Hofstra University

ВНЗ щорічно входить до авторитетних національних і світових рейтингів,
пропонує академічні програми для бакалаврів і магістрів
Hofstra University
Рік заснування: 1935 р.
Вік абітурієнтів: від 17 років
Вартість навчання: від $38000

Hofstra University

Hofstra University - найбільший недержавний університет Лонг Айленда. ВНЗ щорічно входить в авторитетні національні та світові рейтинги, пропонує академічні програми для бакалаврів і магістрів. Під час навчання особливий наголос робиться на вдосконалення критичного мислення, інформаційної грамотності та навичок комунікації у студентів.

Переваги Університету Хофстри

Іноземні абітурієнти з 88 країн світу обирають Hofstra University завдяки його конкурентним перевагам:

 • Понад 10 000 учнів, серед яких кількість громадян інших країн сягає 7%.
 • Один із трьох нью-йоркських ВНЗ, у яких є коледж права, медицини та інженерії.
 • Співвідношення кількості учнів і викладачів 13:1.
 • Невеликі навчальні групи (у середньому - 21 студент).
 • Понад 165 бакалаврських і понад 175 магістерських програм.
 • Співпраця з представниками провідних підприємств різних сфер для надання актуальних знань і навичок, забезпечення ефективних стажувань, подальшого працевлаштування.
 • Надання регіональних стипендій та стипендій для підвищення кваліфікації.

ВНЗ і його програми регулярно посідають провідні позиції у відомих рейтингах:

 • #144 Research Universities (Forbes 2020).
 • #92 Best Value Schools (U.S. News & World Report 2021).
 • #160 National Universities (U.S. News & World Report 2021).
 • #14 Best College Radio Station in the Nation (The Princeton Review 2020).
 • #33 Best Undergraduate Engineering Programs, non-doctorate (U.S. News & World Report 2021).
 • #89 Business Schools (Bloomberg Businessweek 2019-2020).

Особливості розташування

Hofstra University розташований у Лонг Айленді за 40 км від Нью-Йорка. Щоб дістатися з кампуса до аеропорту, знадобиться лише півгодини, а до самого серця Нью-Йорка - від 40 до 60 хвилин машиною або поїздом.

Унікальна локація відкриває перед студентами безліч можливостей як у професійному, так і в особистому житті. Нью-Йорк - лідер рейтингу найвпливовіших світових мегаполісів за версією Business Insider (2019). Він є серйозним геополітичним і фінансовим центром. Саме тут розташована більша частина штаб-квартир компаній, що входять до легендарного списку Fortune 500. Серед них - American Express, E*Trade Financial, Pfizer.

На території університетського містечка присутні всі можливості для інтенсивного навчання та повноцінного відпочинку. Інфраструктура включає 18 ресторанів із цілодобовим режимом роботи, місцеві автобуси, шатли до Нью-Йорка і маршрути вихідного дня для відвідування торгових центрів. Також передбачена безкоштовна парковка для учнів.

Коледжі та академічні програми Hofstra University

College of Liberal Arts and Sciences

Коледж пропонує програми для бакалаврів і магістрів за численними напрямами, серед яких - антропологія, біологія, біохімія, криміналістика, дошкільна та шкільна освіта, історія, світові мови, математика, філософія, політичні науки, релігієзнавство та інші.

Frank G. Zarb School of Business

Бізнес-школа Hofstra University - це сучасний корпус площею понад 50 000 квадратних метрів, власна лабораторія поведінкових і маркетингових досліджень, торговельна зала Мартіна Ґрінберґа, яка є однією з найбільших у країні, і можливість співпрацювати з визнаними американськими бізнес-лідерами.

Frank G. Zarb School of Business проводить навчання бакалаврів і магістрів за такими напрямами, як бухгалтерський облік, бізнес-адміністрування, бізнес-аналітика, бізнес-аналітика, бізнес-менеджмент, фінанси, маркетинг, міжнародний бізнес та інші. Крім навчання і стажувань студенти можуть узяти участь у щорічному конкурсі підприємницької діяльності, створюючи і просуваючи власні бізнес-плани. Заслуженою нагородою для переможця стає грошовий приз для реалізації проєкту, членство в офісі на Мангеттені на літній період, пакет цифрового маркетингу для старту бізнесу.

School of Health Professions & Human Services

Школа приймає абітурієнтів на бакалаврат і магістратуру за спеціальностями, пов'язаними з медициною та соціальною роботою. Серед академічних програм - громадське здоров'я, адміністрування охорони здоров'я, реабілітаційне консультування, зокрема і в галузі психічного здоров'я, спортивні науки.

The Lawrence Herbert School of Communication

Школа пишається присутністю в лавах викладачів знаменитих режисерів, продюсерів, сценаристів, лауреатів профільних премій і володарів нагород. Тут готують професіоналів у сферах досліджень у ЗМІ, журналістики, зв'язків із громадськістю, телебачення, кіно, радіо.

Fred DeMatteis School of Engineering & Applied Science

У рамках школи функціонує Центр інновацій, до якого звертаються компанії для вирішення технічних питань. До його роботи залучаються студенти, що дає їм змогу отримувати реальний цінний досвід спілкування з клієнтами та виконання професійних завдань.

Програми бакалаврату та магістратури представлені такими напрямами: біоінженерія, комп'ютерна інженерія, комп'ютерні науки, кібербезпека, інженерія, інженерний менеджмент. Студентам пропонується можливість оплачуваних стажувань у провідних локальних і міжнародних компаніях (Canon, Gerber Technology, Google, IBM) у рамках програми CO-OP.

Maurice A. Deane School of Law

Юридична школа ВНЗ пропонує академічні програми з американських правових досліджень, сімейного права та права охорони здоров'я.

Умови вступу до Hofstra University

Шлях абітурієнта безпосередньо залежить від ступеня володіння англійською мовою та середнього бала. Вступити на бакалаврат можна кількома способами.

Direct Entry. За повної відповідності академічним і мовним вимогам (GPA > 3.0, TOEFL iBT 80, IELTS 6.5, Academic English Level 6) абітурієнт може розраховувати на прямий вступ. Пакет документів, який слід надати членам приймальної комісії, включає:

 • Атестат про повну загальну середню освіту або університетські транскрипти для перекладу.
 • Документи, що підтверджують ступінь.
 • Особиста заява.
 • Рекомендаційний лист.
 • Сертифікат мовного тестування.

International Year One. Пропозиція розрахована на абітурієнтів, які не відповідають вимогам, але збираються отримати
додаткові академічні та мовні знання для вступу. Під час навчання можна почати заробляти кредити на здобуття ступеня, щоб у результаті завершити навчання одночасно зі студентами, які вступили за допомогою Direct Entry.

English Language Program. Скористатися програмою пропонується абітурієнтам, рівень знань яких недостатній для навчання на International Year One. Вона включає вивчення англійської мови та базових дисциплін. Після досягнення необхідного мовного рівня учні можуть переходити до International Year One.

Undergraduate Transfer Program. Програма створена для студентів, які отримали кредити в в інших ВНЗ, але потребують організаційної підтримки. Перевагами Undergraduate Transfer Program є переведення наявних кредитів у майбутній ступінь, розробка індивідуального навчального плану, попередня оцінка кредиту до моменту прибуття, академічне консультування та перехід на будь-яку бакалаврську програму як підсумок успішного завершення UTP.

Процес вступу на магістратуру багато в чому схожий і може здійснюватися шляхом:

 • Direct Entry (потрібно надати диплом про вищу освіту, підтвердження ступеня, особисту виписку, рекомендаційні листи, паспорт, результати мовного тестування).
 • Graduate Pathway та English Language Program за нестачі академічних і мовних знань.

Вартість навчання в Hofstra University

Вартість навчання за 1 семестр спільно з проживанням становить:

 • Для International Year One та UTP - від $44 775.
 • Для Undergraduate Direct - від $38 485.
 • Для Graduate Pathway - від $37 355.
 • Для Graduate Programs - від $27 440.
 • Для Academic English - від $23 565.

Контакти

Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Hofstra University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Hofstra University і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions