відразу ж занурюються в навчання, оточені провідними викладачами та інноваційним обладнанням.

На кампусі доступні дипломні програми за спеціальностями виробництва кінофільмів, акторської майстерності та створення сценаріїв.

Відділення в Пекіні (Китай)

Програми NYFA в Пекіні проводяться в знаменитій Пекінській кіноакадемії, розташованій у центрі району Хайдянь.

У цьому відділенні Академія пропонує професійні семінари з кіновиробництва, образотворчого та виконавського мистецтва. Сезонні програми надають проєктну освіту, студенти вивчають і застосовують на практиці методи та тенденції голлівудського кіновиробництва.

Відділення в Гарварді

Для сценаристів-початківців Академія проводить ексклюзивні літні семінари в Гарвардському університеті з кіновиробництва, акторської майстерності, музичного театру та анімації.

Під час навчання в Гарварді студенти-кінематографісти матимуть доступ до обладнання професійного рівня, такого як цифрові камери та портативні освітлювальні прилади, а також до програмного забезпечення для цифрового монтажу. Сам кампус надає студентам сотні унікальних просторів, де вони можуть працювати над сценаріями, репетирувати та співпрацювати зі своїми однолітками.

Відділення в Парижі (Франція)

Кіновиробництво та акторська майстерність NYFA в кінопрограмах проводяться в La Fémis, національній школі кіно і телебачення Франції. La Fémis, одна з найпрестижніших кіношкіл у світі, розташована в 18-му окрузі в історичному районі Монмартру, одному з найзнаковіших районів Парижа, де проживає чимало митців, режисерів, акторів і сценаристів.

У цьому відділенні студентам доступні короткострокові програми зі створення фільмів та акторської майстерності.

Програми в New York Film Academy

Кіноакадемія пропонує великий перелік програм у галузі кіновиробництва, медіа, дизайну тощо.

Студенти можуть отримати такі спеціальності:

Кіновиробництво

Це програми для тих, хто хоче стати режисером. Студенти-кінематографісти NYFA вивчають кожен етап створення структури класичного фільму і його змісту, здобуваючи всебічну освіту в галузі мистецтва візуального оповідання, що постійно розвивається.

У процесі студенти вчаться на практиці, витрачаючи більшу частину часу на написання, зйомку, монтаж, режисуру та виробництво оригінальних фільмів і цифрового контенту.

Акторська майстерність у кіно

NYFA має програми AFA і BFA (бакалаврат), а також програму MFA (магістратура) для студентів, які мріють стати відомими кіноакторами. У кожній програмі на здобуття ступеня студенти вивчають принципи акторської майстерності за допомогою основних занять і часу, проведеного перед камерою.

Студенти вчаться розбирати, аналізувати і репетирувати сцени, набуваючи багатих знань і досвіду в акторському ремеслі, одночасно створюючи ролик, що демонструє їхній талант.

Продюсування

Продюсер контролює і управляє підготовкою, зйомками і постпродакшном, контролюючи всі аспекти створення фільму, телешоу або мультимедійного проекту.

Студенти отримують великий практичний досвід роботи в проєктах, включно з кіно- і телевізійними обробками, Rip-O-Matics, короткими роликами, а також короткометражними фільмами і власним пакетом дипломних робіт.

Фотографія

Фотографи-початківці вивчають практичні та творчі елементи візуального мистецтва фотографії за допомогою покрокових інструкцій і практичних проектів.

Під час програм студенти опановують технічні та творчі навички в галузі цифрової фотографії, а також практики в Інтернеті та бізнес-індустрії.

Кінематографія

У рамках програми в галузі кінематографії в NYFA студенти опановують унікальну візуальну мову фільму, телебачення або веб-серіалу. Упродовж усієї програми студенти вивчають стилістичні та оповідні підходи й виконують самостійні проєкти, використовуючи плівкові та цифрові кінокамери, освітлювальні та захопливі комплекти, надані NYFA, а також сучасне обладнання, таке як кран. Застосовуючи теорію і практичний досвід, студенти NYFA отримують багаті знання і досвід у сфері візуального оповідання, одночасно створюючи свій кінематографічний ролик.

Студенти знімають, висвітлюють, пишуть сценарій, займаються монтажем тощо для реалізації своїх власних проєктів, розвиваючи життєво важливу для творчості дисципліну і водночас вчаться контролювати та вдосконалювати свою роботу.

3D-анімації та візуальних ефектів

Студенти вчаться створювати 3D-анімацію та візуальні ефекти для використання в кіно, на ТБ, в іграх та віртуальній реальності. Для навчання їм надають професійні навчальні заклади, сучасне обладнання та інноваційне ПЗ, що відповідає галузевим стандартам, зокрема 3D Maya від Autodesk, MotionBuilder, Motion Capture, Unreal Game Engine, цифровий скульптор ZBrush від Pixologic, Houdini FX від SideFX. , V-Ray від Chaos Group і програма компонування та редагування Foundry Nuke.

Студенти можуть розраховувати на проходження курсів анімації зі створення сценаріїв, UV-картографії, висвітлення та рендерингу за допомогою V-Ray та Arnold, розкадровки та аніматики, анімації, написання сценаріїв MEL та Python, полігонального моделювання Maya. Робота над анімацією, динаміка частинок і візуальні ефекти в Maya, створення концепцій за допомогою ZBrush, розширений монтаж, професійний розвиток у галузі анімації, дизайн персонажів, композитинг за допомогою Nuke, а також освітлення і камери.

Ігрового дизайну

Геймдизайнери використовують свої технічні та творчі навички для створення захопливого досвіду із захопливим ігровим процесом. Під керівництвом і наставництвом досвідчених галузевих дизайнерів студенти вчаться використовувати складні інструменти, що відповідають галузевим стандартам, і набувають досвіду, перетворюючи свої ідеї в ігрові ігри. У наших просунутих програмах студенти кожного семестру створюють ігрову гру. На наших короткострокових семінарах студенти створюють функціональну гру.

Студенти отримують фундаментальні та просунуті навички в галузі дизайну та розробки ігор, а також створюють низку оригінальних ігор для свого портфоліо.

Створення документальних фільмів

Галузь документального кіно включає в себе художні фільми, телесеріали в стилі документальних фільмів, мікродокументи та контент для соціальних мереж, метою якого є переконливе представлення аудиторії аспекту реальності.

Написання сценаріїв

У кіно, на телебаченні та в нових медіа сценарист закладає основні будівельні блоки візуальної історії. У Школі сценаристів NYFA студенти можуть оволодіти цими фундаментальними навичками, працюючи над кількома проєктами одночасно та балансуючи інтенсивне робоче навантаження.

Студенти вчаться перетворювати свої ідеї на структуровані сценарії протягом усієї програми, досліджуючи різні засоби масової інформації, жанри та стилі. Завдяки цьому практичному підходу студенти отримують великий досвід написання сценаріїв і одночасно створюють вражаючий обсяг робіт.

Студенти AFA, BFA і MFA відточують свій природний письменницький талант і створюють портфоліо сценаріїв у різних середовищах, включно з телебаченням, веб-серіалами, художніми фільмами, короткометражними фільмами, коміксами, іграми та драматургією.

Студенти також проходять стажування, допомагаючи їм вивчити ділову сторону написання сценаріїв і отримати досвід, необхідний для досягнення творчих цілей у кіно, на телебаченні, у засобах масової інформації та розвагах.

Віртуальної реальності

Віртуальна реальність - це середовище, не схоже на жодну іншу аудіовізуальну платформу для розповіді, що занурює користувачів у світ подій і викликає глибину емоцій та інтерактивності, порівнянну з реальним життям. Віртуальна реальність об'єднує комп'ютерні зображення, програмування, дизайн користувацького досвіду, ігровий дизайн, живе 360-градусне відео, нелінійне написання сценаріїв, просторовий звук і дизайн трансмедійного оповідання для створення цілісного досвіду.

Протягом усіх програм студенти вивчають розробку концепцій і VR-дизайн, створюючи свої власні інтерактивні VR-досвіди, ігри та фільми на 360 градусів.

Музичного театру

Артисти-початківці вдосконалюють свої акторські, співочі та танцювальні навички за допомогою практичного досвіду і ретельного навчання. Студенти занурюються у світ вистав, роботи та навчання в захопливому місті, відомому своїм театром на Бродвеї та за його межами.

Під час курсів і семінарів студенти вчаться безпосередньо у професіоналів галузі та репетирують у спеціально побудованих приміщеннях, які включають кімнати для голосової практики та сучасні танцювальні студії.

Семінари та літні табори для молоді в NYFA

NYFA організовує літні, післяшкільні, вихідні, а також онлайн-табори та семінари для підлітків. Зацікавлені школярі можуть обирати між очними та заочними програмами за всіма напрямами навчання, які пропонує Академія.

Які ступені можна отримати в NYFA?

New York Film Academy пропонує програми на:

 • Bachelor of Fine Arts (BFA);
 • Bachelor oF Arts (BA);
 • Associate of Fine Arts (AFA).

Ці курси доступні в трьох кампусах: у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Саут-Біч.

Ці програми розраховані на 8 - 9 семестрів. Студенти мають можливість обрати прискорений графік і отримати ступінь за 3 роки або навчатися за класичним 4-річним графіком.

Також у кіноакадемії є можливість отримати ступінь:

 • Master of Fine Arts (MFA);
 • Master of Arts (МА).

Вимоги до вступників до NYFA

Для вступу на бакалаврат у NYFA будуть потрібні:

 • заповнена заявка;
 • плата за подання заяви (75 доларів сша);
 • атестат про закінчення школи;
 • мотиваційне есе;
 • листи з рекомендаціями (мінімум 2);
 • портфоліо / прослуховування;
 • сертифікат про знання англійської (бал TOEFL 520 або вище (190 для комп'ютерного тесту або 68 для тесту онлайн); IELTS 6 або його еквівалент).

Для вступу на магістратуру в NYFA потрібні:

 • заповнена заявка;
 • плата за подання заяви (75 доларів сша);
 • диплом бакалавра;
 • мотиваційне есе;
 • листи з рекомендаціями;
 • портфоліо / прослуховування;
 • підтвердження рівня англійської мови (TOEFL 550 або вище (213 для комп'ютерного тесту або 79 для інтернет-тесту); IELTS 6.5 або його еквівалент).

Скільки коштує навчання в New York Film Academy?

Вартість освіти в New York Film Academy у 2023 році становить:

 • на бакалавраті: від 13000 до 20000$/семестр (залежно від програми);
 • на магістратурі: від 130000 до 19000$/семестр (залежно від програми).

Також студенти оплачують додаткові збори за використання техніки.

ВНЗ США

Лонг-Біч, Каліфорнія
від 15000 $ на рік
Нью-Йорк
від 39000 $ на рік
Корваліс, штат Орегон
від 31000 $ на рік
Майамі
від 22000 $ на рік
Берклі, Каліфорнія
від 12770 $ на рік
Бостон
від 51 500 $ на рік
Фенікс, штат Арізона
від 25000 $ на рік
Тампа, штат Флорида
від 24480 $ на рік
Сіетл, штат Вашингтон
від 35 100 $ на рік
Нормал, штат Іллінойс
від 26 900 $ на рік
Стенфорд, штат Каліфорнія
від 53 529 $ на рік
Майамі, штат Флорида
від 33 000 $ на рік
Лос-Анджелес, Нью-Йорк
від 33000 $ на рік
Лос-Анджелес, штат Каліфорнія
від 18000 $ на рік
Нью-Йорк
від 16200 $ на рік
Сан-Хосе, штат Каліфорнія
від 6700 $ на рік
Сан Матео, штат Каліфорнія
від 8500 $ на рік
Мурпарк, штат Каліфорнія
від 7080 $ на рік
Сан-Бруно, Каліфорнія
від 6500 $ на рік
Редвуд Сіті, Каліфорнія
від 6500 $ на рік
Сіетл, штат Вашингтон
від 9249 $ на рік

Куди вступили наші студенти

Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Мене звати Юлія, і я консультант з освіти за кордоном з більш ніж 10-річним досвідом. Якщо ви шукаєте справді гідну освіту для себе або своєї дитини, то ви потрапили за адресою. За час своєї роботи я розробила стратегії вступу до ТОП 50 університетів США і ми з командою готові допомагати вам досягти максимальних результатів. Мій підхід «Завжди прагніть до найрейтинговішого ВНЗ, у звичайний вступити і так встигнете». Ну що? Почнемо?
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions