Каліфорнійський університет: особливості

Університет Каліфорнії часто хвалять за видатні факультети, передові дослідження і різноманітні академічні та особисті можливості, що надаються учням.
Кампуси Каліфорнійського університету по праву вважаються одними з найкращих державних університетів у США, і неважко зрозуміти, чому. Заснована 1869 року в Берклі, штат Каліфорнія, система Каліфорнійського університету розширилася і тепер включає 9 основних кампусів: Берклі, Лос-Анджелес, Сан-Дієго, Девіс, Ірвін, Санта-Барбара, Санта-Крус, Ріверсайд і Мерсед. На додаток до цих кампусів, у яких функціонують як програми бакалаврату, так і магістратури, Каліфорнійський університет у Сан-Франциско надає винятково програми магістратури та славиться своєю медичною програмою вищого рівня.

Університет Каліфорнії часто хвалять за видатні факультети, передові дослідження і різноманітні академічні та особисті можливості, що надаються учням. UC Berkeley і UCLA входять до числа 10 найкращих університетів країни за версією US News and World Report, а UC Berkeley часто називають найпрестижнішим державним університетом у світі.

Розглянемо Каліфорнійський Університет більш детально

Коли 1869 року було засновано Каліфорнійський університет, він складався з десяти викладачів, які навчали 38 студентів. Відтоді його система значно зросла і тепер широко визнана однією з найкращих університетських систем у світі.

Сьогодні в Каліфорнійському університеті навчається близько 199 000 учнів. Каліфорнійський університет пишається тим, що є "єдиним державним дослідницьким університетом світового рівня, в США і Каліфорнії", і тому не дивно, що колосальні 84,5% студентів університету є резидентами Каліфорнії.

Кампуси Університету Каліфорнії розташовані по всій Каліфорнії і простягаються від Берклі в районі затоки Сан-Франциско до Сан-Дієго в Південній Каліфорнії. У кожної окремої школи UC є своя власна культура, репутація та профіль. Результати тестів, середній бал і загальна конкурентоспроможність значно варіюються від кампуса до кампуса. Наприклад, середній бал SAT для студентів, які вступили до UC Berkeley, становить 2094 із 2400; для UC Merced середнє значення становить 1616 із 2400.

Якщо ви плануєте відвідувати Університет Каліфорнії, вам слід провести серйозне дослідження кожного конкретного кампуса, у якому ви зацікавлені, щоб визначити, чи підходить він вам. Важливо зважити різні чинники, від місця розташування до культури кампуса й академічних переваг. Наприклад, ветеринарна програма в Каліфорнійському університеті в Девісі є виключно сильною, і, таким чином, UC Davis особливо підходить студентам, зацікавленим у тому, щоб стати ветеринаром.

Вартість навчання в Каліфорнійському університеті

Середня вартість навчання в UC протягом одного року варіюється залежно від кількох різноманітних чинників; зокрема, чи буде студент жити на кампусі та чи є він жителем Каліфорнії або іноземним студентом.

Для іноземних студентів, які проживають на кампусі, орієнтовна вартість навчання становить 60 882 дол. США. Для тих, хто живе за межами кампусу, ця вартість становить близько 56 982 доларів. Ці цифри є середніми по школах UC, а конкретні витрати та плата варіюються від одного кампусу до іншого.

Зворотній зв'язок

Коли ви отримаєте відповідь від Каліфорнійського університету, залежить від конкретного кампусу. Наприклад, історично склалося, що Університет Каліфорнії Санта-Круз зазвичай ухвалює рішення про зарахування в середині березня. Для порівняння, Університет Каліфорнії Берклі зазвичай публікує результати ближче до кінця березня. Як правило, ви отримаєте відповідь у період з 1 березня до 31 березня.

Якщо ви в кінцевому підсумку отримали відмову, ви можете оскаржити ваше рішення. Деякі кампуси також дозволяють студентам зі списку очікування оскаржити їхнє рішення. Проте, рішення про зворотний прийом, засновані на апеляціях, вкрай рідкісні. Успішні апеляції часто містять відповідну інформацію про пом'якшувальні обставини, яких не було в первісній заявці, або розкривають нову академічну та особисту інформацію, таку як більш високі результати тестів, які не були відображені в первісній заявці. Апеляція має продемонструвати, що студент насправді сильніший кандидат, ніж зазначалося в попередній заяві. Крім того, процес подання апеляцій варіюється від кампуса до кампуса, і тому вам рекомендується ознайомитися з конкретною політикою кожного кампуса, якщо ви розглядаєте апеляцію.

Студенти зі списку очікування дізнаються про їхній остаточний статус влітку. Ви також можете перебувати в списках очікування в декількох кампусах UC одночасно. На ваші шанси вийти зі списку очікування впливають різні чинники, найважливішими з яких є кількість прийнятих студентів, які прийняли пропозицію про зарахування, і конкретні цілі прийому на кампус. Крім того, ви не можете надати додаткову інформацію, якщо вона не була спеціально запитана кампусом.

Якщо вас усе ж зараховано, ваше запрошення буде технічно умовним доти, доки кампус Каліфорнійського університету, в якому ви плануєте навчатися, не отримає ваш атестат з оцінками і не зможе підтвердити, що ви успішно завершили навчання в середній школі і відповідаєте всім вимогам UC. Якщо ви не відповідаєте цим умовам або отримуєте оцінки набагато нижчі за заявлений рівень, ви ризикуєте не отримати місце в UC.

Університет Каліфорнії
пропонує учням захоплюючі академічні та особисті можливості. Щороку він залучає найкращих учнів, які складають першокласну команду абітурієнтів.
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаємо вступати за кордон з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions