FLS International центр у Філадельфії

Група мовних шкіл у США, яка має 30-річний досвід викладання і може запропонувати навчання на високому рівні як початківцям, так і тим, хто володіє англійською досить добре. Особлива увага в процесі навчання приділяється розвитку навичок розмовної мови.
Місто
Філадельфії
Програми навчання
Мовні курси, програми підготовки
Вік
від 16 років
Вартість навчання
від 395 $ на тиждень

Курси англійської мови у Філадельфії

Програми навчання в FLS International численні та різноманітні. Вони розроблені для 18 рівнів: від початкового до просунутого. Кожен новий студент під час вступу складає тест, за яким визначається ступінь володіння англійською. Це дає змогу викладачам підібрати відповідну групу і скласти найоптимальніший план навчання.

Усі програми FLS International включають підготовку з "базової англійської", яка спрямована на розвиток чотирьох основних навичок: розмовної, аудіювання, читання та письма.

Також залежно від курсу, заняття можуть включати:
 • факультативні заняття (з певної теми або навички (сленг, ділова мова, американська культура, публічні виступи, композиція тощо);
 • підготовка до складання мовних тестів TOEFL, SAT або IELTS;
 • лабораторні семінари (постановка вимови, розмовні клуби, допомога у виконанні домашнього завдання тощо).

Щотижня школа проводить заходи, які допомагають навчитися використовувати англійську в нових умовах. Також FLS International влаштовує численні безкоштовні розважальні заходи для своїх студентів.

FLS розташований у кампусі Chestnut Hill College на північному заході Філадельфії. Коледж займає територію в 75 акрів. Надзвичайно красивий кампус вишу включає кілька приголомшливих готичних споруд, таких як каплиця або St. Joseph Hall, а також нові сучасні навчальні та житлові будівлі, футбольне поле, тенісні корти тощо. Студенти FLS отримують доступ до бібліотеки коледжу, комп'ютерних класів, кімнат відпочинку.

Філадельфія - це сучасний енергійний мегаполіс, у якому гості міста можуть знайти безліч історичних пам'яток (наприклад, Зал Незалежності, Дзвін Свободи), а також музеїв світового класу, нових театрів, виставок, ресторанів тощо.

Програми навчання FLS International

Тривалість уроку: 50 хвилин.
Кількість студентів у класі: максимум 15 осіб.
Мінімальний вік студентів: від 15 років.

 1. Академічна англійська. Включає 36 уроків на тиждень: 18 базової англійської + 6 занять з підготовки до тестувань + 6 факультативів + 6 навчальних семінарів. Це сильна програма, яка підходить студентам, які збираються вступати до вишів США.
  Вартість - $510/тиждень.
 2. Інтенсивна англійська. Включає 30 уроків на тиждень: 18 базової англійської + 6 курсів за вибором + 6 академічних семінарів. Це найпопулярніша програма, яка пропонує комплексний підхід до вивчення мови.
  Вартість - $500/тиждень.
 3. Загальна англійська. Включає 24 уроки на тиждень: 18 базової англійської + 6 навчальних семінарів. Програма прописана з використанням новітніх неформальних методик, які дають можливість швидко підняти рівень знання англійської.
  Вартість - $430/тиждень.
 4. Англійська для відпустки. Включає 18 уроків базової англійської на тиждень. Це найпростіший курс, який дає можливість підвищити рівень англійської та залишити час на прогулянки і знайомство з визначними пам'ятками.
  Вартість - $395/тиждень.
 5. Підготовка до складання TOEFL. Включає 36 уроків на тиждень: 18 базової англійської + 12 занять з підготовки до тесту + 6 академічних семінарів. Це одна з найпопулярніших програм, оскільки для вступу до багатьох вишів країни потрібен сертифікат про складання цього тесту, при чому з високим балом. Акредитовані викладачі допоможуть добре підготуватися до складання, розкажуть про методи і підходи до виконання тесту, нададуть усі необхідні знання. Програму можуть пройти тільки студенти з рівнем 9 і вище.
  Вартість - $510/тиждень.
 6. Підготовка до складання IELTS. Включає 36 уроків на тиждень: 18 базової мови + 12 підготовки до тесту + 6 академічних семінарів. IELTS - це найпопулярніший міжнародний іспит, результати якого приймають виші всього світу. Програма FLS допоможе підвищити рівень за всіма базовими навичками володіння мови, а також дізнатися про стратегії та методи успішного складання тесту. Цей курс доступний тільки студентам з рівнем 9 і більше.
  Вартість - $510/тиждень.

Також студенти можуть взяти індивідуальні заняття. Вартість - $60/урок.

Спеціальний тритижневий тур від школи під назвою Model G20 Camp дає змогу поєднати вивчення мови із заняттями з фінансів, управління, публічних виступів тощо. Заняття проводять професори - експерти в галузі міжнародних відносин Chestnut Hill College.

FLS International центр у Філадельфії пропонує студентам програму "Англійська + волонтерство". Це чудовий спосіб практикувати мову в англомовному суспільстві та отримати незабутній досвід роботи в громадських організаціях міста.
Проживання
Студенти школи FLS можуть обрати один із двох варіантів проживання:

 1. У приймаючій сім'ї - це гарний спосіб дізнатися все про американський побут, особливості спілкування та культуру звичайних жителів США. Гості можуть практикувати англійську протягом усього дня, спілкуючись із сусідами та господарями.
  Вартість:
  кімната на двох + 16 обідів на тиждень - $225/тиждень;
  кімната на одного +16 обідів на тиждень - $275/тиждень.
 2. У гуртожитку коледжу. Chestnut Hill College пропонує безпечні сучасні гуртожитки з усіма зручностями. Студенти також можуть користуватися лаунж-зоною з телевізором та ігровою кімнатою.
  Вартість: кімната на двох + 19 обідів на тиждень - $350/тиждень.
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник FLS і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з навчальними закладами США і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в навчальний заклад.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions