Магістратура з юриспруденції в США

Отримання магістерського ступеня в одному з провідних американських ВНЗ відкриває перед випускниками двері престижних міжнародних правових і консалтингових організацій і дає змогу побудувати успішну кар'єру.
Магістратура з юриспруденції в США - заповітна мета багатьох іноземних студентів. Отримання магістерського ступеня в одному з провідних американських ВНЗ відкриває перед випускниками двері престижних міжнародних правових і консалтингових організацій і дає змогу побудувати успішну кар'єру.

Курс LLM (Master of Law) - магістратура в США для юристів тривалістю від 9 місяців до 1 року. Більшість навчальних закладів пропонує його в рамках очної програми, проте деякі ВНЗ здійснюють викладання дистанційно.

Іноземним студентам для вступу необхідно надати диплом бакалавра права з тривалістю програми не менше трьох років.

Курс LLM належить до низки спеціалізованих напрямів, серед яких:

 • Оподаткування.
 • Комерційне право.
 • Соціальна справедливість.
 • Права людини.
 • Екологічне право.
 • Кримінологія.

Переваги магістерської юридичної освіти в США

 1. Навчання особливостям укладення договорів і підтримання міжнародних відносин з можливістю подальшої роботи дипломатами та політичними радниками.
 2. Удосконалення активного аргументованого діалогу між учнями завдяки впровадженню сократівського методу навчання.
 3. Отримання безцінного практичного досвіду під час роботи над реальними справами pro bono протягом навчального року.
 4. Сприятлива атмосфера для жінок-юристів, представників меншин. Статистика демонструє стрімке збільшення їх числа серед співробітників юридичних фірм за останні кілька років.
 5. Відсутність будь-яких обмежень у правах для іноземних випускників юридичних університетів сша. Вони можуть вільно займатися практикою в компаніях, отримуючи стартову зарплату від $58 000 до $70 000 на рік.
 6. Гідна середня заробітна плата у сфері. Відповідно до даних Бюро статистики праці юристи в США отримують близько $120 000 на рік.

Американські юридичні школи

Всесвітню популярність мають престижні ВНЗ, що пропонують топові програми магістратури в США для юристів:

 • Гарвардський університет (тривалість навчання 1 рік, вартість $67 720).
 • Єльський університет (тривалість навчання 1 рік, вартість $67 108).
 • Стенфордський університет (тривалість навчання 9 місяців, вартість $62 175).
 • Каліфорнійський університет у Берклі (тривалість навчання 9 місяців, вартість $66 530).
 • Колумбійський університет (тривалість навчання 1 рік, вартість $72 360)

Програми цих університетів висувають надзвичайно високі вимоги до абітурієнтів і є досить дорогими. Як правило, юридичну освіту в США в них щорічно здобуває не більше 4-6% від загальної кількості заявників. Але якщо ви володієте необхідними знаннями та матеріальними ресурсами - сміливо подавайте документи до перелічених легендарних ВНЗ! За допомогою у вступі до топ юридичних шкіл можна звернутися до нас.
Крім топових правничих шкіл, існують більш доступні в плані вступу та оплати програми навчання. Про них ми хочемо розповісти докладніше.

Програма LLM юридичного факультету Suffolk University Boston

Курс розрахований на бакалаврів, які хочуть поглибити знання в отриманій раніше спеціальності або повністю змінити напрямок. Індивідуальний підхід до студентів дозволяє їм організувати навчання відповідно до своїх потреб - від вибору спеціалізації до можливості прискореного отримання подвійного ступеня з юриспруденції/оподаткування.

Магістратура в США для юристів у Саффолку - гідний старт майбутньої успішної кар'єри. Університет і його програми з юриспруденції щорічно займають місця в авторитетних рейтингах:

 • Suffolk Law - єдина американська школа, спеціальності якої протягом п'яти років входять до топ-25 за версією U.S. News & World Report.
 • Юридичне письмо входить до топ-10 програм протягом дев'яти років.
 • Клінічні програми входять до топ-25 протягом 11 років.
 • Судова адвокатура входить до топ-20 протягом п'яти років.
 • Вирішення спорів входить до топ-25 протягом дев'яти років.

Вартість здобуття юридичної освіти в США в Suffolk University Boston становить $53 016. Тривалість навчання - 1 рік.

Програма LLM у Нью-Йорку в Hofstra University

Приватний університет штату Нью-Йорк пропонує абітурієнтам три різні спеціалізації:

 • LLM в американських юридичних дослідженнях. Програма призначена для іноземних випускників, які прагнуть поглиблено вивчити особливості правової системи США. Особливо цінним цей курс буде для фахівців, які бажають працювати в транснаціональних корпораціях, уряді штату або федеральному уряді.
 • LLM у сімейному праві. Серед усіх юридичних університетів США університет Хофстра є одним із трьох, що дають змогу отримати ступінь магістра сімейного права. В основі курсу - розлучення, насильство в сім'ї, опіка над дітьми та суміжні галузі (податки, шлюбні контракти, дитяча психологія).
 • LLM в охороні здоров'я. Під час програми студенти вивчають нюанси надання юридичних консультацій клієнтам, які зіткнулися зі складнощами дотримання нормативних вимог - від способів оплати медичних послуг, функціонування систем Medicare і Medicaid до етичних норм біотехнології.

Вартість магістратури в США для юристів становить $30 127 за семестр. Тривалість навчання - 1 рік.

Програма LLM у США в University of Dayton

Переваги цього курсу - гнучкість та впровадження інновацій. Співпраця з Університетським центром з прав людини та компаніями рівня LexisNexis і Emerson є запорукою новаторства, характерного для дайтонського права.

Вартість навчання становить $37 110. Тривалість навчання - 1 рік.

Програма LLM в США в St Louis University

Іноземні випускники юридичних факультетів обирають цю юридичну освіту в сша для глибокого вивчення американського права. Студентам пропонується виконувати курсові роботи за такими напрямками, як міжнародне та трудове право, право охорони здоров'я, комерційне та податкове право, кримінальне судочинство, екологічне право, інтелектуальна власність.

Багато хто зі студентів ВНЗ приймають рішення здати BAR exam. Програма включає семінари з підготовки до іспиту, надає докладні інструкції для успішного складання, забезпечує здобуття учнями професійних навичок і цінностей, що відповідають ABA Standards і Rules of Procedure for the Approval of Law School Standard 302(b), (c) and (d).

Вартість навчання становить $44 194. Тривалість навчання - 1 рік.

Програма LLM у США в University of Arizona

Аризонський університет належить до юридичних університетів США, що допомагають студентам підвищити компетентність у сфері юриспруденції та скласти BAR exam. Крім введення в американське право учні можуть поглиблено вивчати право охорони здоров'я та гірниче право.

Перевагою є можливість самостійного складання переліку дисциплін з будь-яких доступних областей.

Вартість навчання тут найлояльніша і становить $27 625.
Тривалість навчання - 1 рік.
Контакти
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаємо вступати за кордон з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions