Мовна школа Kings у Нью-Йорку

Kings у Нью-Йорку пропонує безліч програм вивчення
англійської мови і спеціалізованих факультативів
Місто
Нью-Йорк
Програми навчання
Мовні курси, програми підготовки
Вік
від 16 років
Вартість навчання
від 410 $ на тиждень

Вивчення англійської мови в Нью-Йорку

Мовна школа Kings була заснована 1957 року. За роки існування в ній пройшли навчання сотні тисяч студентів з різних куточків світу.

Програми навчання спрямовані на розвиток базових навичок мови (говоріння, читання, письмо, сприйняття на слух), а також особливих навчальних навичок (дослідницьких, уміння робити нотатки, правильно розподіляти час тощо), роботу над вимовою, граматику, збільшення лексичного запасу.

Багато програм школи включають спеціалізовані курси. У Kings вони дуже різноманітні: розмовні навички, вимова, кіно і ТБ, музика, юридична англійська, підготовка до тестів, академічне письмо і багато іншого.

Центр мовної школи Kings у Нью-Йорку розташований у кампусі Concordia College в Бронксвіллі. Це безпечне містечко приблизно за півгодини їзди на поїзді до Мангеттена. Кампус має 100-річну історію, він дуже гарний і включає кілька чудових старовинних будівель. Навчальні аудиторії студентів просторі, сучасні та добре обладнані. Також студенти можуть користуватися бібліотекою, комп'ютерними класами, спортивним центром.

Близькість до Нью-Йорка дає можливість студентам школи пізнати це місто, побачити його визначні пам'ятки, музеї та галереї, побувати на Бродвеї, прогулятися П'ятою авеню та отримати незабутній досвід знайомства з Великим яблуком.

Програми навчання Kings у Нью-Йорку

Максимальна кількість учнів у класі: до 15 осіб.
Мінімальний вік студентів: 16 років.

Центр Kings у Нью-Йорку пропонує широкий спектр програм вивчення англійської мови:

 1. Інтенсивний курс: 28 уроків на тиждень (20 загальної англійської + 8 занять у спеціалізованих групах). Студент може обрати додаткові заняття за своїми інтересами. При проходженні курсу від 12 тижнів і більше, студенту додатково надається до 4 навчальних сесій з викладачем.

  Мінімальний рівень англійської: 1.
  Тривалість курсу: мінімум 2 тижні.
  Вартість - $525/тиждень.
 2. Диплом інтенсивної англійської: 28 уроків на тиждень (20 загальної англійської + 8 уроків у спеціалізованих групах). Це довгострокова програма, яка дає змогу досконально вивчити іноземну мову, а також пройти кілька різних спеціалізованих курсів. Також студенти можуть безкоштовно скласти іспити TOEFL, IELTS або Cambridge.

  Мінімальний рівень англійської: 1.
  Тривалість курсу: мінімум 24 тижні.
  Вартість - $432/тиждень
 3. Англійська для моди, мистецтва та дизайну: 28 уроків на тиждень (20 загальної англійської + заняття за фахом). Це ідеальний курс для тих, хто хоче поєднати вивчення мови з досвідом роботи у творчій сфері Нью-Йорка. Він включає відвідування всесвітньо відомих музеїв і галерей міста (музею FIT, Mood, MOMA, Гуггенгайм), а також заходів (наприклад, New York Fashion Week) щотижня.

  Мінімальний рівень англійської: 4.
  Тривалість курсу: 4 тижні.
  Вартість - $2268 / 4 тижні.
 4. Підготовка до TOEFL iBT: 35 уроків на тиждень (20 занять із викладачем + 8 занять із викладачем, присвячених індивідуальній роботі + 7 цільових онлайн занять). Це курс для тих, хто хоче ретельно підготуватися до складання тесту. Для студента складається індивідуальний навчальний план, який дає змогу домогтися максимальних балів під час тестування. Під час навчання використовуються онлайн вправи, інтерактивні мультимедіа, щоденні практики тестування.

  Мінімальний рівень англійської: 5.
  Тривалість курсу: мінімум 2 тижні.
  Вартість - $525/тиждень
 5. Компактний курс: 20 уроків на тиждень базової мови + 4 заняття з викладачем (потрібні для отримання візи США). Цей курс підходить тим, хто хоче підвищити рівень володіння англійською і залишити час для практики поза класом або своїми особистими справами.

  Мінімальний рівень англійської: 1.
  Тривалість курсу: мінімум 2 тижні.
  Вартість - $418/тиждень.
 6. Курс канікул: 20 уроків базової англійської. Це курс підвищення загального рівня володіння мовою, який допоможе покращити англійську та залишити достатньо часу на екскурсії чи інші заняття.

  Мінімальний рівень англійської: 1.
  Тривалість курсу: 2 - 12 тижнів.
  Вартість - $401/тиждень.
 7. Канікули TOEFL: 20 занять із викладачем із підготовки TOEFL на тиждень. Це найбільш оптимальний спосіб підготуватися до складання тесту, якщо у студента є достатньо часу. Крім підвищення рівня володіння мовою, студент вивчає навички та стратегії складання іспиту, отримує підготовку до навчання у виші США. Для кожного студента складається індивідуальний план, а також вони можуть регулярно практикуватися за допомогою он-лайн програм.

  Мінімальний рівень англійської: 5.
  Тривалість курсу: 2 - 12 тижнів.
  Вартість - $434/тиждень
 8. Англійська мова. Відкрийте для себе Нью-Йорк: 15 годин базової англійської на тиждень + 1 екскурсія на цілий день + 1 екскурсія на півдня на тиждень + 2 культурно-спортивні заходи на кампусі на тиждень. Це програма, яка дає змогу провести незабутні канікули живучи та навчаючись у Нью-Йорку.

  Мінімальний рівень англійської: 2.
  Тривалість курсу: 2 - 4 тижні.
  Вартість - $1190/тиждень (включає проживання та напівпансіон).
Проживання
Студенти Kings можуть обрати кілька варіантів розміщення.

 1. Проживання на кампусі коледжу. Більша частина проживає на кампусах Concordia College Romoster або Ripple Hall, які розташовані за кілька хвилин ходьби від навчального корпусу. Резиденції розділені на секції. У кожній з них є 9-19 ліжок, 2 душові кімнати та 2-3 туалети. У будівлі є окремі поверхи для чоловіків і жінок. У кожній секції є одна або кілька кімнат відпочинку з ТВ, мікрохвильовою піччю, торговими автоматами.

  Також студенти можуть проживати в одному з гуртожитків студмістечка коледжу: Koepchen, Sieker Hall або Bohn. У них пропонуються дво- або тримісні номери, одна загальна ванна кімната на секцію і 2-3 туалети. У ванних проводиться прибирання 5 днів на тиждень.

  Також студенти можуть користуватися пральнею, кімнатою відпочинку, безкоштовним Wi-Fi.

  Студенти, які проживають на території кампусу, отримують повний пансіон (19 прийомів їжі на тиждень).

  Мінімальний вік - 16 років.
  Вартість за кімнату на двох - $504.
 2. Проживання в приймаючій сім'ї. Для студентів підібрані сім'ї, які проживають недалеко від Concordia College. Їм пропонують одномісні кімнати, доступ до Інтернету, одне прання одягу на тиждень, сніданок і вечерю щодня.

  Вартість - $454 (не в сезон) або $492 (у пік сезону).
Контакти
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник King's New York та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з King's New York і допомагаємо студентам правильно обрати програму, успішно вступити та приїхати до США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в навчальний заклад.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions