University of Connecticut

University of Connecticut - державний дослідницький університет, заснований у 1881 році
Місто
Сторрс, Коннектикут
Програми навчання
Бакалаврат, магістратура, програми підготовки
Вік
від 17 років
Вартість навчання
від 63 294 $ на рік

Коннектикутський університет - University of Connecticut

University of Connecticut - державний дослідницький університет, заснований 1881 року. Він носить престижне звання найкращого національного вишу Нової Англії та посідає високі позиції в рейтингах авторитетних видань. Також UConn відомий спортивними досягненнями: чоловіча та жіноча університетські баскетбольні команди виграли безліч чемпіонатів і стали засновниками найдовших переможних серій в історії студентського баскетболу США.

Переваги університету

UConn затребуваний серед американських і міжнародних абітурієнтів завдяки численним перевагам. Серед них на особливу увагу заслуговують:

 • Членство в престижних рейтингах.
  Згідно з U.S. News & World Report 2021, University of Connecticut посідає 23 місце в списку найкращих державних університетів і 63 місце в списку найкращих національних університетів США.
 • Належність до категорії "Public Ivy".
  Групу університетів під назвою Громадський плющ було створено за аналогією з легендарною Лігою плюща. Різниця полягає в тому, що ця група ВНЗ отримує фінансування з боку держави. Щодо якості освіти вони не поступаються всесвітньо відомій асоціації приватних університетів.
 • Статус дослідницького університету першого рівня.
  Щорічно UConn інвестує в науково-дослідницьку діяльність за різними напрямками близько $ 260 000 000.
 • Участь у створенні New England's Knowledge Corridor.
  Коридор знань Нової Англії - це міські та приміські райони, об'єднані з метою економічного та культурного розвитку. Його головними центрами є Хартфорд, Спрінгфілд і Массачусетс.
 • Членство в Universitas 21.
  UConn став другим університетом, запрошеним до елітного міжнародного об'єднання з 24 престижних науково-дослідних ВНЗ.
 • Зручне розташування.
  Університет розташований на відстані 400 миль від шести найбільших американських міст - Хартфорда, Бостона, Провіденса, Нью-Йорка, Філадельфії та Вашингтона. Це дає змогу іноземним студентам повністю зануритися в місцеву культуру та здобути безцінний досвід роботи в провідних локальних і міжнародних організаціях.
 • Спортивні перемоги.
  UConn 23 рази опинявся переможцем у національних чемпіонатах NCAA Division I.

Кампуси та умови проживання в University of Connecticut

Основне студентське містечко університету розташовується в Сторрс. Фактично воно являє собою відокремлене місто-кампус. Під його безпосереднім керівництвом перебувають регіональні кампуси в Хартфорді, Стемфорді, Вотербері та Ейвері-Пойнт.

У деяких випадках учні починають здобувати освіту в регіональних відділеннях. Після того, як вони набрали 54 кредити (що
відповідає двом рокам навчання) і здобули репутацію старанних перспективних студентів, може розглядатися переведення до центрального кампусу. Тут на них чекають інтенсивні навчальні програми та підтримка в період адаптації.

Житло для іноземних студентів передбачено на територіях кампусів Сторрс і Стемфорд. Ба більше, у центральному студентському містечку університетське житло для учнів протягом двох років є обов'язковим. У кампусі створено всі умови не лише для навчання, а й для насиченого позакласного життя, що включає активне спілкування з однодумцями з різних країн.

Освітні програми University of Connecticut

Університет пропонує 117 програм бакалаврату, включно зі спеціалізованими програмами за такими напрямами, як освіта, юриспруденція, медицина і стоматологія. Навчання за низкою спеціальностей проводиться в кількох кампусах, включно з центральним. Також існують напрямки, представлені тільки в регіональних відділеннях.

Навчання проводиться на базі таких шкіл і коледжів:

 • College of Agriculture, Health and Natural Resources (економіка сільського господарства та природних ресурсів, патобіологія та ветеринарні науки, кінезіологія, тваринництво, рослинництво та ландшафтна архітектура, науки про здоров'я та харчування).
 • School of Business (програми бакалаврату, магістратури, MBA, MS і професійного розвитку за багатьма напрямами, включно з фінансами, менеджментом, маркетингом, бухгалтерським обліком та іншими).
 • School of Dental Medicine (предокторські програми, вища освіта, студентські літні програми).
 • School of Engineering (біомедична інженерія, комп'ютерні науки та інженерія, будівництво та цивільна інженерія, механічна інженерія та інші програми).
 • School of Fine Arts (мистецтво та історія мистецтв, музика, драматичне мистецтво, цифрові медіа та дизайн).
  School of Law.
 • College of Liberal Arts and Sciences (антропологія, економіка, хімія, екологія, географія, історія, математика, журналістика, мови, філософія, фізика, політологія, політологія та інші програми).
 • School of Medicine.
 • Neag School of Education (лідерство, психологія, технології в освіті, навчання дорослих, глухих, початкова освіта та інші програми).
 • School of Nursing.
 • School of Pharmacy (медична хімія, фармацевтика, фармакологія, токсикологія та інші програми).
 • Ratcliffe Hicks School of Agriculture.
 • School of Social Work.

Дедлайн подання заявок для центрального кампусу - 15 лютого, для регіональних відділень - 1 травня.

Вартість навчання та стипендії в University of Connecticut

Вартість навчання в UConn становить $37 074. Загальний розмір зборів - $4 128. Базово для здобуття освіти абітурієнтам необхідно мати $41 202. До додаткових витрат на період перебування в США належать:

 • Проживання та харчування - $14 500.
 • Навчальні матеріали, проїзд у громадському транспорті, дозвілля, страховка - $7 592.

Таким чином, загальна сума, на яку слід розраховувати, сягає $63 294.

Іноземні студенти мають право на отримання стипендій у розмірі від $5 000 до $15 000.

Контакти

Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник University of Connecticut і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з University of Connecticut і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions