InfoStudy
Ефективна допомога у вступі та оформленні документів для навчання в США

Коледжі США

Завжди є студенти, які вирішують розпочати вищу освіту в США з навчання в коледжі. Виявляється, коледжі США для іноземних студентів мають низку переваг.

Деякі студенти, як і раніше, тягнуться до чотирирічних університетів, які пропонують багато чого з того, що не пропонують дешеві коледжі США, зокрема навчальні кампуси, спорт і більш різноманітне студентське життя. Але, коледжі США можуть стати непоганим стартом для здобуття вищої освіти в США тими, у кого обмежений бюджет на навчання.

Коледжі США для іноземних студентів можуть допомогти розвинути необхідні академічні навички, емоційно подорослішати і водночас допомагають студентам знизити вартість освіти. Коледжі США пропонують студентам дворічний ступінь, відомий як асоційований ступінь (Associate degree). Існує чотири типи асоційованих ступенів, кожен з яких допомагає вам підготуватися до різної наукової сфери та професії. Деякі з них призначені для переведення в чотирирічний навчальний заклад, а інші орієнтовані на кар'єру і допомагають підготуватися до роботи одразу після отримання ступеня.

 1. Associate of Arts (А.А.)
  А.А. ступені зосереджені на загальній освіті та гуманітарних науках. Зазвичай вони працюють у таких галузях, як англійська, історія, економіка, образотворче мистецтво, музика, психологія та соціологія. Вони вважаються "трансферним ступенем". Ви повинні пройти загальноосвітні курси, але ваші факультативи закладають міцну основу в таких предметах, як комунікації, природознавство, історія, мистецтво і музика.
 2. Associate of Applied Arts (А.А.А.)
  А.А.А. ступінь має аналогічні до А.А. ступеня вимоги, але фокус більш професійний. Ви отримаєте ступінь А.А.А., якщо серйозно ставитеся до роботи художником, можливо, в рекламі, і не плануєте переводитися до чотирирічного вишу. Ваші факультативи в цій галузі будуть більш специфічними для кар'єри, у таких сферах, як просунуті уроки графічного дизайну або художня освіта.
 3. Associate of Science (А.S.)
  Як А.А. ступінь А.S. ступінь вважається трансферним ступенем, після якого ви зможете перевестися до університету. А.S. готує вас до таких галузей, як медицина, інженерія, інформатика та бізнес. Хоча вам, як і раніше, доведеться відвідувати загальноосвітні курси, ваші факультативи більше орієнтовані на науку і математику.
 4. Associate of Applied Science (А.А.S.)
  А.А.S. ступінь більше орієнтований на кар'єру і, як А.А.А. ступінь, не призначений для переведення в університет. Цей ступінь готує вас до роботи відразу після закінчення навчання. Ви отримаєте А.А.S. ступінь, якщо ви зацікавлені в роботі як шеф-кухар, вихователь дошкільної освіти, медичний помічник або зварювальник. Хоча багато громадських коледжів пропонують А.А.S. програми отримання ступеня, вони більш поширені в технічних коледжах.

Професійна сертифікація

Багато коледжів США також пропонують професійні сертифікати. Отримання професійної сертифікації в коледжі може бути чудовим способом змінити кар'єру або збільшити ваш потенціал заробітку. Ще однією перевагою є те, що коледжі США часто налаштовують свої програми професійної сертифікації відповідно до потреб бізнесу в місцевій економіці. Це означає, що після закінчення навчального закладу ви можете увійти в робочу сферу зі знаннями та навичками, які користуються високим попитом.

Інформаційні технології - це одна з галузей, де ви можете отримати десятки різних сертифікатів, від програмування до створення мереж і забезпечення безпеки. Електроніка та авіація - це дві інші галузі, де сертифікація може суттєво вплинути на вашу можливість працевлаштування, тому що в цих галузях досвід має значення. Роботодавцям потрібні працівники, які йдуть у ногу зі своєю галуззю і демонструють бажання продовжувати навчатися і відточувати свої навички.

Отже, ось кілька причин, через які коледжі США для іноземних студентів є хорошим вибором:

Коледжі США дешевші

Пошук доступних способів оплати освіти є проблемою для більшості студентів та їхніх сімей. Проте однією з найбільших переваг коледжів є його вартість порівняно з чотирирічними університетами. Економія коштів є основною причиною, через яку багато студентів обирають коледжі, а не університети. Адже в середньому дешеві коледжі США коштують 6500-9000 USD на рік, тоді як навчання в університеті коштує від 15000 USD на рік. (витрати на проживання не включені)

Ви можете закінчити перші два роки навчання в коледжі, а потім перевести в університет на третій курс, що в деяких випадках може заощадити студентам до 60 000 доларів.

Але якщо ви все ж обрали вступ до дешевих коледжів США, обов'язково уточніть і перевірте, чи справді ваші предмети будуть переведені в чотирирічний університет. В іншому разі ви можете заплатити двічі за один і той самий клас.

Деякі коледжі також пропонують чотирирічні програми бакалаврату для певних спеціальностей, таких як управління громадською безпекою, сестринська справа та електронна інженерія, що означає, що в кінцевому підсумку ви можете заощадити ще більше грошей на ступінь бакалавра.

Гнучкі розклади занять

Якщо ви плануєте працювати на кампусі коледжу, поки ви вчитеся, відвідування коледжу може бути гарною ідеєю, оскільки у вас може бути більше гнучкості при виборі часу занять.

Коледжі зазвичай пропонують більше вечірніх занять і можуть навіть пропонувати заняття у вихідні дні. Проте, найбільша перевага гнучкості в громадських коледжах порівняно з університетами полягає в тому, що учні можуть самі скласти графік занять і пристосувати свій розклад на свій розсуд. Докладніше про роботу в США.

Більше підтримки при коледжі

Однією з основних переваг коледжів є їхня здатність допомагати старшокласникам переходити в доросле студентське життя, коли вони не зовсім готові до незалежності. Відвідування коледжу насамперед дає змогу студентам розвинути почуття зрілості й отримати уявлення про те, що вони хочуть робити зі своєю кар'єрою.

Багато коледжів США також дають учням можливість вивчати різні предмети, перш ніж обрати певну спеціальність.

Це також допомагає студентам розвивати необхідні академічні навички. Студенти можуть пройти вступні курси в декількох галузях і повернутися до предметів, з якими вони, можливо, боролися в старшій школі. Крім того, розміри класів у багатьох коледжах, як правило, менші, а обстановка менш конкурентна. Гнучкий розклад занять також допомагає учням не поспішати з важкими предметами або позбуватися важких уроків, керуючи меншими навантаженнями.

Вибір коледжу або університету дійсно залежить від вашого плану вищої освіти.

Є багато переваг для початку вашої кар'єри в коледжі. Якість освіти, яку надають дешеві коледжі США, можна порівняти з традиційними вишами, а навчання більш доступне, і графік більш гнучкий.

Коледжі США

м. Нью-Йорк
від 16200 $ на рік
Сан-Хосе, штат Каліфорнія
від 6700 $ на рік
Сан Матео, штат Каліфорнія (район Сан-Франциско)
від 8500 $ на рік
Мурпарк, штат Каліфорнія
від 7080 $ на рік
Сан-Бруно, Каліфорнія
від 6500 $ на рік
Редвуд Сіті, Каліфорнія
від 6500 $ на рік
Сіетл, штат Вашингтон
від 9249 $

Контакти

Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаємо вступати за кордон з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions