FLS International center St. Peters

Найбільша в США мережа мовних шкіл із 30-річним досвідом роботи. Центр у Saint Peter's University - один із найпопулярніших.Студенти школи отримують доступ до комп'ютерних класів, бібліотеки, лабораторій вишу.
Місто
Нью-Джерсі
Програми навчання
Мовні курси, програми підготовки
Вік
від 16 років
Вартість навчання
від 430 $ на тиждень

Курси англійської мови в Нью-Йорку

Навчання в FLS International center St Peters проводиться в невеликих групах (до 15-ти осіб).

Це дає змогу викладачеві приділити увагу кожному студенту. Усі програми включають базовий клас, спрямований на вдосконалення чотирьох основних мовних навичок: розмовної мови, аудіювання, письма та читання. Основна увага приділяється розмовній мові: розширенню словникового запасу, постановці вимови тощо.

Saint Peter's University, при якому працює центр FLS, розташований за 10 миль від Мангеттена.

Джерсі-сіті - ідеальне місце для знайомства з культурою Америки, пам'ятками містечка і Нью-Йорка, яких розташовано зовсім поруч. Коротка поїздка на поромі перенесе до Статуї Свободи та до Великого яблука, де ви зможете відвідати музеї та театри, прогулятися П'ятою авеню, побачити шоу на Бродвеї тощо.

Школа FLS організовує для студентів безліч безкоштовних заходів, а також екскурсії (за окрему плату). Слухачі школи побачать Таймс Сквер, Мангеттен, музей Метрополітен, Чайнатаун, морський порт і багато іншого.

Вільні вечори вони також можуть проводити на танцях, займаючись спортом, граючи в різноманітні ігри або просто спілкуючись з одногрупниками.

Налагоджені партнерські відносини з безліччю коледжів Сполучених Штатів, дозволяють студентам школи вступати без додаткового складання TOEFL.

Програми навчання FLS International center St Peters

Тривалість уроку: 50 хвилин.
Кількість студентів у класі: максимум 15 осіб.
Мінімальний вік студентів: від 15 років.

Програми центру розраховані на 18 рівнів, що дозволяє підібрати оптимальний варіант підготовки для кожного студента. FLS International center St Peters пропонує різноманітні програми вивчення англійської мови:

 1. Академічна англійська - 36 уроків на тиждень: 18 базової англійської + 6 основних курсів за вибором + 6 курсів підготовки до тестувань + 6 навчальних семінарів. Це сильна програма, яка дає змогу вивчити англійську дуже швидко. Вона підходить студентам, які планують вступати до коледжу або університету США. Особлива увага під час підготовки приділяється розмовній мові. Щотижня студенти здають тест, який демонструє прогрес у навчанні.
  Вартість - $525 за тиждень.
 2. Інтенсивна англійська - 30 уроків на тиждень: 18 базової англійської + 6 курсів за вибором + 6 занять в академічній майстерні (виправлення вимови, розмовні клуби, комп'ютерні класи тощо)
  Вартість - $495 за тиждень.
 3. Виконавча бізнес-програма - 30 уроків на тиждень: 18 базової англійської + 12 ділової англійської. Ця програма підходить для студентів просунутого рівня (9 і вище). Вона сфокусована на навчанні навичками, які необхідні для ведення міжнародного бізнесу. Студенти отримують навички обговорення, презентації, ведення переговорів, а також знання з реклами, міжнародного маркетингу, американської трудової етики, керівництва, бізнес-культури.
  Вартість - $510 за тиждень.
 4. Загальна англійська - 24 уроки на тиждень: 18 базової англійської + 6 навчальних семінарів. Програма об'єднує основний клас із різноманітними неформальними та академічними методами, які дають змогу швидко та ефективно вивчити мову. Спеціальні семінари присвячуються постановці вимови, дискусійним клубам, допомозі у виконанні домашнього завдання тощо.
  Вартість - $430 за тиждень.
 5. Англійська для відпустки - 18 уроків базової англійської на тиждень. Це програма, яка дає змогу вивчити мову в невимушеній обстановці, залишаючи багато часу на прогулянки та розваги. Велика увага приділяється розмовній мові.
  Вартість - $415 за тиждень.
 6. Підготовка до тесту TOEFL - 36 уроків на тиждень: 18 базової англійської + 12 занять з підготовки до іспиту + 6 занять в академічній майстерні. Комплексне навчання дає змогу швидко підвищити рівень знання мови та успішно скласти тест. Програму можуть пройти студенти з 9 рівнем або вище.
  Вартість - $525 за тиждень.

Також студент може взяти індивідуальні заняття з викладачем.
Вартість - $60 за урок.

Школа пропонує студентам спеціальний тур "Відкрийте для себе Нью-Йорк". Це тритижнева програма, яка включає 18 уроків базової англійської та численні екскурсії містом.

Унікальні програми від FLS дають можливість поєднати особисті захоплення та прагнення з вивченням мови:

 • англійська + танець (у студії Exile Professional Gym);
 • англійська + волонтерство
Проживання
Студенти FLS International center St Peters можуть обрати два види проживання:

 1. У приймаючій сім'ї - це чудова можливість познайомитися з побутом американської родини, а також практикувати англійську безпосередньо з її носіями.
  Вартість:
  кімната на двох + 16 обідів на тиждень - $250/тиждень.
  кімната на одного + 16 обідів на тиждень - $300/тиждень.
 2. У резиденції Saint Peter's University
  Виш пропонує студентам сучасні безпечні гуртожитки, які розміщені в таунхаусах. У кожній резиденції проживають 2 - 4 студенти. У них є всі необхідні зручності, а також лаунж-зона з телевізором та ігрова кімната.
  Загальна спальня + 19 обідів на тиждень (мінімальний вік 18 років) - $400/тиждень.
  Додаткові ночі: у приймаючій сім'ї - $55, у резиденції - $75.
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник FLS International center St. Peters і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з навчальними закладами США і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в навчальний заклад.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions