Kings у Лос-Анджелесі (Голлівуд)

Центр Kings у Лос-Анджелесі пропонує величезну кількість програм вивчення
англійської мови на базовому рівні, а також за спеціалізованими курсами,
для складання мовних тестів і роботи.
Місто
Лос-Анджелес
Програми навчання
Мовні курси, програми підготовки
Вік
від 16 років
Вартість навчання
від 401 $ на тиждень

Курси англійської мови в Лос-Анджелесі

Центр Kings у Лос-Анджелесі розташований неподалік від бульвару Сансет у Голлівуді. У сучасній красивій будівлі створено чудові умови для навчання: великі світлі аудиторії, інтерактивні дошки, сучасні комп'ютери та обладнання для кіновиробництва, вільний доступ до Wi-Fi, наявність кухні та торговельних автоматів роблять центр дуже зручним і приємним місцем.

Програми навчання включають 18 рівнів підготовки. Під час вступу студент складає тест, який допомагає визначити відповідну групу та розробити індивідуальний план занять.

Усі програми включають рівні за базовими навичками мови: розмовна мова, сприйняття на слух, читання і письмо. Крім того, є низка спеціалізованих курсів за інтересами, які студент обирає сам. Kings пропонує дуже широкий вибір тем таких уроків: елементарні навички, групові дискусії, американська культура, музика, кіно і ТБ, вимова, англійська для роботи, маркетинг і цифрові ЗМІ, читання і письмо, академічна мова тощо.

Лос-Анджелес дуже привабливий своїм теплом і яскравим сонцем, невимушеним способом життя і гламуром Голлівуду. Коледж розташований за три хвилини прогулянки від найвідомішої "Алеї Слави", також неподалік знаходяться знамениті тематичні парки: Діснейленд, Шість прапорів, Ягідна ферма.

Приголомшливими краєвидами на місто можна насолодитися з обсерваторії Гріффіт-парку. Лос-Анджелес сповнений цікавих місць, які слід відвідати кожному, хто опиняється в ньому, наприклад, китайський театр Граумана, музей мадам Туссо і багато інших. Зрозуміло, кожен повинен побувати на найзнаменитіших пляжах цього міста. Від коледжу до найближчого пляжу Санта-Моніка можна доїхати автобусом за 45 хвилин.

Програми навчання Kings Education Los Angeles

Максимальна кількість студентів - 15 осіб.
Мінімальний вік студента - 16 років (за винятком спеціалізованих груп для дорослих 25+).

 1. Інтенсивний курс: 28 уроків на тиждень (20 загальної англійської + 8 уроків у спеціалізованих групах). Це найпопулярніша програма, яка дає змогу домогтися побіжного використання мови в короткі терміни. Крім підготовки за основними мовними навичками, студенти отримують знання з вузької спеціальної галузі за вибором. При навчанні понад 12 тижнів Kings додатково включає в програму до 4-х занять з репетитором на тиждень.

  Тривалість курсу: мінімум 2 тижні.
  Початковий рівень англійської: 1.
  Вартість - $530/тиждень.
 2. Інтенсивна англійська 25+: 28 уроків на тиждень (20 уроків загальної мови + 8 спеціалізованих занять за інтересами). Ця програма розроблена для студентів від 25 років і старше, які прагнуть підвищити рівень загальної мови та розвинути спеціальні навички через спеціалізовані уроки. Програма пропонує комплексний підхід до розвитку базових навичок, які необхідні для використання англійської на роботі та в особистих цілях. Студенти отримують навички міжнародного спілкування, включно з читанням газет, написанням листів, методам роботи в групі тощо.

  Тривалість курсу: мінімум 2 тижні.
  Початковий рівень англійської: 3.
  Вартість - $530/тиждень
 3. Підготовка до Cambridge English B2 First: 28 уроків на тиждень (20 загальної мови + 8 уроків B2 або 28 уроків, орієнтованих тільки на підготовку до іспиту B2 First). Cambridge English B2 First - це кваліфікація вищого рівня в англійській мові. Результати цього тесту приймають як виші, так і комерційні організації всього світу.

  Тривалість курсу: 4-12 тижнів.
  Початковий рівень англійської: 5.
  Вартість - $5904/12 тижнів.
 4. Канікули англійської 25+: 20 уроків загальної англійської на тиждень. Цей курс розроблений для учнів від 25 років і старше, які хочуть підвищити рівень володіння мовою. Вона оптимально підходить для професіоналів, туристів, активних жителів міста.

  Тривалість курсу: мінімум 2 тижні.
  Початковий рівень англійської: 3.
  Вартість - $434/тиждень.
 5. Підготовка до Cambridge English C1 Advanced: 28 занять на тиждень (20 із загальної мови + 8 з підготовки до тесту або всі 28 уроків з підготовки до тесту). Іспит Cambridge English C1 Advanced підтверджує просунутий рівень володіння англійською мовою. Його результати приймають у всіх організаціях світу, як навчальних, так і ділових. Кандидати складають тести з усіх чотирьох базових навичок, отримують оцінку за кожною з них і загальний бал.

  Тривалість курсу: 4-12 тижнів.
  Початковий рівень англійської: 6.
  Вартість - $5904/12 тижнів.
 6. Диплом інтенсивної англійської: 28 уроків на тиждень (20 уроків загальної мови + 8 спеціалізованих занять). Також студент може отримати додаткові 4 заняття на тиждень. Це довгостроковий курс, який допоможе ефективно підвищити рівень володіння англійською та досягти вільного мовлення навіть із мінімальним початковим знанням мови. Kings гарантує, що ви досягнете бажаного рівня за вказаний період. Якщо у студента це не виходить - він навчається безкоштовно поки не досягне мети. Навчання протягом тривалого періоду дає можливість пройти кілька спеціалізованих курсів і отримати різноманітні знання та навички. Також студенти, які навчаються за цією програмою, можуть безкоштовно скласти тест TOEFL, IELTS або Cambridge.

  Тривалість курсу: мінімум 24 тижні.
  Початковий рівень англійської: 1.
  Вартість - $437/тиждень.
 7. Англійська + фільм: 28 уроків на тиждень (20 уроків англійської, присвячених кіновиробництву (в теорії та практиці), а також 8 занять у спеціалізованих групах, присвячених написанню сценаріїв, оцінці фільмів, дослідженню кіноіндустрії Лос-Анджелеса). Ця програма оптимальна для студентів, яким потрібно пройти інтенсивне навчання з мови та основ кіновиробництва за 4 тижні або більш практичну програму за 12 тижнів, яка включає відвідування кіностудій, акторських майстерень, покази студентських фільмів. Для занять центр Kings надає все необхідне обладнання: інтерактивний проєктор або смарт-ТВ, настільні комп'ютери iMac, камери, слайдери, візки, мікрофони, сучасне ПЗ для редагування фільмів.

  Тривалість курсу: 4 або 12 тижнів.
  Початковий рівень англійської: 4.
  Вартість - $548/тиждень
 8. Підготовка до TOEFL iBT: 35 уроків на тиждень (20 занять з викладачем з навичок і стратегій TOEFL, 8 занять з репетитором, 7 он-лайн уроків). Програма дає змогу підвищити рівень за всіма основними навичками мови, а також дізнатися про методи та стратегії складання тесту, які допоможуть успішно скласти його з максимально високим балом. Студенти отримують доступ до практичних тестів і он-лайн вправ, які допомагають тренуватися в складанні тесту.

  Тривалість курсу: мінімум 2 тижні.
  Початковий рівень англійської: 5.
  Вартість - $549/тиждень.
 9. Компактний курс: 20 уроків на тиждень + 4 години з репетитором (необхідні щоб отримати візу США). Ця програма складена для підвищення загального рівня володіння мовою і залишає достатньо вільного часу для особистих справ.

  Тривалість курсу: мінімум 2 тижні.
  Початковий рівень англійської: 1.
  Вартість - $422/тиждень
 10. Канікули англійської: 20 уроків на тиждень загальної англійської. Програма дає можливість підвищити рівень за всіма чотирма базовими навичками і залишити час для особистих цілей.

  Тривалість курсу: 2-12 тижнів.
  Початковий рівень англійської: 1.
  Вартість - $401/тиждень.
 11. Канікули англійської TOEFL: 20 уроків англійської на тиждень з викладачем з TOEFL. Ця програма ідеальна для тих, хто хоче планомірно підготуватися до складання тесту та залишити достатньо вільного часу для особистих справ. Вона забезпечить підвищення загального рівня володіння мовою, формування академічної лексики та набуття навичок, необхідних для успішного складання TOEFL з високим балом.

  Тривалість курсу: 2-12 тижнів.
  Початковий рівень англійської: 5.
  Вартість - $434/тиждень.
 12. Інтенсивний курс підготовки до TOEFL: 35 уроків на тиждень (20 занять з викладачем з TOEFL, 8 спеціалізованих занять, 7 занять он-лайн-практики). Програма розроблена для студентів, які хочуть дуже швидко підготуватися до складання тесту. Вона сконцентрована на набутті знань і навичок спеціально для TOEFL, а також підвищенні загального рівня володіння академічною англійською.

  Тривалість курсу: мінімум 2 тижні.
  Початковий рівень англійської: 5.
  Вартість - $549/тиждень.
 13. Канікули англійської + фільм: 20 уроків на тиждень. Теми вивчення змінюються щотижня, що дає змогу отримати короткий огляд з усіх аспектів кіновиробництва. Ця програма підходить студентам, які хочуть підвищити рівень англійської та отримати базові знання про кіновиробництво й теорію кіно. Для навчання Kings надає професійне обладнання та ПЗ для роботи з фільмами.

  Тривалість курсу: 4 тижні.
  Початковий рівень англійської: 4.
  Вартість - $484/тиждень.
Проживання
Центр Kings пропонує своїм студентам кілька варіантів розміщення в Лос-Анджелесі:

 1. У приймаючій сім'ї: студенти зупиняються в перевірених і відібраних сім'ях, які надають теплий прийом своїм гостям. Мешканцям надають одномісні або двомісні кімнати (якщо пара приїхала разом) з меблями і всім необхідним для комфортного життя. Також вони отримують доступ до Інтернету, 1 прання на тиждень, сніданок і вечерю щодня.

  Вартість не в сезон: кімната на одного - $352.
  Вартість у сезон: кімната одного - $388; кімната на двох - $326.
 2. У резиденціях:

  Cassil Campus Residence - розташована в кампусі Kings - Лос-Анджелес поруч із навчальним корпусом. Мешканцям надають двомісні номери, а також спільні кімнати відпочинку, кухню, пральню, постільну білизну, безкоштовний Wi-Fi. Без харчування.
  Мінімальний вік - 16 років.

  Вартість за кімнату на двох:

  1-4 тижні - $446,
  5-11 тижнів - $355,
  12+ тижнів - $336.

  Апартаменти Lа Mirada - розташовані неподалік від бульвару Санта-Моніка (за 15 хвилин до навчального корпусу). Мешканцям надають комфортні номери з особистою кухнею та ванною, безкоштовним Wi-Fi. Lа Mirada включає житловий блок на 2 кімнати та студії в стилі бунгало, у яких може проживати 1 або 2 особи та відкрите патіо для загального користування. Без харчування.
  Мінімальний вік - 16 років.
  Вартість за кімнату на одного:
  1-4 тижні - $541,
  5-11 тижнів - $488,
  12+ тижнів - $431.
  Вартість за кімнату на двох:
  1-4 тижні - $405,
  5-11 тижнів - $352,
  12+ тижнів - $334.

  Emerson Residence - літня резиденція, яка розташована в самому центрі Голлівуду на бульварі Сансет. До навчального корпусу - 20 хвилин пішки. Мешканцям надають комфортні одно- або двомісні номери зі спільною ванною (максимум для 6 осіб), кухнею та обідньою зоною, пральнею. Також студенти можуть користуватися фітнес-залом і студією йоги, постільною білизною, Wi-Fi, кондиціонером. Без харчування.
  Мінімальний вік - 18 років.

  Вартість:

  за кімнату на одного: $551,
  за кімнату на двох: $477.
Контакти
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Kings Education та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з навчальними закладами США і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в навчальний заклад.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions