Skyline College

Затока Сан-Франциско відома своєю природою, різноманітністю і технологіями. Скайлайн коледж розташований поруч із містом світового класу Сан-Франциско та високотехнологічною столицею світу Силіконовою долиною, лише за кілька хвилин від Тихого океану, серед великих пішохідних зон і красивих національних парків.
Місто
Сан-Бруно, Каліфорнія
Програми навчання
Transfer Program, Associate degree
Вік
16 років
Вартість навчання
від 8200 $ на рік

Відео Skyline College

Skyline College
Скайлайн коледж розташований поруч із містом світового класу Сан-Франциско і високотехнологічною столицею світу Силіконовою долиною, лише за кілька хвилин від Тихого океану, серед великих пішохідних зон і красивих національних парків.

Skyline College

Скайлайн коледж - один із коледжів системи ком'юніті-коледжу Сан-Матео. Коледж пропонує понад 80 ступенів молодшого спеціаліста (Associates Degree), програму переведення в університети для здобуття 4-х річної освіти, а також сертифіковані курси. Коледж має репутацію видатного дворічного року коледжу, відомого своєю різноманітністю, адже там навчаються студенти з 30 країн світу. За даними дослідження штату, Скайлайн входить до топ-5 найкращих коледжів штату Каліфорнія. Як і всі коледжі системи Сан-Матео, Скайлайн коледж підключений до загальної системи бібліотек.

Скайлайн коледж має чудові можливості переведення до університету штату Каліфорнії, університетів Ліги плюща, Університету штату Каліфорнія, і приватних коледжів.

Інфраструктура:

 • Їдальня
 • Центр здоров'я
 • Бібліотека
 • Книжкові магазини
 • Кафе
 • Парковка

Проживання

Усі студенти з-за кордону, які прибувають до Skyline College, забезпечують себе житлом до приїзду в США. Коледж сприяє в пошуку житла. Варіанти проживання для іноземних студентів: приймаюча сім'я, орендована квартира або мебльована кімната.

 • Проживання в приймаючій сім'ї: приймаюча сім'я, будинок якої розташований недалеко від коледжу. Переваги проживання в приймаючій сім'ї: можливість пізнати американську культуру, покращити знання мови.
 • Оренда квартири: оренда апартаментів з однією (або більше) спальнею. Орієнтовна ціна: від $1100 до $1500 на місяць. Додатково студенти самі оплачують послуги (газ, електрику та інтернет).
 • Оренда мебльованої кімнати: мебльована кімната поблизу коледжу. Орієнтовна ціна: 900-1200 $ на місяць, комунальні послуги входять у вартість оренди. Додатково студенти оплачують особисті витрати, такі як покупки, прання, інші рахунки.

Позакласні заходи

Щороку в Скайлайн коледжі проходить International Education Week, захід, присвячений культурам студентів коледжу. Це різні культурні дні та заходи, присвячені освіті. У коледжі діє International Affairs Student Club, члени якого організовують розважальні заходи для студентської спільноти.

Програми навчання Skyline College

Метою коледжу є підготовка студентів до продовження освіти в університеті. Коледж надає два типи програм для іноземних студентів: Associate Degree і Transfer Program. Тривалість обох програм - два роки.

Transfer Program

Програма переведення в університет, яка пропонує проходження курсів нижчих (першого-другого) рівнів з подальшим переведенням на 4-х річне навчання в університеті в Каліфорнії (Каліфорнійський університет, Університет штату Каліфорнія або приватні університети), або переведенням до вищого навчального закладу іншого штату. Скайлайн коледж є партнером більш ніж 20 університетів США і надає умовний вступ для іноземних студентів, які пройшли програму переведення.

У які університети можуть перевестися учасники програми:

 • Каліфорнійський університет
 • Університет штату Каліфорнія
 • Державні університети інших штатів
 • Приватні університети

Associate degree program

Дворічна програма, після закінчення якої студент отримує ступінь молодшого спеціаліста. Програми підготовки пропонують два види ступенів: Associate Degreein Arts (AAdegree, гуманітарні спеціальності) та Associate Degree in Science (ASdegree, технічні спеціальності). Необхідні вимоги для отримання ступеня молодшого спеціаліста: 60 юнітів/кредитів, необхідний середній бал GPA (відрізняється для різних спеціальностей).

Спеціальності

Бухгалтерський облік, косметологія/здоров'я, мерчендайзинг у сфері моди, азіатські дослідження, дошкільна освіта, готельний бізнес, менеджмент туризму, автомобільні технології, освіта, міжнародна торгівля/постачання, бізнес, нерухомість, управління комп'ютерними системами, наука, охорона здоров'я, електронні технології, мережеві технології машинобудування, астрономія, невідкладні медичні технології, біологія, енергетичні технології систем управління, океанографія, біотехнології, інженерія, фізика, комп'ютерні системи та управління, екологічні науки й технології, хімія, медицина, хірургія, інформатика, математика, науки про землю, медична допомога, мови (американська жестова мова, англійська та література, іспанська, арабська, китайська, філіппінська, тощо), комунікації, журналістика, комунікації, журналістика, тощо. ), комунікації, журналістика, соціальні науки, мистецтва (драма, цифрове мистецтво, музика), юриспруденція, параюридичні дослідження, антропологія, географія, філософія, історія, політологія, психологія, міжнародні дослідження, економіка, соціологія, кінезіологія, атлетика, танці.

Умови вступу та вартість навчання

Вимоги для вступу на програми Associate degree та Transfer

 • Атестат про повну загальну середню освіту (вступ в останній рік навчання в школі)
 • Сертифікат про знання англійської TOEFL - 480 (paper based), 56 iBT (internet based); IELTS 5.5
 • Транскрипти із середньої школи або навчального закладу з перекладом англійською мовою

Вартість навчання та проживання

Необхідна сума разом із навчанням і проживанням становить близько $23 000 на рік. Наявність цієї суми потрібно продемонструвати на банківському рахунку під час подачі документів в університет і в посольство для візи. Більш детально витрати можна побачити нижче. Під час вступу студенти додатково сплачують реєстраційний внесок. Звертаємо вашу увагу, що витрати є орієнтовними.
Представник ВНЗ
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Skyline College і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Skyline College і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions