Навіщо вчитися в приватній школі в США?

Чому школи-пансіони користуються високою популярністю? Без перебільшень, вони здатні змінити життя. І навряд чи можна знайти кращу країну для навчання в такому форматі, ніж США.
США - країна, в якій сформувалися дуже комфортні умови для глибокого вивчення підприємницької діяльності, управління та економіки. Численні бізнес-школи країни адаптуються до динамічних тенденцій сфери, даючи змогу студентам здобувати актуальні знання та використовувати в роботі інноваційні технології. Це робить випускників цінними кадрами на світовому ринку праці та дає змогу одразу після отримання диплома ставати частиною престижних корпорацій.

Відмінна підготовка до здобуття вищої освіти

Приватні школи в США висувають вищі вимоги до своїх учнів і, як наслідок, гарантують їм ефективнішу підготовку до вступу в коледж чи університет.

Результати досліджень TABS (The Association of Boarding Schools) демонструють, що оцінка освітньої програми учнями середніх навчальних закладів різних типів значно відрізняється:

  • 91% учнів шкіл у США, що працюють за принципом пансіонів, характеризують навчання як складне з академічного погляду.
  • 70% учнів приватних шкіл із денним навчанням відзначають значні навчальні навантаження.
  • Лише 50% школярів у державних середніх навчальних закладах кажуть, що до них висували високі вимоги.

Ба більше, школи-пансіони в США для іноземців готують випускників не тільки до інтенсивного навчання у вишах, а й до академічної суворості: 87% їхніх учнів з легкістю адаптувалися до нового формату навчання. Водночас у денних приватних і державних школах кількість таких школярів становила 71% і 39% відповідно.

Перспективи навчання у провідних університетах світу

Згідно з думкою видання US News & World Report, на території США розташовуються вісім із десяти найкращих світових ВНЗ.

Навчання в приватних школах у США є способом вступу в топові університети з можливістю отримання стипендії.
Суворе підготовче середовище, що панує в кампусах пансіонів, допомагає школярам сконцентруватися на навчанні та досягти серйозних успіхів.

Широкі економічні можливості

США - країна, в якій розташовані центральні офіси багатьох великих компаній. Також варто відзначити дружню для бізнесу економічну політику і перше місце у світі за ВВП. Приватні школи в США та подальше навчання в місцевих вишах дають змогу учням налагодити численні партнерські стосунки й отримати унікальні можливості, недоступні в інших країнах.

Школи-пансіони в США для іноземців дають учням потужніший старт. Кількість випускників, які до середини кар'єри обійняли керівні посади, серед них сягає 44%. Серед випускників денних приватних і державних шкіл у США цей показник становив 33% і 27%.

Багато в чому така різниця зумовлена тим, що в пансіонах школярі вчаться лідерства, тренуються вести за собою людей і знайомляться з відповідальністю та багатозадачністю, властивою посадам керівників.

Цією можливістю скористалося близько 77% випускників. Кількість учнів у денних приватних і державних середніх навчальних закладах була меншою - 60% і 52%.

Підтримка та доступність викладачів

Приватні школи в США, що працюють за принципом пансіону, характеризуються більшою доступністю викладачів. Деякі з них навіть живуть на території кампуса. Нерідко школярі звертаються по допомогу у вирішенні складних завдань у позакласний час і отримують повноцінну підтримку.

Має значення і кількість учнів. Співвідношення викладачів та учнів у пансіонах істотно менше, ніж у денних приватних і державних школах.

Статистика свідчить, що у звичайних навчальних закладах школярі проводять із педагогами, тренерами та наставниками близько чотирьох годин позакласного часу на тиждень. У школах-пансіонах у США для іноземців цей показник сягає дев'яти годин. Тісніше і триваліше спілкування з видатними людьми справляє позитивний вплив на формування особистості учнів.

Менше відволікатися - більше вчитися

Серйозне ставлення до навчання - пріоритет для вас? У такому разі пансіон стане найкращим рішенням. Учні таких шкіл у США витрачають на заняття вдвічі більше часу, а телевізор дивляться на 4 години менше, ніж їхні однолітки з інших навчальних закладів.

Понад 75% учнів пансіонів зазначають, що їх оточували тільки мотивовані однокласники, які прагнуть досягти успіху. У таких умовах значно простіше сконцентруватися на навчанні й тому, що справді важливо для подальшого вступу до вишу та побудови кар'єри.

Час для творчості та спорту

Менше відволікаючих чинників - більше можливостей розвиватися в різних напрямках. Для занять творчістю - малюванням або музикою - у пансіонах відводиться близько шести годин на тиждень, для занять спортом - 12 годин.

В інших школах таке проведення часу займає в середньому 4 і 9 годин відповідно.

Відповідальність і незалежність

Навичка самостійного життя в іншій країні - цінне надбання для учнів пансіонів. Вони вчаться керувати своїм часом, готувати їжу, підтримувати чистоту і порядок у домі, заводити нових друзів.

Чітко відчувається різниця між готовністю учнів до життя поза рідною домівкою в цифрах: 78% школярів пансіонів відповіли, що повністю готові до дорослого життя, тоді як серед учнів денних приватних і державних шкіл цей показник становив лише 36% і 23%!

Прагнення до досягнень

Більше половини випускників пансіонів продовжують навчання з метою здобуття наукових ступенів. Примітно, що вони не завжди тягнуть за собою зростання зарплати або кар'єрний зліт. Але це прагнення свідчить про високий рівень учнів і педагогів пансіонів, а також їхню любов до освіти.

Інтернаціональна атмосфера

В американських пансіонах панує унікальна доброзичлива атмосфера по відношенню до жителів багатьох інших країн, які тут навчаються. Вона дає змогу школярам ще до вступу до ВНЗ зануритися в глобальне середовище і навчитися будувати стосунки з представниками різних народів, культур і релігій.

Школа-пансіон - місце всебічного розвитку учнів, що формує дивовижних особистостей, готових змінити світ.
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаємо вступати за кордон з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions