Як вступити до найкращих університетів США?

Вищі навчальні заклади США незмінно вважаються одними з найпрестижніших у світі. Вони займають провідні позиції в авторитетних рейтингах і відкривають перед випускниками чудові перспективи. Це робить найкращі університети в сша надзвичайно популярними серед абітурієнтів і створює високу конкуренцію.

Переваги здобуття вищої освіти в США

  • Можливість подання документів протягом усього року.
    Європейські та канадські вищі навчальні заклади, як правило, працюють із чітким дотриманням встановлених термінів подання заявок. Однак багато американських університетів готові прийняти учнів протягом усього року, якщо з'являються вакантні місця. Завдяки цьому абітурієнти, навіть пропустивши з якихось причин дедлайни, мають шанс розпочати навчання.
  • Гнучкість освітнього процесу.
    Учні американських університетів можуть самостійно складати свій розклад, обираючи предмети, які їх дійсно цікавлять. Результатом стає можливість отримання додаткових кваліфікацій крім основних.
  • Науково-дослідницька діяльність.
    Наука є однією з пріоритетних сфер для інвестицій у США. Щорічні багатомільярдні вклади дають змогу вченим працювати з інноваційним обладнанням і досягати приголомшливих результатів. Залучення студентів до науково-дослідницької діяльності з ранніх курсів властиве всім найкращим університетам у США. Особливу увагу приділяють розвитку таких особистісних характеристик, як креативність і вміння нестандартно мислити.
    Цьому сприяє застосування методу навчання case study. Він передбачає розв'язання реальних економічних або соціальних проблем у рамках вивчення економіки, підприємництва, соціології.
  • Здорова конкуренція.
    Конкуренція - основа системи американської вищої освіти. Між ВНЗ розгортається боротьба за найкращих абітурієнтів, між студентами - за високі бали та стипендії, між викладачами - за участь у провідних дослідженнях. Конкурентне середовище сприяє безперервному розвитку як учнів і професорів, так і самих університетів.
  • Мультикультурне середовище.
    Навчальні заклади США по праву вважаються найбільш інтернаціональними у світі. Понад 1 мільйон іноземних студентів щорічно навчається в американських вишах, складаючи до 40-50% від загальної кількості учнів. Аналогічна ситуація спостерігається в професорсько-викладацькому складі.
  • Насичене студентське життя.
    Американські студенти, крім навчання, стають членами спортивних команд, беруть участь у програмах обміну, вступають у різні спільноти та клуби за інтересами. Це дає їм змогу не тільки отримувати нові враження і розвивати таланти, а й обзаводитися корисними знайомствами.

Недоліки американських університетів

  • Висока вартість.
    Освіта в США є дуже дорогою не тільки для іноземних студентів, а й навіть для місцевих жителів. З цієї причини широкого поширення набули студентські кредити на навчання, які випускникам доводиться виплачувати ще кілька років після закінчення університету.
  • Складність вступу.
    Щоб стати студентом престижного вишу, абітурієнтам слід продемонструвати високий рівень знань, склавши стандартизовані тести SAT або ACT (для бакалаврської програми) і GMAT або GRE (для магістерської програми).
    З огляду на серйозну конкуренцію, абітурієнти часто подають заявки до кількох навчальних закладів. Однак важливо пам'ятати, що кожна з них вимагає сплати організаційного внеску, що становить від 50 до 100 доларів.
  • Децентралізація.
    Можливість самостійно формувати навчальні програми призводить до невідповідності між кваліфікаціями різних університетів. Результатом стають труднощі при спілкуванні з роботодавцями.

Найкращі університети в США

1. Гарвардський університет.

Гарвардський університет входить до авторитетного рейтингу THE протягом багатьох років. Він є найстарішим у США приватним

дослідницьким вищим навчальним закладом Ліги плюща і розташовується в місті Кембридж, штат Массачусетс. У ньому навчається близько 20 тисяч студентів, серед яких чверть становлять іноземці.

Популярність Гарварду принесла не тільки висока якість освіти, а й легендарна система бібліотеки. Вона включає 79 підрозділів і визнана найбільшою академічною бібліотекою світу.

Випускники університету досягають висот у всіх сферах від точних наук до мистецтва, стаючи нобелівськими лауреатами, президентами США, лауреатами премії Тюрінга, мільярдерами.

2. Стенфордський університет.

Стенфорд - приватний дослідницький ВНЗ, що незмінно посідає провідні позиції в американських і світових рейтингах. Він розташований у місті Стенфорд, штат Каліфорнія, неподалік від Кремнієвої долини.

Університет зіграв серйозну роль у розвитку технологічної індустрії регіону. Його студенти, випускники та викладачі заснували численні стартапи і компанії, що стали знаменитими в усьому світі. Серед них - Google, Yahoo!, Hewlett-Packard і багато інших.

У Стенфорді навчається понад 16 тисяч студентів та аспірантів із різних країн. Варто зазначити, що вони вивчають не тільки науку і

техніку, але також медицину, мистецтво, юриспруденцію.

3. Принстонський університет.

Прінстон - також один із найстаріших американських ВНЗ Ліги плюща, розташований у штаті Нью-Джерсі. Він має найкращий показник у всій країні за кількістю викладачів на учнів бакалаврату - 1 педагог на 6 студентів.

Принстонський університет - це 75 науково-дослідних інститутів, 2 найбільші лабораторії, 37 лауреатів Нобелівської премії, понад 300 студентських клубів за інтересами та найбільші інвестиції в дослідження.

4. Массачусетський технологічний інститут.

Престижний дослідницький університет, розташований у Кембриджі, надає учням можливість вивчати не тільки фізичні та інженерні науки, а й лише фізичні та інженерні науки, а також біологію, лінгвістику, менеджмент та економіку.

МТІ - всесвітньо визнаний новатор у таких сферах, як робототехніка та штучний інтелект. Також він посідає провідні позиції за щорічними замовленнями на військові дослідження.

Найвідоміші підрозділи університету представлені лабораторією Лінкольна, в якій проводяться військово-прикладні дослідження в різних напрямах, лабораторією інформатики та штучного інтелекту, школою управління.

5. Каліфорнійський технологічний інститут.

Приватний дослідницький виш, що входить до топ-10 освітніх закладів світу, розташований у Пасадині. Його сильна сторона - інженерія та природничі науки.

Університет вирізняється відносно невеликим числом учнів. Кількість студентів і аспірантів, як правило, не перевищує 2-2,5 тисяч. Однак саме цей ВНЗ посідає є лідером серед американських університетів за кількістю випускників, які отримали докторський ступінь.

6. Університет Джона Гопкінса.

Приватний дослідницький інститут крім основного кампуса в Балтіморі має італійську та китайську філії. Він посідає друге місце після Массачусетського технологічного інституту за обсягом реалізованих американських військових проектів.

Провідні напрями університету - хімія, біологія, медицина, правознавство. В умовах пандемії ВНЗ займається активними дослідженнями на тему коронавірусної інфекції COVID-19, розробленням серологічних тестів і публікацією щоденної детальної статистики хворих у США та світі.

7. Пенсильванський університет.

Класичний дослідницький університет з бездоганною репутацією відомий відкриттями в таких сферах, як біологія, медицина, точні науки, економіка. Зокрема, за останні кілька десятиліть представники ВНЗ 4 рази стали лауреатами Нобелівської премії та 5 разів - лауреатами Пулітцерівської премії.

На особливу увагу заслуговує вивчення представниками університету роботи генів та експерименти у сфері біоінженерії.

Також ВНЗ є однією з небагатьох установ, які реалізують наукову програму Restoring Active Memory. Вона полягає у створенні нейропротезів, що дають змогу військовим, які дістали поранення, впоратися з втратою пам'яті та поліпшують якість життя пацієнтів із нейродистрофічними захворюваннями.

8. Єльський університет.

Приватний дослідницький ВНЗ, представник Ліги плюща, член "Великої трійки", до якої також входять Гарвард і Прінстон, - це все про легендарну установу.

Структура університету включає 12 підрозділів, представлених коледжем, аспірантурою та професійними факультетами, на яких ведеться підготовка юристів, медичних працівників, підприємців, теологів, музикантів, акторів та інших фахівців.

Щорічно у ВНЗ проходить навчання понад 12 тисяч осіб, серед яких іноземні студенти зі 110 країн світу.

9. Чиказький університет.

Цьому дослідницькому ВНЗ принесли
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959
(WhatsApp)
international@infostudymail.com
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions