InfoStudy
Ефективна допомога у вступі та оформленні документів для навчання в США

High School Completion Program

Коли справа доходить до вивчення варіантів вступу до коледжу в США, ви, можливо, припускали, що вам спочатку потрібно буде закінчити середню школу, а також скласти тест з англійської мови (IELTS або TOEFL). Це найпоширеніший шлях, яким студенти вступають до вищих навчальних закладів, але він не єдиний. Для тих людей, які цікавляться вступом до коледжів в Америці, програми High School Completion Program можуть бути чудовим варіантом почати свій шлях до отримання ступеня бакалавра.

Учні можуть вступити до коледжу США одразу після 10 класу, не закінчуючи середню освіту вдома, і за 2 роки одразу закінчити старшу школу і перші два роки навчання у ВНЗ.

High School Completion Program - це програма, у якій студенти відвідують очні заняття в коледжі та заробляють заліки, одночасно виконуючи вимоги для отримання диплома середньої школи. Обравши цей варіант, учні за два роки отримують диплом середньої школи та ступінь Associate degree, наявність якої дає змогу перевестися в університет одразу на 3 курс і закінчити бакалаврат. Таку програму пропонують коледжі в Америці в штаті Вашингтон.

Які переваги High School Completion Program?

Найочевиднішою перевагою High School Completion Program є те, що ви можете здобути вищу освіту швидше та одночасно працювати над отриманням американського диплома середньої школи. Наприклад, ви можете записатися на курс з математики, який задовольняє вимоги середньої школи та вступного курсу університету - один урок, але отримуєте подвійний залік.

Найчастіше учні, які навчаються за High School Completion Program, виконують вимоги для здобуття повної середньої освіти і готуються до здобуття ступеня молодшого спеціаліста, який є дворічною програмою при коледжі. Після того, як студент отримає ступінь молодшого спеціаліста, він або вона може подати заяву на зарахування на чотирирічну програму бакалаврату на свій вибір. Це стандартний шлях до отримання ступеня бакалавра, особливо якщо є аспекти вашого академічного профілю. Наприклад, якщо ви хочете поліпшити свої знання англійської мови, щоб досягти більшого успіху на курсах університетського рівня (і в процесі вступу), посилена підтримка програми закінчення середньої школи може вам у цьому допомогти.

Які вимоги для вступу до коледжу США на цю програму?

Більшість програм передбачають, що на момент початку занять вам має бути не менше 16 років. Крім того, ви маєте закінчити 10 клас (не раніше!), і у вас має бути хороша академічна успішність. Багато коледжів в Америці очікують, що в заявників будуть хороші академічні показники, і вони продемонструють мотивацію, необхідну для закінчення середньої школи та отримання ступеня молодшого спеціаліста. Щоб подати заявку, вам потрібно буде подати табелі з оцінками або виписку про успішність.

Важливо! якщо ви вже отримали атестат про середню освіту, ви не маєте права на участь у програмі High School Completion Program.

Що ще мають знати іноземні студенти?

High School Completion Program може стати чудовим способом прискорити ваш шлях до отримання ступеня бакалавра в американському університеті. Проте, іноземним студентам, потрібно буде ретельно розглянути деякі факти, перш ніж вступати до коледжу в США з цією опцією. Можливо, найпоширеніша проблема - це знання англійської мови. На щастя, якщо ваша англійська потребує поліпшення, є курси та спеціальні програми, які пропонують коледжі в Америці, щоб ефективно і в найкоротші терміни вам допомогти.

У разі, якщо вам потрібна допомога в організації проживання, кожен коледж у США має спеціальні офіси на кампусі, які можуть допомогти вам знайти житло. Наприклад, студенти віком до 18 років можуть проживати тільки в прийомних сім'ях. Хоча зрідка коледжі пропонують проживання і в резиденціях з 17 років.

Коледжі в США

м. Нью-Йорк
від 16200 $ на рік
Сан-Хосе, штат Каліфорнія
від 6700 $ на рік
Сан Матео, штат Каліфорнія (район Сан-Франциско)
від 8500 $ на рік
Мурпарк, штат Каліфорнія
від 7080 $ на рік
Сан-Бруно, Каліфорнія
від 6500 $ на рік
Редвуд Сіті, Каліфорнія
від 6500 $ на рік
Сіетл, штат Вашингтон
від 9249 $
Контакти
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаємо вступати за кордон з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions