University of the Pacific

Найстаріший дипломований університет Сполучених Штатів
Місто
Стоктон, півтори години від Сан-Франциско
Програми навчання
Бакалаврат, магістратура, програми підготовки
Вік
від 17 років
Вартість навчання
від 50 438 $ на рік

Тихоокеанський університет - University of the Pacific

Саме він першим відчинив двері жінкам, які бажають здобути вищу освіту. Forbes визначив цей виш до Топ "А". University of the Pacific входить до групи університетів, які є рушіями інновацій, підприємництва та технологій.

Тихоокеанський університет пишається затишною атмосферою, яка склалася за роки роботи.

Тут навчається майже 6300 студентів, при цьому максимальний розмір класу - 19 осіб, що дає змогу студентам максимально розкрити свій потенціал. Це один із найбільш етнічно різноманітних університетів США, який об'єднує студентів з усіх соціальних класів.

Кампус включає десятки соціальних і професійних організацій. Серце кампусу - центр DUC, у якому для студентів і персоналу працюють ресторани, торгові майданчики, ігротеки, кімнати відпочинку. University of the Pacific серйозно ставиться до питання безпеки студентів - кампус охороняється цілодобово.
Розташування
Головний кампус університету розташований у Стоктоні, Каліфорнія. Це невелике містечко, яке розташоване за півтори години їзди від Сан-Франциско. Каліфорнія відома своїм теплим і сонячним кліматом, красивою береговою лінією, горами і лісами. Стоктон є морським портом штату. Він розташований у місці злиття річок, завдяки чому тут часто проводять заняття з водних видів спорту. Зі Стоктона можна вирушити на пішу прогулянку, покататися на лижах або вирушити в похід до озера Тахо, до Національного парку Йосеміті або інших мальовничих місць.

Близькість до Саркаменто дає можливості стажування в багатьох галузях державного управління та охорони здоров'я, а Сан-Франциско чудово підходить для професійного зростання та розвитку мереж. Тут розташовані найвідоміші світові компанії в таких секторах, як соціальні та цифрові медіа, міжнародний бізнес, біотехнології тощо.

Студенти University of the Pacific зможуть побувати на мосту Golden Gate, у Голлівуді, Діснейленді, Силіконовій Долині та інших дивовижних місцях Каліфорнії.

Також у University of the Pacific є кампуси в Сакраменто і Сан-Франциско.

Кампус у Сакраменто - це міждисциплінарний центр, що пропонує унікальні програми магістратури, які об'єднують право, політику, бізнес, освіту, охорону здоров'я. Коледж юриспруденції Pacific McGeorge пропонує посилені програми, орієнтовані на роботу в столиці. Кампус займає площу в 13 акрів у районі Оук Парк.

Кампус у Сан-Франциско пропонує інноваційні програми в галузі аналітики, аудіології, стоматології, харчових продуктів, музичної терапії. Він займає велику нову будівлю в районі Сома, в якій розташовані аудиторії, дослідницькі центри, клініка та громадські приміщення.

Рейтинги

 • Найкращий університет на Заході (The Princeton Rewiew)
 • TOP "A" як Національний університет (Washington Montly)
 • 3 місце як Найцінніший коледж Каліфорнії (Brookings Institute)
 • 11 місце за рівнем зарплат випускників серед каліфорнійських державних і приватних некомерційних університетів (White House College Scorecard, 2018)
 • 12 місце як Американський коледж, випускники якого отримують високий дохід (The Economist, 2015)
 • 40 місце як Найрозумніший університет (Lumosity, 2014)
 • 45 місце в рейтингу Найкращих інженерних програм бакалаврату (U.S. News & World Reports, 2019)
 • Входить до Топ 100 як організація, що забезпечує різноманітне інклюзивне середовище, яке підтримує різноманітність.
 • 106 місце у списку Національних університетів (U.S. News & World Reports, 2019)
 • № 87 серед найкращих вишів для студентів
 • № 39 у списку найкращих вишів за кар'єрним зростанням
 • № 53 серед найкращих вишів за співвідношенням ціна та якість

Факультети та програми навчання

University of the Pacific включає безліч різноманітних шкіл і коледжів, у яких можна здобути будь-який ступінь від бакалавра до аспіранта, а також пройти прискорені курси та професійну сертифікацію.

 • Тихоокеанський коледж
  Найстаріший і найбільший коледж в університеті. Він включає 18 факультетів. Навчання проводиться за більш ніж 30 програмами, що охоплюють соціальні, природничі, гуманітарні науки, виконавське та образотворче мистецтво.
 • Музична консерваторія
  Це одна з найкращих музичних шкіл у країні. Тут ви можете отримати більше наукових ступенів, ніж у будь-якій іншій. Навчання ґрунтується на особистому підході до кожного студента, що дає свої плоди вже з перших семестрів. Школа готує професійних виконавців і композиторів у всіх стилях музики, вчителів музики всіх рівнів, лідерів музичної індустрії.
 • Педагогічна школа Гледіс Л. Бенерда
  Нетрадиційні підходи до навчання в цій педагогічній школі спрямовані на формування сильних, вдумливих, творчих і уважних викладачів і фахівців у сфері освіти. Випускники школи дуже затребувані по всій країні.
 • Школа бізнесу ім. Еберхарда
  Школа бізнесу ім. Еберхарда акредитована AACSB (найвищий стандарт для бізнес-шкіл у світі). Тут навчають провідних сучасних лідерів бізнес-спільноти. Інноваційні програми ділового адміністрування, бухгалтерського обліку та ін. включають велику практику, що дає змогу студентам підготуватися до майбутньої роботи.
 • Школа Інженерії та Інформатики
  Одна з провідних каліфорнійських інженерних і комп'ютерних шкіл, яка пропонує навчання на високому рівні, можливість створення особистих проєктів або спільної роботи з професорами. Усі програми бакалаврату та магістратури входять до топ-20% найкращих програм у галузі інженерії та комп'ютерних наук у країні. Коледж посів 7 місце за спеціальністю цивільне будівництво і 10 місце з комп'ютерних наук.
  Навчання включає обов'язкове оплачуване професійне стажування в одній із 200 компаній-партнерів університету. Тут Ви можете отримати ступінь бакалавра та магістра всього за 5 років.
  Програми для отримання ступеня Master in Engineering спрямовані на поглиблення технічної, аналітичної та професійної підготовки студентів. University of the Pacific пропонує спеціалізацію в кількох галузях: цивільна інженерія; електротехніка, комп'ютерна техніка та комп'ютерні науки; управління проєктуванням; машинобудування.
  Ступінь Master in Data Science - запорука успішної майбутньої кар'єри. Фахівців цієї галузі наймають провідні IT-компанії країни та інші організації. STEM-програма включає як очну освіту, так і участь в он-лайн сесіях.
 • Школа міжнародних досліджень
  Школа пропонує міждисциплінарні програми, які включають вивчення антропології, політики, економіки, мов, історії. Під час навчання студенти отримують уявлення про глобальні проблеми та методи їх вирішення. Школа пропонує численні варіанти стажування за кордоном і в США. Випускники широко затребувані в приватних організаціях, бізнес-сфері, уряді та сфері освіти.
 • Школа фармацевтики та охорони здоров'я ім. Томаса ДЖ. Томаса ДЖ. Лонга
  Навчання проводиться за 6 академічними програмами: спортивна підготовка, аудіологія, фармацевтика, фармацевтичні та хімічні науки, фізіотерапія та мовленнєва мовна патологія. Студенти отримують великий клінічний досвід. У цій школі можна отримати три ступені: MS, PhD і подвійну PharmD/PhD. Ця школа першою відкрила програму доктора аудіології (AuD) і наразі є єдиною в Північній Каліфорнії, і однією з чотирьох у США, де можна здобути такий ступінь.
 • Тихоокеанська юридична школа Мак-Джорджа
  Ця школа - лідер юридичної освіти в США. Це єдина акредитована ABA юридична школа в Каліфорнії. Навчання проводиться з акцентом на публічне та міжнародне право, а також на адвокатську діяльність. Школа пропонує навчання у провідних фахівців галузі, багато з яких є успішними практикуючими юристами.
 • Програма LLM (Master of Laws) юридичної школи Мак-Джорджа - одна з найсильніших у країні. Університет пропонує спеціалізацію за кількома напрямами: транснаціональна ділова практика, водне та екологічне право, законодавство та політика США, підготовка до адвокатської практики

Спорт і позакласна діяльність

В University of the Pacific тренуються 7 чоловічих та 11 жіночих спортивних команд. Вони виступають у NCAA Division I. В університеті проходять підготовку олімпійські чемпіони з водного поло, зірки бейсболу для команд вищої ліги, а також першокласні тенісисти.

На території розташовано 18 спорткомплексів, 32-футова вежа для скелелазіння, а також заняття з йоги, танців тощо. Усі студенти можуть брати участь в аматорських лігах і турнірах.

В університеті відкрито понад 150 студентських організацій і клубів, які допомагають знайти друзів за інтересами.

Вартість навчання University of the Pacific

Середня вартість навчання - від 50438 $/рік.

Представник University of the Pacific

Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник University of the Pacific та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з University of the Pacific і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions