Кіношколы США

Ефективна допомога зі вступом та підготовкою документів для навчання в США
Ви коли-небудь були натхненні документальним фільмом або ви віддаєте перевагу анімації? Реклама змусила вас щось купити? Ви коли-небудь замислювалися, як цей вибуховий спецефект створили у вашому улюбленому блокбастері? Індустрія кіно та відео відповість на всі ваші запитання. Якщо вам цікаво вивчати кіно, то знайти найкращі кіношколи США не складе проблем.

Кіновиробництво - це різноманітна область, і ви можете використовувати її в різних напрямках. Немає сумніву в тому, що найкращі кіношколи перебувають у США.

Чи не можете вирішити, де вивчати кіноіндустрію? Ми знаємо, які саме кіношколи в США варті вашої уваги.


Існують сотні шкіл кіно та мистецтва, а також сотні спеціальностей, які пов'язані з кіновиробництвом у коледжах та університетах по всій країні. І якщо ви вирішили пов'язати своє життя з кіномистецтвом, то кіношколи США – це те, що вам потрібно. Адже ні для кого не секрет, що найкращі кіношколи США перебувають у Голлівуді.

Багато великих студій розташовані в Голлівуді, штат Каліфорнія. Нью-Йорк є також центром кіноіндустрії. Але з виробничими компаніями, розташованими по всій території США, іноземні студенти, що вивчають кіно, мають свободу вибору, яке місто їм більше до вподоби.

Голлівуд – це унікальне американське явище, символіка якого не обмежується цією країною. Голлівуд визначається як система індустрії розваг США, яка обертається навколо наступних шести великих компаній, що входять до Американської асоціації кінематографічних фільмів (MPAA): Paramount Pictures, Sony Pictures Entertainment, корпорація Fox Film Twentieth Century, кіностудія Walt Disney Studios і War . Entertainment. Голлівуду є синонімом американської мрії. Кіноіндустрія відіграє провідну роль у світовій медіа-системі. Фільм став засобом культурного обміну між країнами. Протягом багатьох років Голлівуд домінував у кіноіндустрії у всьому світі, і досі залишається номером один у цьому напрямку. Тому найкращі кіношколи США зосереджені тут. Варто виділити найвідоміші кіношколи.

Los Angeles Film School

Los Angeles Film School розташована в Каліфорнії, на бульварі Сансет, у самому центрі Голлівуду. Кампус займає територію понад 250 000 квадратних футів, на яких розташовані навчальні класи, лабораторії та виробничі зали з професійним обладнанням. В університетському містечку є чотири головні корпуси: історична будівля RCA, шестиповерхова будівля студії Klasky – Csupo, будівля школи звукозапису та Театр Ivar. Навчальні заклади включають театр у вигляді стадіону на 345 місць; звукову сцену професійної якості з підвісним подіумом для максимальної гнучкості освітлення; кілька лабораторій, де студенти вивчають освітлення, кінематографію, режисуру, дизайн, виробництво та багато інших аспектів кіновиробництва у реальних умовах; 32-місна дубляжна сцена та кімната, призначена для змішування різних звукових елементів фільму.

Los Angeles Film School гідно представляє кіношколи в США та надихає студентів винахідливим підходом до навчання, який наголошує на підготовці до кар'єрних можливостей в індустрії кіно. Навчальна програма поєднує технічні знання з художнім дослідженням та творчістю, викладацький склад представлений професіоналами галузі. Освіта здійснюється за допомогою рефлексивного методу викладання та практичного навчання у самому серці Голлівуду, світової столиці кіно.

Програми навчання призначені для занурення талантів-початківців у галузеві практики та сучасні технології, що дозволяє їм розкривати свої таланти та реалізувати свої кар'єрні цілі.

Основні напрями вивчення:

- Анімація
- Аудіовиробництво
- Розважальний бізнес
- Кіновиробництво
- Музичне виробництво

New York Film School

Кіношколи США також широко представлені в Нью-Йорку і дають чудову нагоду іноземним студентам спробувати свої сили у сфері кінематографії та медіа. Заснована в 1992 році, Нью-Йоркська кіноакадемія (NYFA) здобула репутацію одного з провідних вузів візуальних та виконавських мистецтв у світі.

Завдяки унікальному підходу до практичного навчання студенти з першого дня повністю занурюються у свою професію. Заняття проводяться професіоналами з безліччю нагород у реальних умовах з використанням найсучасніших засобів та обладнання.

New York Film Academy - це міжнародна установа з кількома кампусами, що пропонує безліч ступенів та професійних програм з образотворчого та виконавського мистецтва по всьому світу. Вона пропонує програми у Маямі, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Флоренції, Парижі, Москві, Пекіні, Шанхаї та навіть в Австралії.

Залежно від своїх цілей студенти можуть вибрати здобуття ступеня бакалавра витончених мистецтв (BFA), бакалавра мистецтв (BA), магістра образотворчих мистецтв (MFA), магістра мистецтв (MA), асоційованого образотворчого мистецтва (AFA) або сертифікат консерваторних програм на один і два роки навчання, а також безліч інших коротших інтенсивних програм. Академія також пропонує молодіжні програми у вихідні протягом року, а також інтенсивні літні табори в різних місцях NYFA по всьому світу.

Все ще сумніваєтеся, чи варто вибрати кіношколи у США?

Кіношколи США мають низку переваг. Згідно з інформаційним бюлетенем Американської асоціації кінематографії, американська кіноіндустрія в 2009 році забезпечила 22,2 млн. робочих місць і майже 137 млрд. доларів загальної заробітної плати.

Кіновиробництво - колективне ремесло, тому що кіновиробництво як художня форма не може бути повністю виконане однією людиною, і немає кращого місця, щоб познайомитися з іншими ремеслом, що займаються, ніж кіношколи в США.

Співпраця – це ключ до будь-якого гарного кінопроекту, і завдяки кіношколі ви підвищите свої шанси знайти людей для співпраці.

Зв'язки, які ви купуєте, відвідуючи кіношколи США, часто відіграють велику роль у вашій кар'єрі після закінчення навчання, і хоча складання списку надійних контактів не обов'язково компенсує погані навички режисера, наявність таланту та зв'язків може приносити дивіденди.

Кіношколи США також надають своїм студентам повний доступ до професійного знімального обладнання. Навіть непрофесійний кінематографіст, який не має студентського досвіду та має найкращу волю у світі, може бути обмежений у створенні кращого фільму з однієї причини: технології. А отримання диплома відомої кіношколи в США може стати перевагою прийому на роботу.

Мистецтво створення фільмів дуже багатогранне, і якщо ви ще не освоїли кіновиробництво та відчуваєте, що відвідування кіношколи допоможе вам стати режисером та прискорити процес для досягнення ваших цілей, то кіношколи США стануть для вас чудовим стартом.

Популярні кіношколи США

Los Angeles Film School
Los Angeles Film School - це дуже незвичайний навчальний заклад, тому що знаходитись у самому серці Голлівуду на Sunset Boulevard, Лос-Анджелес. А де, як не в Голлівуді, краще вивчати кіномистецтво та творчі спеціальності. Адже навколо перебуває безліч кіностудій та студій звукозапису. Голлівуд – це епіцентр світової кіноіндустрії.
New York Film Academy
New York Film Academy Los Angeles знаходиться в самому серці Голлівуду в районі Бербанк, відомому як "Медіа-столиця світу", де знаходяться такі установи, як NBC, Warner Bros. Entertainment та The Walt Disney Company. Академія має всі необхідні ресурси і надає студентам можливість освоїти основи кіноіндустрії та індустрії розваг. Оточені найкращими кіностудіями - Universal та Warner Bros. - учні беруть участь у практичних воркшопах, знімаючи свої проекти на майданчиках Universal Studios.
Контакти
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Мене звати Юлія, і я консультант з освіти за кордоном з більш ніж 10-річним досвідом. Якщо ви шукаєте справді гідну освіту для себе або своєї дитини, то ви потрапили за адресою. За час своєї роботи я розробила стратегії вступу до ТОП 50 університетів США і ми з командою готові допомагати вам досягти максимальних результатів. Мій підхід «Завжди прагніть до найрейтинговішого ВНЗ, у звичайний вступити і так встигнете». Ну що? Почнемо?
м. Київ, бул. Шевченко, 6, оф. 21
+38 (097) 324-78-97
+38 (095) 129-76-16
+1 226 888 4959 (WhatsApp)

international@infostudymail.com
Відгуки наших студентов
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Рівень знання англійскої
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions