Як вступити до Каліфорнійського університету: покрокове керівництво

Університет Каліфорнії - це єдина система університетів, з кампусами в різних містах, кожен з яких унікальний, має свої програми, свої рейтинги і досягнення.
Університет Каліфорнії - це єдина система університетів, з кампусами в різних містах, кожен з яких унікальний, має свої програми, свої рейтинги та досягнення. Університети Каліфорнії мають загальну аплікаційну форму для всіх своїх кампусів. Ви можете надіслати її в будь-яку кількість кампусів на свій розсуд. За кожну заявку, яку ви подаєте, стягується плата в розмірі 70 доларів США. Термін подачі заяв з 1 листопада по 30 листопада; однак, ви можете почати оформляти заявку і до 1 листопада.

Університет Каліфорнії в першій частині аплікаційної форми включає питання із загальною інформацією про абітурієнта. Це включає в себе термін, на який ви збираєтеся зареєструватися, подаєте ви заяву як першокурсник або трансферний студент, ваші контактні дані, статус резидента і ваше громадянство. Цей розділ не вимагає великого опрацювання, і всі питання досить прості.

У наступному розділі Університет Каліфорнії акцентує увагу на тому, в які навчальні заклади ви подаєте заяву, і за якими спеціальностями ви збираєтеся там навчатися. У деяких кампусах UC ви можете вибрати тільки одну спеціальність, тоді як в інших ви також можете вибрати альтернативну спеціальність. У вас також є можливість вказати, що ви наразі ще не обрали спеціальність. Залежно від обраної спеціальності вам може бути рекомендовано пояснити свій вибір у мотиваційному листі. Вам, безумовно, слід прислухатися до цієї поради, оскільки це збільшить ваші шанси на вступ.

Якщо ви подаєте документи до Каліфорнійського університету в Сан-Дієго, вам також буде запропоновано оцінити коледжі університету за порядком переваги. В UCSD "коледжі - це приміщення на кампусі з власними умовами проживання, персоналом, традиціями та вимогами для зарахування. Кожен студент Університету Сан-Дієго визначається в один із шести коледжів після вступу до Університету Сан-Дієго".

У наступному розділі ви відповісте на запитання, що стосуються вашої особистої інформації, інформації про батьків, а також розміру і доходу сім'ї. Ці запитання відносно прості та мають певну схожість із запитаннями в загальній заяві.

Після цього з'явиться розділ "Академічна історія", в якому ви повідомите відповідну інформацію про свою академічну успішність. У цьому розділі запитується інформація про вашу середню школу, старші класи та курси коледжу, якщо ви там навчалися. Ви також повинні вказати назву і детальну інформацію про старшу школу.

Що стосується, середнього бала за атестатом, то вимоги варіюватимуться залежно від кампусу, на який ви подаєтесь. Питання в розділі "Академічна історія" призначені для перевірки відповідності заявників усім вимогам для вступу.

У цьому розділі у вас також є можливість надати додаткові коментарі, якщо є щось, що ви хотіли б, щоб приймальна комісія Каліфорнійського університету розглянула у вашій академічній історії. Іноземні студенти, які мають відмінну від американської систему оцінок, також мають можливість описати свою систему оцінювання в цьому розділі.

Далі ви описуєте свої досягнення та нагороди. У цьому розділі ви можете розповісти про різний досвід. Каліфорнійський університет збирає інформацію про таке: програми підготовки до вступу до ВНЗ, волонтерська та громадська робота, досвід роботи, нагороди та відзнаки, а також позакласні заходи. Ви можете вказати до п'яти пунктів у кожній категорії і не більше 160 символів для опису кожного з них. Таким чином, важливо бути стислим і розставляти пріоритети щодо того, що, на вашу думку, буде найбільш корисним для вашої анкети.

Після цього ви побачите розділ із результатами тестів. Тут у вас буде можливість повідомити свої оцінки ACT та / або SAT. На додачу до цього вам необхідно буде офіційно надіслати свої результати в один кампус до Університету Каліфорнії, після чого їх буде передано решті кампусів, до яких ви подаєте заявку. Ви також можете повідомити свої результати тестів з предмета SAT, результати тестів AP, результати іспитів IB, результати TOEFL / IELTS, якщо ви з країни, де англійська не є основною мовою навчання, а також результати державних іспитів.

Нарешті, останній розділ анкети - розділ Особиста мотивація. Тут ви відповісте на чотири з наступних восьми запитів:

  • Опишіть приклад свого лідерського досвіду, коли ви позитивно впливали на інших, допомагали вирішувати суперечки або робили внесок у групову роботу.
  • У кожної людини є творчий бік, і це може бути виражено різними способами: розв'язання проблем, оригінальне та інноваційне мислення, а також артистичність. Опишіть, як ви висловлюєте свою творчу сторону.
  • Що б ви назвали, вашим найбільшим талантом або майстерністю? Як ви розвинули та продемонстрували цей талант з часом?
  • Опишіть, як ви скористалися можливістю здобуття освіти або що ви зробили, щоб подолати освітній бар'єр, з яким ви зіткнулися.
  • Опишіть найсерйознішу проблему, з якою ви зіштовхнулися, і кроки, які ви зробили для її подолання. Як цей виклик вплинув на ваші академічні досягнення?
  • Опишіть ваш улюблений навчальний предмет і поясніть, як він вплинув на вас.
  • Що ви зробили, щоб ваша школа чи ваша спільнота стали кращими?
  • Що, на вашу думку, відрізняє вас від інших кандидатів, які вступають до Каліфорнійського університету?

Максимальна кількість слів - 350 на кожне запитання, і ви можете вибрати будь-які чотири, які вам найбільше подобаються. Слід також зазначити, що Каліфорнійський університет у Берклі іноді запитує додаткову інформацію у відібраних кандидатів електронною поштою.

Як правило, заявників просять відповісти на запитання щодо конкретного пункту анкети. Студентів також просять повідомити свої оцінки за перший семестр останнього року навчання та надати рекомендаційний лист від викладача. Такі запити є характерними для Каліфорнійського університету в Берклі і просто призначені для збору додаткової інформації про майбутнього студента.

Залишилися запитання? Будемо раді допомогти вам на консультації.
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Вступи до ТОП 50 ВНЗ США
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Если вы устали от рекламы образовательных агентств и университетов, ищете действительно достойное образование для своего ребенка, то вы попали по адресу. За время своей работы я выработала стратегии поступления в ТОП 50 университетов США и готова помогать вашим детям достичь максимальных результатов. Мой подход: «Всегда стремитесь в самый рейтинговый ВУЗ, в обычный университет поступить всегда успеем». Ну что? Начнем?
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions