Результати прийому до Ліги плюща за підсумками 2019 року

У найкращих вишах країни, що входять до Ліги Плюща, щороку відмовляють абітурієнтам із високими оцінками GPA і SAT, до того ж загалом коефіцієнт прийому продовжує знижуватися.
Із приходом весни всі учні старших класів очікують не лише випускного - у цей час розпочинається прийом до коледжу. На жаль, результати вступної кампанії можуть бути як успішними, так і незадовільними. Не всі учні вступають до вишу, до якого вони подавали заявки.

У найкращих вишах країни, що входять до Ліги Плюща, щороку відмовляють абітурієнтам із високими оцінками GPA та SAT, до того ж загалом коефіцієнт прийому продовжує знижуватися. Однак, завжди залишаються ті, хто отримав гарні новини в День Плюща. Які загальні показники вступу?

Тенденції подання заявок

Загалом кількість заявок на вступ до університетів Ліги Плюща збільшується. Цього року в Brown University було подано на 9,13% більше заявок, а в Dartmouth College - на 7,34% більше, також зросла кількість заяв і в інші виші.

У всіх школах Ліги Плюща 2019 року кількість студентів зросла, крім Cornell University і Princeton University - тут у попередньому році було прийнято набагато більше студентів. Загалом виші Ліги Плюща отримали на 1,32% більше заявок, ніж попереднього року - загалом було подано 311948 пакетів документів. Це рекордний показник за всю історію Ліги Плюща.

Найбільшу кількість заяв було подано дуже рано, на самому початку вступної кампанії і майже 14% отримали схвалення. У ранній період до університетів Ліги Плюща вступили 42747 абітурієнтів.

Brown University

Brown University цього року встановив рекорди і за загальною кількістю абітурієнтів, і за коефіцієнтом прийому. Загалом у випускники 2023 року хотіли потрапити 38000 учнів, але коефіцієнт прийому знизився до 6,6 % (це значно нижче за рівень попереднього року - 7,24 %).

У Brown University завжди були високі показники раннього прийому і цього року ситуація не змінилася. З абітурієнтів, які подали заявки рано, вступили 18,18%, а з решти - 5,17%.

Columbia University

Columbia University залишився другим найпопулярнішим у абітурієнтів вишем Ліги Плюща. До нього хотіли вступити 42 тисячі абітурієнтів (це майже на 6% більше, ніж торік). З кожним роком дедалі більше школярів подають заявки до цього університету. При цьому збільшується і коефіцієнт зарахування - цього року він сягнув рекордного показника 5,14%.

У Columbia University також зберігається тенденція задоволення більшої кількості ранніх заявок, ніж пізніх. Було схвалено 14,6% ранніх заявок і лише 4,04% - звичайних.

Cornell University

Для Cornell University цей рік став не таким успішним, як минулий. До вишу було подано рекордну кількість заявок, але цього року це число зменшилося приблизно на 4%. Однак, коефіцієнт прийому залишається досить високим - близько 10%. Цього року виш прийняв більше студентів - 10,55%, а торік лише 10,3%. У Cornell University залишається найвищий коефіцієнт прийому з усіх університетів Ліги Плюща.

Як і решта учасників Ліги Плюща, Cornell University задовольняє більше ранніх заявок, ніж отриманих пізніше. Цього року з ранніх заявок було схвалено 22,65%, а звичайних - лише 8,82%.

Dartmouth College

Dartmouth College цього року отримав понад 23600 заявок на вступ. Це на 7,24% більше, ніж попереднього року. Загалом простежується чітка тенденція збільшення популярності цього вишу серед абітурієнтів. З усіх заявок було схвалено 7,93% - вперше в історії цей показник опустився нижче 8%.

Dartmouth College також прийняв більше ранніх заявок - понад 23%, а зі звичайних було задоволено лише 6,15%.

Harvard University

Harvard University був і залишається найвимогливішим вишем у Лізі Плюща. Цього року понад 43000 абітурієнтів подали заявки на вступ - це рекордний показник для вишу. Але лише 4,5% з них було схвалено. Цей показник також нетиповий для Harvard University - минулого року він був вищим (4,59%).

Подання заяви до Harvard University на ранніх термінах збільшує ймовірність вступу: з ранніх заявок було схвалено 13,44%, а зі звичайних - лише 2,79%.

University of Pennsylvania

Ще один виш, який продовжує збільшувати популярність - це University of Pennsylvania. Цього року він отримав 50000 заявок. Це тільки на 1% більше, ніж торік, але, простежуючи історію протягом 8 років, помітно, що число зростає з кожним роком. Цього року було прийнято 7,44% кандидатів. Цей показник також нетиповий - зазвичай він становить не менше 8%.

Тенденція прийому ранніх заявок характерна і для University of Pennsylvania. Тут було схвалено 17,99% ранніх заяв і лише 5,46%, поданих пізніше.

Princeton University

А ось для Princeton University цей рік став не таким успішним - після того як упродовж п'яти років кількість заявок збільшувалася, до випускників 2023 року захотіли потрапити на 7,25% менше абітурієнтів. Загалом до університету було подано 32804 заявки, з яких було схвалено 5,78%.

У Princeton University традиція приймання ранніх заявок не так явно виражена, як в інших вищих школах Ліги Плюща - ранні кандидати отримали схвалення в 13,93% випадків, із тих, хто подав заяву пізніше, вступили 4,19%.

Yale University

Yale University цього року отримав більше заявок на вступ, ніж зазвичай - загалом 36843. Це на 4,35% більше, ніж торік. Студентами вишу стали 5,91% кандидатів.

У Yale University немає такої значної різниці щодо прийому на ранніх термінах і пізніх. З абітурієнтів, які подали заявки раніше, вступили 13,19%, а з решти - 4,49%.

Якщо ви збираєтеся вступати до університетів Ліги Плюща, статистика прийому може допомогти оцінити шанси на успіх і вибрати найбільш правильну стратегію. Висока вибірковість цих вищих шкіл дає шанс далеко не кожному абітурієнту, навіть якщо в нього найвищі показники за всіма тестами. Підготовка до вступу починається за кілька років до подання заяви. Важливо продемонструвати не лише академічні успіхи, а й визначні особистісні якості, зацікавленість у громадській роботі та інші якості, які цінуються в майбутніх лідерах країни.
Вступи до ТОП 50 ВНЗ США
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Якщо ви втомилися від реклами освітніх агентств та університетів, шукаєте дійсно гідну освіту для своєї дитини, то ви потрапили за адресою. За час своєї роботи я виробила стратегії вступу в ТОП 50 університетів США і готова допомагати вашим дітям досягти максимальних результатів. Мій підхід: "Завжди прагнете в найрейтинговіший ВНЗ, у звичайний університет вступити завжди встигнемо". Ну що? Почнемо?
Контакти
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions