Oregon State University | Університет Орегона

Університет Орегона спеціалізується на впровадженні прогресивних технологій і новаторських дослідженнях, які можуть змінити світ на краще
Місто
Корвалліс, штат Орегон
Програми навчання
Бакалаврат, магістратура, програми підготовки
Вік
від 17 років
Вартість навчання
від 32 310 $ на рік

Відео огляд Oregon State University | Університет Орегона

Oregon State University
Один із найстаріших вищих навчальних закладів Сполучених Штатів. Виш спеціалізується на впровадженні прогресивних технологій і новаторських дослідженнях, які можуть змінити світ на краще. Саме в цьому університеті були проведені перші дослідження в галузі цивільного будівництва, охорони здоров'я, біотехнологій, сільського господарства. Студенти, викладачі та випускники розробили безліч інноваційних технологій у таких галузях, як ядерна енергетика, робототехніка, штучний інтелект тощо.

Oregon State University | Орегонський Університет

Великі технологічні корпорації називають цей університет "силіконовою долиною", у якій обдаровані студенти можуть отримати чудовий досвід стажування. Для них відкриті можливості практики та роботи в таких компаніях, як HP, Intel, Epson тощо.

Університет є лідером у STEM (галузі науки, технології, інженерії та математики). У кожному з напрямків студенти проходять навчання за поглибленими програмами у провідних фахівців країни. OSU один із двох університетів у США має Грант Землі, Моря, Космосу та Сонця. Його отримують виняткові організації, які успішно займаються дослідженнями в усіх чотирьох галузях.

В університеті навчається понад 31 тисяча студентів, з яких майже 4 тисячі - іноземці зі 112 країни світу. 1 із 5 іноземних студентів одразу отримує високооплачувану роботу.

Випускники OSU працюють у таких компаніях, як Intel, Nike, Boeing, Dell Ink. та ін. Кампус OSU розташований у двох містах: Корвалліс і Бенд. Він посів 1 місце в США за рівнем безпеки та ресурсів.

Розташування

Штат Орегон відомий своєю надзвичайно красивою природою і невисокою вартістю проживання. Це один із чотирьох штатів у США, у якому немає податку на продаж. Орегон - це місце, в якому ідеально поєднується первозданна природа та інноваційні технології.

Перший кампус розташований у місті Корвалліс, яке вважається одним із найкращих місць для життя в Америці. Воно посідає 3 місце в країні як Найкраще студентське місто і 12 місце як Найкраще маленьке місто для кар'єри та бізнесу.

Другий кампус університету Орегона розташований у сонячному містечку Бенд, яке оточене гірським хребтом під назвою Каскад. Це дуже красиве місце з безліччю парків, гір і озер. У вільний час студенти можуть ходити в походи, катаються на лижах і гірських велосипедах.

Рейтинги

Oregon State University посідає провідні позиції в численних рейтингах вищих навчальних закладів США:

 • Топ 1% Глобальних університетів (Center for World University Rankings 2018)
 • Топ 1% Комп'ютерних наукових програм у США (College Factual 2018)
 • 1 рівень за Вищою дослідницькою діяльністю (Camegie Classification of Institutions of Higher Education, 2018)
 • Один із двох Університетів у США, які отримали Грант Землі, Моря, Космосу та Сонця
 • ТОП 20% Найбільш оплачуваних випускників у США (PayScale College Salary Report 2018)
 • № 20 Екологічна науково-технічна програма (Академічний рейтинг світових університетів 2016).
 • № 41 найкращий дослідницький університет у США (Best Colleges Reviews).
 • № 2 "Лісове господарство у світі" (Academic Rank of World Universities 2018).

Програми навчання та факультети в Oregon State University

Oregon State University пропонує навчання за понад 200 академічними програмами в 11 коледжах.

 • Коледж сільськогосподарських наук
  Цей коледж - один із провідних у країні за цією спеціалізацією. Його програми увійшли в ТОП-50 найкращих у США: 43 місце - аграрні науки, 24 місце - біологія та аграрна інженерія. Студентам пропонується дуже широкий спектр програм з вивчення сільського господарства і технологій (тваринництво, прикладна генетика, екосистеми, дослідження біоресурсів, науки про тварин, рослинництво і ґрунтознавство тощо).
 • Коледж Бізнесу
  Кваліфікований викладацький склад і сильні програми навчання відзначені рейтингами США: програма управління логістикою та поставками посіла 18 місце, а програма бізнес - 128 у країні. Студенти можуть пройти навчання за спеціальностями MBA і MS: бізнес-адміністрування, міжнародний бізнес, менеджмент, управління ланцюгами поставок і логістикою тощо.
 • Коледж Інженерії
  Один із провідних, інноваційних та найбільш знаменитих коледжів університету. Він посів 75 місце в рейтингу Найкращих Інженерних шкіл Америки. Багато програм навчання увійшли в ТОП-50 рейтингів США: 1 місце - Найпопулярніша програма комп'ютерних наук, 4 місце - робототехніка, 11 місце -ядерна техніка, 40 місце - цивільна інженерія, 48 місце - екологічна інженерія. Також 55 місце посіла Електротехніка, 67 місце - комп'ютерні науки, 70 місце - інженерія. Коледж пропонує десятки програм за різними спеціальностями: біоінженерія, енергетична, промислова інженерія, матеріалознавство, машинобудування тощо.
 • Коледж наук про Землю, Океан і Атмосферу
  Численні програми коледжу присвячені глибокому вивченню наук про навколишнє середовище, географії, геології, океанознавству, управлінню морськими ресурсами тощо.
 • Педагогічний коледж
  Університет Орегона пропонує відмінну підготовку майбутнім педагогам. Різноманітні програми допомагають вибрати найбільш підходящу сферу роботи за інтересами та здібностями: освіта для дорослих і вища освіта, математика, англійська для носіїв інших мов, викладання та ін.
 • Лісовий коледж
  Програма коледжу Глобальне лісове господарство посіла 2 місце в США. У цьому навчальному закладі можна вивчити низку профільних програм: лісове господарство, природні ресурси, ліси та зміна клімату, лісова інженерія, управління лісовими ресурсами, лідерство у сфері туризму, відпочинку та пригод, наука про деревину тощо.
 • Коледж гуманітарних наук
  Широкопрофільний коледж, що може похизуватися чудовим викладацьким складом, готує фахівців у різних галузях гуманітарних наук: антропологія, прикладна етика, мистецтво, французька, німецька та інші мови, історія, графічний дизайн, філософія, політологія, релігія та культура тощо.
 • Фармацевтичний коледж
  Новітні технології та передові дослідження доступні студентам під час навчання фармацевтичним наукам за спеціальностями: лікарська хімія, фармацевтика, токсикологія, фармакоекономіка тощо.
 • Коледж охорони здоров'я та гуманітарних наук
  Коледж пропонує затребувані спеціальності, викладання за якими ведеться на високому рівні. Програма Розвиток людини і вивчення сім'ї посіла 5 місце в рейтингу США. Можливі спеціальності: біостатистика, управління охороною здоров'я, кінезіологія, зміцнення здоров'я та ін.
 • Коледж наук
  Навчання з базових наук та їхніх новітніх відгалужень проводиться в Коледжі наук Орегонського університету. Він посів 69 місце в списку Найкращих коледжів фізики в США. У цьому коледжі пропонується велика кількість програм за спеціальностями: Біохімія, Біофізика, Біологія та предмедицина, Геоінформатика, Хімія, Математика, Мікробіологія, Фізика, Статистика, Зоологія тощо. Програма з хімії посіла 81 місце в США. Випускник цього коледжу Лінус Паулінг - єдина людина, яка отримала дві нерозділені Нобелівські нагороди (Хімія, Фізика).
 • Коледж ветеринарної медицини
  Вивчити ветеринарну медицину на високому професійному рівні можна в коледжі Орегонського університету. Це невеликий коледж із чудовим викладацьким складом.

Програми включають велику практику.

Спорт і позакласна діяльність

У кампусі розташовані спортзали, в яких студенти можуть підтримувати хорошу фізичну форму. В університеті грають команди з футболу, баскетболу, а також студенти займаються легкою атлетикою, гольфом та іншими видами спорту.

Кожен може знайти студентський клуб за своїми інтересами. Для студентів проводять різноманітні заходи та екскурсії до найглибшого озера в Північній Америці, 200 водоспадів, пляжів тихоокеанського узбережжя. Також можна покататися на лижах на годі Худ або гірському каскаді.

Проживання та вартість навчання

Для студентів в університеті Орегона є безліч комфортабельних і доступних варіантів житла в кампусі, неподалік від навчальних корпусів, їдалень, бібліотек і спортивних центрів.

На вибір студентам пропонують:

 • тримісну спальню зі спільною ванною;
 • одномісну спальню з окремою ванною;
 • тримісну спальню з ванною люкс;
 • одномісну спальню зі спільною ванною;
 • одномісну спальню з двоспальним ліжком і окремою ванною;
 • одномісну спальню з двоспальним ліжком і окремою ванною люкс.

Вартість навчання та проживання

 • Вартість програм бакалаврату - 32310$/рік
 • Вартість програм магістратури - 38550$/рік
 • Вартість проживання - від 12240$/рік (включає харчування в їдальні).

Стипендії
Видатні студенти можуть отримати одну з семи стипендій на суму від 1000$ до 15000$. За детальною інформацією, зв'яжіться з нами.

Представник Oregon State University

Володимир Рудешко
Представник Університету США
Акредитований представник Oregon State University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Oregon State University і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Я не беру прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Oregon State University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Oregon State University і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions