Навчання для жінок у США

Чому вашій доньці варто вступити до жіночого коледжу в Америці?
Стартував сезон подання заявок для старшокласників, які планують розпочати навчання в коледжах у наступному навчальному році. Щосили доводяться до ідеалу есе, готуються транскрипти та рекомендаційні листи від викладачів, заповнюються документи про надання фінансової допомоги. Але найважливіше завдання, що стоїть перед майбутніми випускниками, - вивчити перелік навчальних закладів і скласти свій особистий список фаворитів для тіснішого знайомства.

Американські освітні заклади пропонують абітурієнтам різноманітні академічні, позакласні та соціальні можливості. Однак обов'язково слід враховувати ще одну цікаву особливість: жіночий коледж у США є унікальною можливістю збагатити та розширити освітній досвід.
Багато випускниць таких навчальних закладів до моменту вступу зовсім не замислювалися про відмінності жіночого та спільного навчання. Але в результаті всі вони підкреслюють винятковість сформованого в них середовища.

Близько 50 університетів у США приймають на навчання лише жінок і трансгендерів, які ідентифікують себе як жінок.

Кожен із ВНЗ має індивідуальні особливості, але мета в них одна: у 21 столітті запропонувати освіту, яка повністю готує представниць прекрасної статі до академічного, особистісного, соціального та професійного розвитку.

Simmons University

Стипендія 20000 USD для дівчат, які нещодавно закінчили середню освіту і планують вступати до американського університету на 1 курс!

Переваги жіночих коледжів у США

  • Особлива увага приділяється точним і природничим наукам.
  • Статистика свідчить, що значний відсоток жінок, які вступають до університетів у США зі спільним навчанням з метою вивчення точних або природничих наук, кидають навчання. Представники Barnard College (приватного нью-йоркського жіночого гуманітарного коледжу) стверджують, що кількість випускниць жіночих коледжів у США зі спеціалізацією в зазначених галузях у 1,5 раза перевищує кількість випускниць у ВНЗ зі спільним навчанням.
  • Дослідження Women's College Coalition свідчать про те, що в жіночих навчальних закладах студенти вдвічі частіше відвідують медичну школу і отримують докторські ступені.
  • У Smith College 1999 року було розроблено першу інженерну програму. Сьогодні 40% студентів цього жіночого коледжу в США навчаються за STEM-спеціальностями. Це вдвічі більше, ніж у середньому серед жінок-учнів по країні.
  • Пояснити такі приголомшливі результати дуже просто: у навчальних закладах, призначених тільки для жінок, відсутні гендерні стереотипи в галузях STEM, а наставниками виступають успішні жіночі рольові моделі.

Лідерство у сфері бізнесу та фінансових послуг

  • Випускниці жіночих університетів у США становлять лише 2% від загальної кількості випускників ВНЗ. Але водночас 10% жінок-генеральних директорів у S&P 500 і третина жінок у раді директорів Fortune 1000 закінчували навчальні заклади саме з жіночим навчанням.
  • Дослідження Women's College Coalition продемонстрували, що коледжі у США для жінок готують більшу кількість підприємців, ніж звичайні освітні заклади.
  • Найкращим підтвердженням престижності жіночих навчальних закладів стає визнання перспективності випускниць легендарними школами. Приміром, їх запрошують до Harvard Business School ознайомитися з відомою програмою MBA.

Максимальне задоволення від навчання та позакласного життя

Результати National Survey of Student Engagement свідчать про більшу залученість жінок до життя кампусу, активність у навчанні та їхнє підтвердження дуже високого рівня підтримки в усіх сферах.

У коледжах із жіночим навчанням заняття проводяться в невеликих групах. Це забезпечує ефективну взаємодію між учнями та викладачами, а також стає запорукою міцних партнерських відносин між студентами. При цьому жінкам надається повний доступ до досліджень у рамках програм бакалаврату, стажувань, у навчальний процес впроваджено концепцію кар'єрного наставництва.

The Women's College Coalition стверджує, що в жіночому університеті в США студенти частіше беруть участь у складних позакласних заходах і беруть на себе в них керівні ролі. Ці обставини дають змогу розвинути лідерські навички та гідно підготувати випускників до працевлаштування й успішної побудови кар'єри.

Нерідко можна зіткнутися з думкою, що в жіночих навчальних закладах у жінок немає умов для спілкування з чоловіками. Однак це не більше, ніж хибна думка. Більшість коледжів розташовані в безпосередній близькості від закладів спільного навчання, що забезпечує можливості не лише для позакласного спілкування, а й також для відвідування занять у школах-партнерах.
Translated with DeepL.com (free version)

Міцні зв'язки зі студентською спільнотою та випускниками

Жіночі коледжі надзвичайно багаті на традиції, серед яких - День гір на горі Холіок (Массачусетс), перегони з обручем у Wellesley College, ніч ліхтарів у Bryn Mawr College, п'ятничний післяобідній чай у Smith College. Ці та багато інших звичаїв передаються з покоління в покоління, сприяючи зміцненню дружби між студентами і почуття гордості за ВНЗ.

Після отримання диплома жінки зберігають тісний зв'язок зі своєю альма-матер і вона забезпечує їм сильну підтримку протягом усього життя. Активне спілкування випускників між собою відкриває перед ними можливість взаємодії з впливовими лідерами багатьох галузей, які беруть участь у професійному розвитку перспективних фахівців.

Безумовно, виключно жіночі навчальні заклади підходять не всім. Однак для великої кількості учнів вони стають найкращим шансом відчинити раніше зачинені двері та досягти неймовірних висот, незважаючи на усталені гендерні стереотипи.

*Зверніть увагу: кожен коледж має власні правила щодо зарахування трансґендерів і небінарних людей. Ознайомитися з ними можна на інтернет-сайтах навчальних закладів у розділі поширених запитань.
Translated with DeepL.com (free version)
Контакти
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаємо вступати за кордон з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions