InfoStudy
Ефективна допомога у вступі та оформленні документів для навчання в США

Мовні курси в США

Чому варто обрати курси англійської в США? Можливо, ви вивчали англійську у своїй країні, у старшій школі або в приватній мовній школі. Це дуже хороший спосіб почати. Наступним кроком буде вдосконалення ваших навичок, подорожуючи англомовною країною. Це найшвидший спосіб вчитися! Ви проведете час в англомовному середовищі, де ви будете щодня чути англійську мову і читати англійською, і вам доведеться говорити англійською в повсякденному житті.

Мовні курси в США зазвичай вважаються "золотим стандартом" у всьому світі. З цієї причини багато студентів хочуть вивчати мову та університетські програми в США. Якщо ви хочете здобути освіту в США, то є сенс вибрати мовні курси в США для дорослих.

Крім поліпшення вашої англійської, ви також дізнаєтеся про американське життя і культуру. Спочатку це може не здатися дивним або незвичним. Зрештою, ви бачили, як Америка виглядає в кіно і на телебаченні. Але не варто себе обманювати і думати, що, ви все знаєте! Життя в іншій країні може бути дуже складним. Тому мовні курси в США стануть чудовим стартом у цьому напрямку, а також допоможуть якісно прокачати вашу англійську.

Отже, що ж можуть вам запропонувати мовні курси в США для дорослих?

Безліч шкіл пропонують курси англійської в США на вибір, є сотні програм для різних цілей. Ось кілька речей, про які варто подумати, коли ви намагаєтеся вибрати відповідний курс.

Для чого вам потрібна англійська мова?

Є багато різних курсів, тому варто обрати програму, яка відповідає вашим потребам. Є мовні курси в США, які пропонують загальну англійську або американську культуру та розмовну англійську. Інші зосереджуються на англійській для академічних цілей, тобто навчання в університеті.

Існують також доуніверситетські та проміжні програми, які можуть допомогти вам розпочати навчання в університеті.

Якщо ви плануєте навчатися в американському університеті, вам знадобиться гарний результат за тестами TOEFL або IELTS. Мовні курси в США, орієнтовані на академічний курс, допоможуть вам покращити результати тесту. Вони спрямовані на те, щоб поліпшити ваші навички аудіювання, розмовної мови, читання та письма - і це саме ті складові, які вам знадобляться, щоб набрати хороші бали за тестами. Крім того, деякі курси англійської в США спрямовані на вивчення навичок проходження тестів, вони також можуть допомогти вам отримати хороший результат.

Крім академічної англійської, існують також мовні курси в США для дорослих, призначені для ділових та інших професійних цілей, таких як англійська для юриспруденції та англійська для медицини. Нещодавно в США були розроблені програми з вивчення англійської мови для курсів STEM (наука, технологія, інженерія та математика).
Де ви хотіли б навчатися?
Погляньте на карту США і подумайте про це. Є великі відмінності між Східним узбережжям, Західним узбережжям і Центральною США. Є також відмінності між північною частиною країни та півднем. Використовуйте Інтернет, щоб дослідити деякі
місця в кожній частині країни, які вам можуть сподобатися.

Тоді вам захочеться визначитися з розміром місця, у якому ви хочете навчатися. Вам подобаються великі міста з усією їхньою метушнею, рухом і хмарочосами? Чи ви б віддали перевагу невеликому місту, де може бути тихіше, і його легше обійти? Коли ви думаєте про це, ви повинні також розглянути культурні та розважальні можливості в кожному місці. У містах зазвичай більше музеїв, але маленьке місто може бути поруч із лижними районами! Подумайте про те, який стиль життя вам подобається і що важливо для вас.
Подумайте про свій вибір житла
Де ви будете жити під час навчання? Обов'язково ознайомтеся з типами номерів, які пропонують школи. Є багато різних видів. Якщо програма розташована в університетському містечку, у них можуть бути гуртожитки або університетські кампуси. Проживання в сім'ї (приймаючі сім'ї) також популярні. Вони дають можливість попрактикуватися в англійській в американському домі і можуть допомогти вам дізнатися про сімейне життя і цінності в США. Інші студенти віддають перевагу окремим або спільним квартирам, які часто можуть бути економним вибором, особливо на довгостроковій основі.
Які інші критерії відбору?
Мовні курси в США для дорослих надають сотні програм, і вони сильно різняться за вартістю. Вартість, звісно, важлива, але вона не має бути основним фактором при виборі місця навчання. Ви знаєте приказку "ви отримуєте те, за що платите"? Це також може стосуватися програм вивчення іноземних мов. Обов'язково подумайте про всі інші функції програми, коли ви робите свій вибір.

Ще одним фактором, на який варто звернути увагу, вибираючи курси англійської в США, може стати ваша майбутня освіта. Якщо у ваші плани входить навчання в США на бакалавраті або магістратурі, можливо, ви захочете навчатися за однією з багатьох програм, на базі університетського містечка - можливо, навіть в університеті, до якого ви сподіваєтеся вступити. Як згадувалося раніше, багато програм англійської мови пропонують "bridge" або "pathway" програми, які готують вас до навчання в університеті. З іншого боку, якщо ви хочете поліпшити свою англійську з професійних або особистих причин, ви можете вибрати програму практично для всього, що вам сподобається!

Як вивчення англійської в США може допомогти вам у майбутньому

У США є близько 400 шкіл англійської мови, що надають різноманітні програми та курси з вивчення і поліпшення англійської мови. Усі вони акредитовані, а це означає, що вони відповідають високим стандартам якості. Ви можете розраховувати на те, що ви отримаєте гарне співвідношення ціни та якості, а також курс англійської мови, який буде

відповідатиме вашим потребам і допоможе вам досягти ваших цілей!

Мовні курси в США для дорослих надають загальні, а також спеціалізовані програми з англійської мови для академічних і професійних досліджень, підготовки до університетів і тестів, культури і спілкування та інших спеціальних цілей. Вони розташовані в університетських та університетських кампусах, а також за межами кампусів по всій території США, від захопливих центрів великого міста до затишних містечок у маленьких містечках. Ви знайдете варіанти житла, які включають резиденції на кампусі, студентські апартаменти поза кампусом і проживання в приймаючій сім'ї. Вони пропонують широкий спектр студентських послуг, включно з культурними та розважальними можливостями, візовими та академічними консультаціями.

Мовні школи США

Ми рекомендуємо
Сан-Дієго, штат Каліфорнія
від 5000 $ за 6 місяців
Сан-Франциско та Сан-Дієго, штат Каліфорнія
від 335 $ на тиждень
Форт-Лодердейл, штат Флорида
від 260 $ на тиждень
Нью-Йорк
від 330 $ на тиждень
Нью-Йорк
від 385$ на тиждень
Бостон
від 380$ на тиждень
Нью-Йорк
від 410$ на тиждень
Нью-Йорк
від 350$ на тиждень
Філадельфія
від 415$ на тиждень
Лос-Анджелес
від 410$ на тиждень
Нью-Джерсі
від 430$ на тиждень
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаємо вступати за кордон з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions