FLS у Бостоні

Це великий вибір програм, кваліфіковані викладачі та 30 років відмінної репутації.
Це найбільший центр популярної мережі мовних шкіл у США.
Місто
Бостон
Програми навчання
Мовні курси, програми підготовки
Вік
від 16 років
Вартість навчання
від 395 $ на тиждень

Курси англійської мови в Бостоні

Щорічно в школі FLS у Бостоні проходять навчання близько 200 студентів. Невеликий розмір класів та індивідуальний підбір програми дає змогу домогтися високих результатів у вивченні англійської мови в найкоротші терміни.

Програми FLS підготовлені для 18 рівнів: від низького початкового до просунутого. Заняття проходять у невеликих групах (до 15 осіб), що дає змогу викладачеві приділити час кожному студенту. Усі програми включають підготовку за чотирма базовими навичками: розмовна, читання, письмо та аудіювання.

Особлива увага під час навчання приділяється постановці правильної та швидкої розмовної мови. Факультативні курси передбачають навчання вузькоспеціалізованим темам: діловій англійській, підготовці до тестів TOEFL, SAT, IELTS, американській культурі, граматиці тощо.

Також багато програм включають академічні семінари в лабораторному стилі, які можуть бути присвячені постановці вимови, підготовці домашніх завдань, розмовному клубу, заняттям на комп'ютері тощо.

FLS Boston Commons розташований у самому центрі одного з найзнаменитіших і найцікавіших міст США. Сучасний центр забезпечує студентів усіма умовами, які необхідні для гарної освіти. Навчальна будівля виходить на Бостонський громадський парк, розташований між кампусами кількох коледжів та університетів. Студенти проходять навчання в комфортабельному лаунжі або на свіжому повітрі на галявині Boston Commons. Вони отримують доступ до комп'ютерних класів коледжу, кімнат відпочинку та
бібліотеки.

Бостон є культурною, діловою та освітньою столицею США. Це дім таких найбільших вишів, як Гарвард, Массачусетський технологічний інститут, Бостонський коледж та університет. Крім того, Бостон пропонує безліч найцікавіших пам'яток, найкрасивіших місць і оригінальних районів.

Програми навчання FLS у Бостоні

Тривалість заняття: 50 хвилин.
Розмір класу: максимум 15 осіб.
Мінімальний вік: від 15 років.

 1. Академічна англійська: 36 уроків на тиждень (18 базової англійської + 6 основних курсів за вибором + 6 факультативних курсів за вибором + 6 навчальних семінарів). Ця програма ідеально підходить для інтенсивної підготовки до вступу в коледж або університет США.
  Вартість - $515/тиждень.
 2. Інтенсивна англійська: 30 уроків на тиждень (18 базової англійської + 6 курсів за вибором + 6 занять в академічній майстерні). Це найпопулярніша програма, яка дає змогу швидко підвищити рівень володіння мовою.
  Вартість - $505/тиждень.
 3. Ділова англійська: 30 уроків на тиждень (18 базової англійської + 12 бізнес-курсів). Програма підходить для студентів із просунутим рівнем (від 9 і вище). Крім базової підготовки вони проходять спеціальні заняття, присвячені вивченню ділової лексики, вмінню вести переговори і готувати презентації, отримують знання з міжнародного маркетингу, американської трудової етики, бізнес-культури, реклами, керівництва.
 4. Загальна англійська: 24 уроки на тиждень (18 базової англійської + 6 навчальних семінарів). Студенти отримують знання з усіх основних чотирьох навичок володіння мовою, а також проходять семінари, присвячені постановці вимови, дискусійним клубам тощо.
  Вартість - $420/тиждень.
 5. Англійська для відпустки: 18 уроків базової англійської на тиждень. Ця програма дає змогу вивчати мову і залишити час для знайомства з визначними пам'ятками, прогулянок і розважальних заходів.
  Вартість - $395/тиждень.
 6. Підготовка до TOEFL: 36 уроків на тиждень (18 базової англійської + 12 уроків з підготовки до тесту + 6 занять в академічній майстерні). Це посилена програма, яка спрямована на підготовку студентів до складання тесту з максимально високим балом. Заняття ведуть акредитовані викладачі. Навчання включає знайомство з форматом і стратегіями тестування. Програма призначена для студентів з рівнем 9 і вище.
  Вартість - $515/тиждень.
 7. Підготовка до IELTS: 36 уроків на тиждень (18 базової англійської + 12 уроків підготовки до тесту + 6 уроків в академічній майстерні). Ця програма дає змогу успішно підготуватися до складання найпопулярнішого тестування на знання англійської мови. Його результати приймають виші всього світу, зокрема понад 3 тисячі вишів США. Програму можуть пройти тільки студенти з рівнем 9 і більше.
  Вартість - $515/тиждень.
 8. Підготовка до SAT: 36 уроків на тиждень (18 базової англійської + 12 уроків підготовки до тесту + 6 уроків в академічній майстерні). SAT - один із найпопулярніших тестів, які потрібно пройти для вступу до вишів США. Програма FLS дає змогу успішно підготуватися до нього і пройти з максимально високим результатом.
  Вартість - $515/тиждень.
 9. Закінчення середньої школи. Програма, яку FLS пропонує у співпраці з середньою школою Penn Foster. Доступна для студентів з рівнем 12 і вище. Програма включає 4 години на день уроків з просунутої англійської, а також 2 години занять на день он-лайн через систему Penn Foster під наглядом викладачів FLS. Успішне закінчення дає змогу отримати диплом середньої школи США і полегшити вступ до вишів.
  Вартість - $515/тиждень.

Унікальна програма FLS Language HUB дає змогу додатково вивчати китайську, французьку, німецьку, італійську, японську, португальську, іспанську або російську мову. Залежно від рівня студент може відвідувати початковий, середній або просунутий рівень.

Класи зустрічаються 1, 2 або 4 рази на тиждень. Крім того, у FLS студента познайомлять із носіями мови, щоб вони могли практикувати розмовні навички та знайти нових друзів.

Спеціальні тритижневі програми FLS у Бостоні включають 18 уроків базової англійської, а також спеціалізовані курси, різноманітні пізнавальні екскурсії, спортивні заняття:

 • Бостон літо (Fisher College);
 • Відкрийте для себе Бостон (Boston Commons);
 • Баскетбольний табір (Fisher College);
 • Підготовчий табір TOEFL або SAT (Fisher College);
 • Гарвардський табір STEM (Boston Commons);
 • Університетські тури (Fisher College).

Також FLS у Бостоні пропонує низку додаткових програм своїм студентам:

 • англійська + йога;
 • англійська + волонтерство;
 • додаткові вихідні та вечірні заходи (екскурсії "Ньюй-Йорк ніч", "Шість прапорів", "Нова Англія Акваріум / Китовий годинник").

Проживання

Школа FLS у Бостоні пропонує студентам два варіанти розміщення:

 1. У приймаючій сім'ї. Це чудова можливість дізнатися все про американський побут і традиції, практикувати англійську в колі сім'ї.
  Вартість:
  омната на двох + 16 обідів на тиждень - $275/тиждень;
  кімната на одного + 16 обідів на тиждень - $325/тиждень.
 2. У резиденції International Guest House. Житло в центрі міста дасть певну незалежність і свободу, можливість жити як американські студенти. Мінімальний вік - 16 років.
  Вартість за спільну кімнату + 14 обідів на тиждень - $475/тиждень.
 3. У резиденції Waverly Apartment. Житло за типом кембриджських гуртожитків, розташоване на березі річки Чарльз. До школи - кілька хвилин на метро.
  Вартість за кімнату на одного + 14 обідів на тиждень в IGH - $475/тиждень.
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник FLS і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з навчальними закладами США і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в навчальний заклад.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions