Як вступити до найкращих університетів США

Безкоштовний чек-лист >>>
Заповніть форму та отримайте чек-лист безкоштовно
Вступити до найкращих університетів США, таких як Гарвард, Єль, Прінстон, Стенфорд та інших, є метою багатьох учнів старших класів. Як саме це зробити, часто залишається загадкою для учнів і батьків, які проходять процедуру прийому.

Існує безліч непотрібних і розпливчастих порад про те, як вступити до найкращих університетів Америки, і серед цієї маси інформації дуже легко заплутатися. Ми допомагаємо зі вступом до топ ВНЗ США і допоможемо і вам.

Дізнайтеся докладніше про наші послуги:
Перш за все, не варто сумувати, якщо ви не вступите до топ вишів США. Відвідування Гарварду, Єльського університету або Стенфорда не гарантує вам успіху в житті. Багато учнів, які не ходять у найкращі школи, закінчують тим, що досягають багато чого. Понад усе, ваш успіх у житті залежить від вас, а не від вашого середовища або чинників, які перебувають поза вашим контролем. Топ виші США не зможуть гарантувати ваш власний успіх. Тож, вступите ви до найкращої школи чи ні, це тільки початок великого шляху, і те, що відбувається під час вашої подорожі, майже повністю залежить від вас. (Тим не менш, вступ до найкращої школи дає вам величезні переваги, особливо в тому, що стосується наявності ресурсів і сили спільноти)

Найкращі університети США, які відносяться до Ліги плюща (що складається з Гарварду, Єльського університету, Прінстона, Дартмунда, університету Пенсільванії та Колумбійського), а також Стенфорду, Массачусетського технологічного інституту, Дьюка і Калтеха. На загальну думку, це 10 найкращих вишів, згідно з US News, і відсоток зарахування нижче 5%.

Є й друга група високоякісних університетів, вступити до яких менш складно (Джонс Гопкінс, Північний захід, Університет Вашингтона в Сент-Луїсі, Корнелл, Браун, Нотр-Дам, Вандербільт, Райс, Берклі, США) - 11-18 місце в NEWS США).

Усі найкращі університети Америки прагнуть створити якомога більше цінності у світі.

Цінність може прийти в багатьох формах, наприклад, у дослідженнях. За допомогою досліджень, які проводять викладачі, найкращі університети США розширюють межі людських знань і роблять внесок у нові винаходи й теорії, які можуть значно поліпшити життя людей. Топ виші США часто організовують програми для консультацій з національними урядами або надання допомоги некомерційним організаціям. Але найголовніша цінність, яку мають топ університети: навчання учнів, які потім здійснюють великі справи у світі.

Що ж офіцери приймальних комісій шкіл Ivy League дійсно шукають у вашій заяві?
Найкращі університети США шукають дві основні якості в абітурієнтів: здатність студентів здійснювати речі, що змінюють світ, які робитимуть позитивний внесок у життя своїх спільнот під час навчання в коледжі та допомагатимуть іншим учням досягати великих успіхів.

Найкращі університети Америки дотримуються одного золотого правила: найкращий провісник майбутніх досягнень - минулі досягнення. Якщо ви, будучи старшокласником, досягаєте великих успіхів, то в очах коледжу ви показуєте, що здатні в майбутньому досягати великих успіхів.

Вступ до найкращих університетів США процес трудомісткий, і тільки близько 5% можуть похвалитися тим, що їх прийняли до топ вишів США. Основна причина вступити до топ вишів США - це спільнота унікальних студентів з екстраординарними здібностями, які стануть світовими лідерами в найрізноманітніших сферах. Крім цього, диплом однієї з цих шкіл буде виокремлений у вашому резюме і допоможе вам отримати хорошу роботу та зробити успішну кар'єру.

Для вступу до найкращих університетів США ви маєте зосередитися на старшій школі та отримати відмінні оцінки. Щоб потрапити до більшості програм провідних університетів, вам знадобиться майже максимальний середній бал. Якщо ваші оцінки не ідеальні, ви все одно можете ризикнути, набравши відмінні оцінки за стандартними тестами, такими як SAT або ACT.

Багато університетів вимагають, щоб усі абітурієнти проходили один із цих тестів. Додатково до всього, вам потрібно буде довести, що ви володієте англійською на високому рівні, набравши високі бали за тестами TOEFL або IELTS.

Коли всі кандидати є найкращими студентами, хороших оцінок і результатів тестів недостатньо, щоб вирішити, кого слід прийняти в найкращі університети Америки. Есе - це ваш шанс засяяти та справити незабутнє враження. Тут ваше завдання - переконати виш обрати вас серед усіх інших претендентів.

Програма International Baccalaureate

Попри те, що ви можете вступати до найкращих університетів Америки після вашої школи, ви можете підвищити свої шанси на вступ до топ вишів США, закінчивши дипломну програму IB. Насправді, університети, як правило, приймають студентів з дипломом IB з більшою охотою, ніж тих, хто закінчив середню школу у своїй країні, тому що програма складніша. Опитування IBO показало, що рівень прийому студентів IB в університети Ліги Плюща на 18% вищий.

Цей розрив є ще більш значним для університетів з найвищим рейтингом за межами Ліги плюща.

Це не означає, що студенту IB надаватимуть перевагу перед студентом, який не належить до IB, у процесі відбору до університету, але це означає, що студенти отримують більш вигідні переваги перед іншими кандидатами. Тож, якщо ви розглядаєте найкращі університети Америки, обов'язково зверніть увагу на програму International
Baccalaureate. Високі показники IB також можуть принести вам користь, коли справа доходить до оцінки ваших шансів на отримання студентської стипендії.

Кваліфікація IB - найкращий спосіб продемонструвати свою силу як кандидата в топ виші США. Для цього є три причини:

  1. Ви демонструєте, що ви кидаєте виклик собі і не боїтеся складнощів.
  2. Ви демонструєте, що ви володієте великими різнобічними знаннями.

IB пропонує різнобічну освіту, пропонуючи студентам вибрати предмети стандартного рівня і ускладненого. Також, навчання на програмі передбачає обов'язковий випускний проєкт, волонтерство та позакласну діяльність.

High School в США

Ті, хто заздалегідь ставить собі за мету вступ до найкращих університетів США, часто вступають до американських приватних середніх шкіл (9-12 класи).

Студенти в США, як правило, вивчають різні предмети протягом кожного року старшої школи. Вони не починають спеціалізуватися на конкретних предметах. Таким чином, студент може вивчати композицію і літературу з англійської мови, суспільні науки/історію, математику, природничі науки, вивчення іноземних мов, мистецтво і музику та фізкультуру щороку. Деякі студенти відвідуватимуть більш просунуті заняття залежно від своїх здібностей.

залежно від своїх здібностей. У деяких школах учні можуть навчатися з відзнакою або на підготовчих курсах до університету, на яких просуваються всі класи, тоді як інші школи дають змогу учням обирати свій рівень з кожного окремого предмета.

Конкретні вимоги залежать від штату. Кожен штат має свої власні вимоги, яких мають дотримуватися школи, але окремі школи та райони також мають гнучкість щодо того, які додаткові поправки вони можуть вносити. Цей фактор теж варто враховувати при виборі старшої школи в США.

Якщо вам потрібна допомога зі вступом до топ ВНЗ США, то подивіться наші послуги:
https://infostudy-usa.com/vstypai-do-top-50-yniversitetiv-ssha
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Вступи до ТОП 50 ВНЗ США
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Якщо ви втомилися від реклами освітніх агентств та університетів, шукаєте дійсно гідну освіту для своєї дитини, то ви потрапили за адресою. За час своєї роботи я виробила стратегії вступу в ТОП 50 університетів США і готова допомагати вашим дітям досягти максимальних результатів. Мій підхід: "Завжди прагнете в найрейтинговіший ВНЗ, у звичайний університет вступити завжди встигнемо". Ну що? Почнемо?
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions