JUSTIN-SIENA High School

JUSTIN-SIENA High School: вибір школярів з усього світу
Місто
Долина Напа, штат Каліфорнія
Програми навчання
High School Diploma
Вік
від 14 років
Вартість навчання
73 600 $ на рік

JUSTIN-SIENA High School

JUSTIN-SIENA High School - приватна школа зі спільним типом навчання, розташована в Долині Напа, штат Каліфорнія. Заснована в 1966 році, вона має бездоганну репутацію і спеціалізується на підготовці американських та іноземних школярів до вступу в коледжі та університети. Ця школа в США також є офіційним партнером програми Amerigo, що надає учням унікальні можливості для реалізації свого потенціалу. Програма Amerigo гарантує вступ до ТОП 50 університетів США для вашої дитини.

Чим приваблює абітурієнтів JUSTIN-SIENA High School?

1. Оцінка А+ за niche.com.

Інформаційна платформа Niche допомагає школярам та їхнім батькам визначитися з вибором навчальних закладів. Тут представлені великі відомості про всі середні школи в США, коледжі, університети. Актуальні рейтинги, відгуки учнів і професорсько-викладацького складу - ці та багато інших даних безцінні для вступників.
А+ згідно з критеріями Niche - навчальний заклад із найвищою якістю освіти, що дає потужний старт випускникам для вступу до провідних ВНЗ і побудови успішної кар'єри.

2. 575 учнів.

Співвідношення викладачів і школярів у цій школі в США становить 1:14. Завдяки цьому є можливим індивідуальний підхід до кожного учня та максимальна допомога в засвоєнні матеріалу.
Найкращим підтвердженням ефективності такої системи є академічна успішність школярів: Середній бал учнів - 3,7. 100% випускників школи поповнюють лави студентів топових коледжів та університетів. 9 700 000 доларів США було отримано учнями в рамках національної стипендії за академічні заслуги у 2020 році.

3. Активне спілкування між школярами та випускниками.

У житті школи природним явищем стало налагодження довірчих дружніх стосунків між нинішніми учнями та випускниками, які працюють у Голлівуді та Кремнієвій долині.

4. Серйозна програма з образотворчого та цифрового мистецтва.

Середня школа в США дає можливість учням бути слухачами численних спеціалізованих курсів, зустрічатися із запрошеними відомими артистами, брати участь у виставках.

5. Програма FIRST® Tech Challenge.

Ця програма присвячена поглибленому вивченню робототехніки та основ інженерної справи, розвитку здібностей до точних наук.

6. Прикладна інженерна програма, розроблена спільно з Project Lead the Way.

Протягом чотирьох років учні школи в США вивчають основи 3D-моделювання, різних інженерних напрямків, включно з цивільним будівництвом, програмуванням.

7. Співпраця з творчими організаціями.

Школа підтримує тісні стосунки з Музеєм мистецтва долини Напа, Кінофестивалем для всієї сім'ї долини Напа та Музичною школою долини Напа.

8. Комфортні умови проживання в гуртожитку на території кампусу та приготування їжі для учнів приватними шеф-кухарями.

Перспективи навчання в JUSTIN-SIENA High School

Після випуску із середньої школи в США учні продовжують навчання в:

 • Університеті Британської Колумбії.
 • Каліфорнійському університеті.
 • Колумбійському університеті.
 • Корнельському університеті.
 • Гарвардському університеті.
 • Стенфордському університеті та інших.

Освітні програми школи представлені трьома напрямами:

 • Програмами поглибленої підготовки. Вони включають такі спеціалізації, як природничі науки, мікро- та макроекономіка, англійська мова, англійська література, образотворче мистецтво та інші.
 • Академічними курсами. Запропоновані спеціалізації - образотворче мистецтво, історія США, алгебра, геометрія, фізика, цивільне будівництво та інші.
 • Підготовкою до вступу в коледж. Доступні спеціалізації - кримінальне право, цифрова фотозйомка, графічний дизайн, психологія та інші.

Навчальна база JUSTIN-SIENA High School

 1. Простора доглянута територія студентського містечка.
 2. Великий освітній центр, оснащений комп'ютерами, принтерами, засобами мультимедійного доступу, аудиторіями для групових занять.
 3. Обладнані поля та майданчики для занять спортом - футболом, волейболом, софтболом, легкою та важкою атлетикою, гольфом, спортивною боротьбою.
 4. Сучасний корпус відділення англійської мови та суспільних наук.
 5. Мейкерспейс із 3D-принтером.

Умови проживання та дозвілля

У період навчання школярі живуть у комфортабельних гуртожитках, розташованих безпосередньо на території кампусу. Їх територія цілодобово охороняється, що гарантує абсолютну безпеку учнів. Спальні кімнати розраховані на двох учнів однієї статі. Кімнати для прийому їжі, відпочинку, навчання призначені для спільного користування.

На особливу увагу заслуговує організація харчування учнів. Усі страви, що повністю відповідають критеріям здорового раціону, готуються приватними шеф-кухарями. У меню школярів - рис із зеленню, сьомга, свинина в кисло-солодкому соусі, тако з яловичиною, овочі на грилі, хліб свіжої випічки та багато іншого.

Позакласне життя школярів передбачає заняття в гуртках за інтересами та спортивних секціях, поїздки вихідного дня з відвідуванням музеїв, театрів і кінотеатрів, торгових центрів. На території JUSTIN-SIENA High School працюють такі клуби:

 • Кулінарний клуб.
 • Клуб імпровізації.
 • Клуб вивчення різних культур.
 • Клуб з екології.
 • Клуб управління.
 • Студентська рада.
 • Клуби французької, італійської, іспанської мов та інші.

Вартість навчання та стипендії

Вартість навчання в JUSTIN-SIENA High School становить 79 800 доларів США, з яких:

 • Навчання та проживання - 73 600 доларів США.
 • Студентські збори - 6 200 доларів США.

Учні, які демонструють високу академічну успішність, активну участь у соціальному житті школи, можуть претендувати на отримання стипендії в розмірі до 12 000 доларів США.

Представник JUSTIN-SIENA High School

Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник JUSTIN-SIENA та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з JUSTIN-SIENA High School і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в школу.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions