Стенфордський університет: як вступити

Стенфорд посідає 4 місце серед університетів США за національними рейтингами. Як вступити вступити до Стенфордського університету?
Стенфорд посідає 4 місце серед університетів США за національними рейтингами. Стенфордський університет приймає всього 5% з усіх абітурієнтів, які подали заявки. Це дуже селективний і дуже конкурентний університет.

У Стенфордському університеті є безліч спеціальностей, які ви можете вибрати для вивчення, включно з інженерними спеціальностями та комп'ютерними науками, які особливо популярні, тому що університет розташований у Кремнієвій долині. Крім цього, у Стенфорді дуже рейтингова школа права, медична школа і бізнес-школа.

Вступити до цього університету досить складно, але якщо вас цікавить навчання в Стенфорді, і ви націлені вступати до цього рейтингового університету, то вам потрібно мати ідеальний атестат для вступу на бакалаврат або диплом бакалавра для вступу на магістратуру. Крім цього, вам необхідно буде скласти такі тести як SAT або ACT для програм бакалаврату і ваші результати мають бути наближені до максимуму. Також ваш рівень TOEFL має бути дуже високим, мінімум 100 для програм бакалаврату. Крім ідеальних результатів за всіма тестами, до яких потрібно готуватися приблизно 1 - 2 роки, у вас ще повинні бути видатні досягнення або нагороди, можливо, в науці, мистецтві, у волонтерській або соціальній діяльності.

Подача документів до Стенфорда починається за рік до початку навчання в університеті. Тому що раніше ви почнете підготовку до вступу, то більше у вас шансів отримати позитивну відповідь від вишу.

У Стенфордському університеті є особлива унікальність. Не дивно, що Стенфорд називають "Гарвардом" 21-го століття з його підприємницьким духом студентського співтовариства та прагненням до досконалості в науці й техніці, і фірмовим блиском золотого пісковика, який складає його культовий кампус у Пало-Альто, Каліфорнія.

Заснований 1885 року, Стенфордський університет є одним з елітних вищих навчальних закладів світу. Його близькість до центру стартапу в Сан-Франциско та цілорічна прекрасна погода роблять його дуже привабливим місцем для навчання. Як наслідок, він має один із найнижчих відсотків прийому серед американських університетів і, фактично, має нижчий показник прийому студентів, ніж будь-який із вишів Ліги плюща, включно з Гарвардом.

Навчання у Стенфорді

Стенфорд розташований у сонячному, спокійному Пало-Альто, штат Каліфорнія, і лише за годину їзди від Сан-Франциско на громадському транспорті. На момент написання цієї статті він входить до національного рейтингу, № 4-5 у списку найкращих вишів США і надає студентам гуманітарну освіту.

Навчання в Стенфорді пропонує три різні ступені бакалавра, зокрема бакалавра мистецтв і наук (BAS) і 70 різних програм навчання. Ці програми знаходяться в трьох різних школах на кампусі Стенфорда, включно зі Школою гуманітарних і природничих наук; Школою Розробки; і Школою Землі, Енергетики та Наук про навколишнє середовище. 63% із 7000 студентів Стенфорда, здобувають вищу освіту в галузі гуманітарних або природничих наук.

Крім того, студенти в Стенфорді можуть пройти передпрофесійні курси в галузі права, медицини та бізнесу. Стенфорд працює за четвертною системою і має практично неперевершене співвідношення студентів і викладачів 4:1, причому в 70% класів навчається менше 20 студентів.

Навчання в Стенфорді об'єднує студентські школи в єдину інтелектуальну спільноту. Основна частина програми WAYS складається з курсових робіт. Студенти мають пройти одинадцять курсів WAYS, які варіюються в предметній області від прикладних кількісних міркувань і наукових методів та аналізу до творчого самовираження та залучення різноманітності.

Поза традиційною класною кімнатою студентам надається можливість навчатися за кордоном через програму навчання Bing Overseas, проводити дослідження в Інституті Гувера або в Національній прискорювальній лабораторії SLAC і виступати як співробітник державної служби в Центрі Haas. Stanford Diversity Exchange дозволяє студентам навчатися в історичних чорних вишах, зокрема в Університеті Говарда, Морхаус-коледжі та Спелман-коледжі.

Стенфордський університет є одним із найрізноманітніших американських університетів. Школа має понад 650 студентських організацій і 35 студентських видів спорту, в яких учні можуть брати участь. Сонячна атмосфера школи, її дух підприємництва та практичного навчання роблять її ідеальним місцем для навчання студентів, зацікавлених у вивченні всього, що може запропонувати вища освіта, без похмурих зимових місяців.

Статистика прийому до Стенфорда

Процес прийому Стенфордський університет у надзвичайно конкурентний. Рівень зарахування є найнижчим за всю історію університету та одним із найнижчих серед усіх вишів у країні - 4,69%. Із 43 997 абітурієнтів лише 2 063 були прийняті на бакалаврат. Ці студенти приїжджають з усіх 50 штатів і 76 різних країн.

Минулого року Стенфорд прийняв лише 42 учнів із 1959 абітурієнтів, унаслідок чого коефіцієнт приймання студентів становив лише 2,1%. Для студентів, які розглядатимуть переведення до університету, не існує мінімальних вимог GPA або тесту. Однак приймальна комісія рекомендує подати щонайменше два предметні тести SAT, хоча вони й не обов'язкові.

Незважаючи на конкурентоспроможність процесу відбору до Стенфорда, важливо пам'ятати, і не засмучуватися, якщо ваші цифри не зовсім у верхньому діапазоні, що процес прийому до вишу є комплексним, і це означає, що вони враховують не лише середній бал студента та результати тестів. Приймальна комісія також враховує участь у позашкільних програмах та особистий досвід, наприклад, соціально-економічне, расове та релігійне розмаїття. Таким чином, навіть якщо у вас немає результатів тестів або винятково високого бала успішності, але ви відчуваєте, що досягли кращих результатів в інших сферах, вам все одно варто подати заявку.

Подання документів до Стенфордського університету

Стенфорд приймає заявки через Common Application, відому як загальна аплікаційна форма, або Coalition Application. Приймальна комісія приймає обидві. Питання однакові для обох додатків.

Усі заявки мають бути подані до приймальної комісії до 1 листопада, SAT має бути складено до жовтневої дати тестування, а ACT - до вересневої дати тестування (обов'язково треба попередити компанію, що тестує, щоб вона надіслала ваші результати безпосередньо до Стенфорда).

Для кандидатів у Regular Decision усі документи мають бути надані до 3 січня, а все стандартизоване тестування має бути завершене до грудневої дати тестування.

Зворотній зв'язок

Якщо ви подали заявку заздалегідь, ви маєте отримати рішення про зарахування до 15 грудня. На цьому етапі може бути 3 варіанти відповіді: вас прийняли, ви отримали відмову або ваша заявка в листі очікування.

Якщо вас прийняли, вітаємо! Однак, якщо вашу заяву відхилено, ви не зможете повторно подати заявку. Тим не менш, ви можете подати заявку як перевідний студент на більш пізньому етапі, хоча Стенфорд зазвичай приймає менше 2% кандидатів через трансфер.

Якщо ваша заявка потрапила в лист очікування, це дає вам можливість оновлювати вашу анкету будь-якими новими даними або нагородами, які можуть допомогти вам виділитися. У разі якщо ви перебуваєте в списку очікування, ваші шанси вступити набагато нижчі. Тільки 3,6% заявників зі списку очікування стають студентами Стенфорда. На цьому етапі варто почати розглядати інші варіанти.

Хоча процес подачі документів може здатися вам страшним, особливо якщо ви навчалися у звичайній школі, важливо пам'ятати, що на кампусі є багато студентів, таких самих як і ви. Якщо ви відчуваєте, що Стенфорд - найкраще місце для досягнення ваших цілей у сфері освіти та кар'єри, ми бажаємо вам удачі!
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Вступи до ТОП 50 ВНЗ США
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Якщо ви втомилися від реклами освітніх агентств та університетів, шукаєте дійсно гідну освіту для своєї дитини, то ви потрапили за адресою. За час своєї роботи я виробила стратегії вступу в ТОП 50 університетів США і готова допомагати вашим дітям досягти максимальних результатів. Мій підхід: "Завжди прагнете в найрейтинговіший ВНЗ, у звичайний університет вступити завжди встигнемо". Ну що? Почнемо?
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions