University of Illinois Chicago

Найбільший університет у Чикаго, що включає 15 коледжів.
У цьому виші навчається понад 30 тисяч студентів.
Місто
Чикаго
Програми навчання
Бакалаврат, магістратура, програми підготовки
Вік
від 17 років
Вартість навчання
від 29 778 $ на рік

Відео

University of Illinois Chicago
Історія його почалася в 19 столітті з відкриття кількох приватних медичних коледжів. У ХХ столітті були побудовані нові кампуси, які об'єдналися і сформували найбільше навчальне містечко штату. За останні 30 років University of Illinois Chicago став одним із 60-ти найкращих дослідницьких університетів США.

Университет в Чикаго - University of Illinois Chicago

В University of Illinois Chicago кожен студент отримує великі можливості. Це єдиний дослідницький університет у штаті. За останні 4 роки UIC створив 624 винаходи, подав 199 заявок на патент США та отримав 212 ліцензій.

UIC визнаний як один із найбільш етнічно різноманітних вишів Америки. Для іноземців створено сприятливу гостинну атмосферу, що сприяє взаємному розвитку та культурному збагаченню студентів.

Кампус розташований у Чикаго і займає 244 акра. До нього входять навчальні корпуси, гуртожитки, дослідницькі центри, Академічний обчислювальний і комунікаційний центр, оздоровчі центри, тренажерні зали, культурні центри тощо. UIC може похвалитися великим громадським медичним центром, на базі якого навчаються лікарі, стоматологи, фармацевти, стоматологи та медперсонал.

Розташування

Чикаго - одне з найбільших і найзнаменитіших міст світу, третє за величиною місто США. Проходячи навчання тут, студенти отримують усі переваги життя в найбільшому мегаполісі США.

Чикаго відоме як "Місто в саду", оскільки в ньому розташовано понад 600 парків, не менш відомі й комфортабельні пляжі (понад 20 на узбережжі), на яких можна не тільки відпочити, а й зайнятися водними видами спорту.

Взимку і влітку в Чикаго проводяться великі яскраві фестивалі. Безліч музеїв, театрів, картинних галерей, пам'яток - далеко не все, що може запропонувати студентам це сучасне місто.

Рейтинги

University of Illinois Chicago успішно проявив себе на державному та міжнародному рівні.

 • Він входить до Топ 25 публічних університетів США та до Топ 15 національних університетів.
 • № 93 серед найкращих вишів для студентів
 • № 14 у списку найкращих вишів за кар'єрним зростанням
 • № 60 серед найкращих державних шкіл
 • № 7 серед найкращих вишів за співвідношенням ціна та якість (Wall Street Journal and Times Higher Education 2019)
 • 1 місце в Чикаго за Бізнес-програму бакалаврату (US News and World Repost у 2019 році)
 • 6 місце як Найкращий інноваційний центр у світі (Disruptive Tech від UKPMG у 2017 році)
 • 18 місце у світі серед найкращих університетів у віці до 50 років (Times Higer Education World University Ranking у 2015 році)
 • Входить до Топ 50 найкращих ступенів графічного дизайну (Вибір коледжу в 2017 році)
 • 65 місце в США за Програмою неповного робочого дня MBA (US News and World Repost у 2019 році)
 • 75 місце в списку Найкращих програм бакалаврату з інженерних спеціальностей (US News and World Repost у 2019 році)
 • 129 місце у списку Найкращих Національних університетів (US News and World Repost у 2019 році)

Факультети та програми навчання в University of Illinois Chicago

В University of Illinois Chicago Ви можете обрати один із коледжів, який найбільше відповідає Вашим інтересам і талантам. Університет пропонує понад 70 програм бакалаврату, а також безліч різноманітних програм магістратури та аспірантури.

Коледж прикладних медичних наук

Відомий у всьому світі як провідний дослідницький центр, у якому провідні фахівці та студенти намагаються знайти розв'язання глобальних проблем сучасної медицини. У коледжі працює 5 кафедр: біомедичні та медичні інформаційні науки, інвалідність та розвиток людини, кінезіологія та харчування, працетерапія та фізіотерапія.

Коледж Архітектури, Дизайну та Мистецтв

Навчає майбутнє покоління художників, дизайнерів, архітекторів тощо. Цей коледж може похвалитися чудовим викладацьким складом - заняття ведуть фахівці, які отримали міжнародне визнання у своїй галузі. Коледж включає 4 школи: архітектура, історія мистецтва і мистецтво, дизайн, театр і музика.

Коледж ділового адміністрування

Входить до 20% найкращих бізнес-програм і посідає 5 місце за якістю он-лайн навчання бакалавра в галузі ділового адміністрування в США. Коледж спеціалізується на дисциплінах: фінанси, бухоблік, управління інформацією, маркетинг і менеджмент.

Педагогічний коледж

Педагогічний коледж випускає викладачів, науковців, директорів шкіл, керівників і громадських діячів, які підтримують високий рівень державної освіти по всій країні. Включає безліч різноманітних програм бакалаврату та магістратури.

Інженерний коледж

За останні 2 роки понад 500 компаній і організацій прийняли на роботу випускників цього коледжу. Пропонує студентам 28 програм з різних галузей інженерії. Найбільшою популярністю користуються напрями: біотехнології, кібербезпека, інформаційні технології, нанотехнології, енергетичні технології тощо.

Коледж гуманітарних і природничих наук
Найбільший коледж в університеті налічує 25 відділень і понад 10 тисяч студентів. Пропонує якісну освіту за більш ніж 40-ма гуманітарними та науковими спеціальностями, конкурсні стажування, можливість навчатися за кордоном тощо.

Школа громадської охорони здоров'я

Єдина школа цього напряму в штаті Іллінойс. Проводиться підготовка фахівців, діяльність яких буде спрямована на профілактику насильства, ВІЛ та СНІДу, готовності до НС, захист здоров'я матері та дитини тощо.

Коледж міського планування та громадських справ

Має відмінну міжнародну репутацію. Коледж ділиться на 2 департаменти: державного управління, міського планування та політики. Студенти проходять стажування в більш ніж 100 компаніях і агентствах Чикаго.
Спорт і позакласна діяльність
В Університеті працює безліч студентських організацій і понад 300 клубів за інтересами. У виші змагаються команди в 20 видах спорту NCAA Division I в Horizon League (до неї входять 10 державних і приватних організацій). Також розвивати спортивні навички можна в різноманітних аматорських змаганнях в поодиноких і командних видах спорту, зокрема у футболі, пляжному волейболі, кікболі.

Для студентів регулярно проводять заходи та концерти. У Галереї 400 можна ознайомитися з сучасним мистецтвом живопису, архітектури, дизайну, а також узяти участь у виставках і різноманітних програмах. В UIC є своє радіо - студенти можуть спробувати свої сили як діджей або ведучий.

Проживання та вартість навчання

Студенти University of Illinois Chicago проживають у гуртожитках у південній, східній та західній частинах кампусу. У всіх гуртожитках студентам надається ТБ, інтернет, кондиціонер та опалення, безкоштовна пральня, комп'ютерна лабораторія, кімната відпочинку.

За умовами проживання можна обрати один із варіантів:

 • A - звичайна двоспальна кімната зі спільною ванною.
 • B - кластерна двоспальна кімната. Спальня з'єднана із сусідніми кімнатами за кластерним типом. Загальна ванна на 4-9 осіб однієї статі.
 • C - двомісний люкс. Загальна вітальня із сусідами. Загальна ванна на 2-6 осіб однієї статі.
 • D - Кластерна одномісна кімната. Спальня з'єднана із сусідніми за кластерним типом. Загальна ванна на 4-9 осіб однієї статі.
 • E - проживання поза кампусом в одномісній квартирі з особистою ванною, кухнею і вітальнею. Такі квартири розташовані за кілька хвилин ходьби від кампусу. Повністю мебльована, ТВ, Wi-Fi, можна користуватися пральнею, фітнес-центром, комп'ютерним центром.

Кожен студент повинен мати план харчування. Це картка, за допомогою якої можна отримати їжу в будь-якій їдальні та торговій точці кампусу.

Вартість навчання та проживання

Вартість навчання в університеті - 29778$ на рік.
Вартість проживання - 9768 - 13600$ на рік.
Вартість плану харчування - 4090$ на рік.

Стипендії

Понад 80% студентів отримують стипендії для оплати навчання. Усі коледжі університету пропонують свої стипендії видатним студентам. Також видається низка премій та грантів від інших організацій. Студенти можуть отримати роботу в університеті, яка допомагає оплатити навчання.

Представник University of Illinois Chicago

Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник University of Illinois Chicago та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з University of Illinois Chicago і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions