Де можна вивчати акторську майстерність у США?

Стати відомим актором, блищати на екранах або театральній сцені, зберегти своє ім'я в історії - мрія багатьох людей. Найкращий шлях для цього - вивчати акторську майстерність у престижному виші, що не лише дасть змогу розвинути талант, а й забезпечить корисними зв'язками та надасть унікальні можливості здобути найкращі ролі.

Найбільший світовий центр кінематографа - Голлівуд. Він являє собою цілу індустрію розваг і є лідером світової медіа-системи. Сполучені Штати мають величезну вагу в цій індустрії і, якщо ви хочете стати її частиною, навчатися в американських кіношколах буде найбільш вірним вибором.

У США працюють сотні шкіл кіно і мистецтва, також багато університетів пропонують профільні програми - вибір дуже великий. Де ж найкраще вчитися акторської майстерності та які кіношколи вважаються найкращими?

Los Angeles Film School

Ця школа працює в самому серці Голлівуду. Кампус коледжу займає величезну площу і пропонує ідеальні умови для навчання майбутніх акторів.

Кіношкола Лос-Анджелеса включена до списку 50 найкращих кіношкіл 2023 року за версією The Wrap.

Студенти можуть користуватися навчальними класами, лабораторіями, виробничими залами, студіями звукозапису та найсучаснішим професійним обладнанням.

Школа пропонує сучасні програми навчання, що включають знайомство з новітніми технологіями, що дає можливість здобути необхідні навички та максимально розкрити свій талант.

Школа включає кілька будівель і підрозділів:

  1. Історична будівля RCA на бульварі Сансет - центр школи, що вміщає безліч об'єктів, включно з п'ятьма звуковими сценами для фільмів, сценами для аудіо- та дубляжу фільмів, сценою Фолі, головним театром на 330 місць, бібліотекою кампусу та аудиторіями.
  2. Поруч із будівлею RCA розташовані сцена Чапліна із зеленим екраном, сцени Куросави/Бергмана, сцена Фелліні, сцена Гічкока, театр B2 і вестибюль, приймальний театр, приміщення з обладнанням для кіновиробництва, класи і головний вестибюль кіношколи Лос-Анджелеса.
  3. Будівля Школи звукозапису, що є підрозділом кіношколи Лос-Анджелеса, містить 14 студій звукозапису, зокрема дві студії SSL Duality, дві студії Foley/ADR, консоль Neve Genesys Black, консоль Avid S6, комплекти цифрового виробництва, а також класи та лекційні зали.
  4. Театр Івар - повністю обладнаний історичний голлівудський простір для живих виступів, що використовується для освітніх лабораторій та спеціальних заходів протягом навчального року, що робить його невід'ємною частиною нашого яскравого навчального середовища.

Los Angeles Film School допоможе розвинути потенціал і надасть блискучу підготовку для успішної акторської кар'єри.

New York Film Academy

Нью-Йоркську кіноакадемію було відкрито 1992 року, і вона швидко стала одним із провідних коледжів у сфері виконавських мистецтв усього світу. Це авторитетний і дуже популярний виш, у якому навчається понад 5000 студентів із різних країн.

Навчання в цій школі орієнтоване насамперед на практичний підхід. Заняття проводять світові зірки та найкращі професіонали своєї справи.

NYFA має 9 відділень у різних куточках світу. У Штатах можна здобути освіту в Нью-Йорку, Маямі, Лос-Анджелесі. Також студенти вивчають мистецтва в Парижі, Флоренції, Пекіні, Шанхаї та Австралії. Деякі програми можна закінчити онлайн.

Найбільші кампуси школи - Нью-Йоркський і Лос-Анджелеський. Тут пропонують найбільшу кількість програм навчання. До того ж це можливість перебувати безпосередньо в центрі Бродвею чи Голлівуду та отримати унікальні можливості для стрімкого розвитку кар'єри.
Студенти можуть закінчити короткострокові курси (на 1 - 2 роки) або ж отримати ступінь бакалавра чи магістра. Також слухачам пропонують захопливі семінари.

The American Musical and Dramatic Academy

AMDA - один із найстаріших вищих навчальних закладів Америки, який пропонує навчання акторської майстерності. Головна концепція роботи Академії - підготувати універсальних артистів, які вміли б не тільки грати на сцені або перед камерою, а й співати, а також танцювати.

Це найбільша приватна школа, яка забезпечує унікальну підготовку та допомагає студентам розвинути свій потенціал. Студенти виступають на концертах і беруть участь у виставах, які відвідують продюсери, режисери та агенти.

Академія має два великі сучасні кампуси:
  1. у Нью-Йорку;
  2. у Лос-Анджелесі.

Студентам надають усе, що потрібно: навчальні аудиторії, репетиційні зали, танцювальні студії, студії звукозапису, власні театри, комфортні резиденції тощо. На кожному кампусі працює студентський театр, у якому виступають студенти.

AMDA пропонує програми бакалаврату та магістратури, а також низку короткострокових курсів і літні програми для школярів. Деякі програми можна пройти онлайн, зокрема й навчання акторської майстерності.

AMDA - це центр спільноти людей мистецтва. Студенти отримують блискучу підготовку і стають частиною світу мистецтва ще до випуску.

Як вступити на програму акторської майстерності в США?

Якщо ви вирішили реалізувати свою мрію, слід бути готовими до багатоетапного процесу вступу. Для вивчення акторської майстерності недостатньо просто мати хороші бали в атестаті.

Студенти обов'язково проходять прослуховування та співбесіду. Також важливо підготувати мотиваційний лист і мати хороші рекомендації від ваших викладачів, тренерів та інших осіб, які можуть оцінити ваші навички та потенціал.

Усі іноземні студенти також мають надати сертифікат про знання англійської мови.

Процес вступу буде довгим і непростим, але, якщо ви хочете стати всесвітньо відомим актором, кращої можливості, ніж навчання в кіношколі США не існує.

Ці академії дадуть необхідну підготовку і нададуть шанс заявити про себе на найкращих сценах світу.

Популярні кіношколи США

New York Film Academy
New York Film Academy Los Angeles знаходиться в самому серці Голлівуду в районі Бербанк, відомому як "Медіа-столиця світу", де знаходяться такі установи, як NBC, Warner Bros. Entertainment та The Walt Disney Company. Академія має всі необхідні ресурси і надає студентам можливість освоїти основи кіноіндустрії та індустрії розваг. Оточені найкращими кіностудіями - Universal та Warner Bros. - учні беруть участь у практичних воркшопах, знімаючи свої проекти на майданчиках Universal Studios.
Los Angeles Film School
Los Angeles Film School - це дуже незвичайний навчальний заклад, тому що знаходитись у самому серці Голлівуду на Sunset Boulevard, Лос-Анджелес. А де, як не в Голлівуді, краще вивчати кіномистецтво та творчі спеціальності. Адже навколо перебуває безліч кіностудій та студій звукозапису. Голлівуд – це епіцентр світової кіноіндустрії.
The American Musical and Dramatic Academy
Це був один із перших профільних вишів, який втілив концепцію навчання універсальних артистів, що вміли б співати, танцювати та грати на сцені. Нині AMDA продовжує розробляти та втілювати інноваційні курси в галузі виконавського мистецтва відповідно до мінливих запитів індустрії розваг, проте базова концепція залишається незмінною - всебічна підготовка майбутніх артистів.
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюю відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Мене звати Юлія, і я консультант з освіти за кордоном з більш ніж 10-річним досвідом. Якщо ви шукаєте справді гідну освіту для себе або своєї дитини, то ви потрапили за адресою. За час своєї роботи я розробила стратегії вступу до ТОП 50 університетів США і ми з командою готові допомагати вам досягти максимальних результатів. Мій підхід «Завжди прагніть до найрейтинговішого ВНЗ, у звичайний вступити і так встигнете». Ну що? Почнемо?
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions