Florida International University | Флоридський Міжнародний Університет

Університет Флориди є всесвітньо відомим у плані найвищої активності наукових досліджень, що проводяться в його стінах із залученням до роботи студентів, які відзначилися.
Місто
Маямі
Програми навчання
Бакалаврат, магістратура, програми підготовки
Вік
від 16 років
Вартість навчання
від 24 000 $ на рік

Відео Florida International University

Florida International University
Florida International University (FIU) - сьомий за величиною в США і другий у штаті Флорида університет, де на сьогодні навчаються близько 46 тис. студентів. З них близько 60% належать до іспаномовних, решта представляють 52 штати країни. FIU розпочав свою роботу 1965 року як міжнародний університет із високим рівнем академічних знань і толерантним ставленням до багатонаціонального складу студентів.

Florida International University | Університет Флориди

Університет Флориди є всесвітньо відомим у плані найвищої активності наукових досліджень, що проводяться в його стінах із залученням до роботи студентів, які відзначилися.

Студенти мають можливість пройти стажування, як у межах кампуса, так і в місті. Безліч круїзних ліній, авіакомпаній, готелів, ресторанів, нічних клубів, туристичних агентств сприяють цьому. За працевлаштуванням у сфері туризму FIU посідає провідне місце в США. Також, успішні студенти отримують можливість проходження стажування у партнерів вишу за межами США.

Florida International University пропонує програми навчання, які поділяються на 23 факультети (найбільші: юридичний, медичний, міжнародних і соціальних наук). Загалом навчальних курсів - близько 200, з них бакалаврських програм - 60, магістерських - 80.

Флоридський Міжнародний Університет (ФМУ) має розвинену інфраструктуру, що дає змогу чудово поєднувати високотехнологічний навчальний процес з активним відпочинком. Університетська бібліотека займає вісім поверхів і містить понад 1 млн. друкованих видань (і 25 тис. журналів і газет в електронному вигляді). 95% факультетів дають змогу охочим удосконалити свої знання після закінчення основного курсу отримати диплом доктора наук.

Любителі активного способу життя можуть обирати з 17 спортивних програм за всіма основними видами спорту (американський та європейський футбол, баскетбол, волейбол, плавання, гольф та багато інших).

Навчальний центр, що функціонує з метою поліпшення умов навчання студентів, надає можливість учням на останніх курсах вибудувати розклад навчання щодо свого робочого графіка. Маямі, де розташований кампус університету, є відомим на весь світ містом-курортом, яке відвідують щороку мільйони туристів. Університет має два кампуси: Modesto Maidique Campus та Biscayne Bay Campus.

На території першого, розташованого в західній частині Маямі, розташовується студентська резиденція, велика бібліотека, мангровий заповідник, спортивний стадіон і майданчики, музей мистецтв з величезною колекцією творів.

Другий кампус, розташований у північно-східній частині міста, займає площу в 200 акрів. Національною гордістю вважається розташований тут музей Природничої історії (заснований у 1891 р.), що має у своїй колекції найбільше у світі зібрання екземплярів метеликів (понад 6 млн.).

Проживання

Студенти університету проживають в одній із резиденцій ВНЗ.
У студентській резиденції створено всі умови для комфортного відпочинку та навчання студентів. Проживання організовано по дві-три людини в кімнаті. Кімнати повністю мебльовані, оснащені кондиціонером, у кімнаті є місце для навчання, кухня і пральня розташовані на поверсі. У резиденції надається цілодобовий інтернет доступ.

Рейтинги

 • № 187 серед національних університетів (US News & World Report 2019)
 • № 63 серед більшості інноваційних шкіл
 • № 12 у списку найкращих вишів за кар'єрним зростанням
 • № 2 серед найкращих державних шкіл штату (Florida Board of Governors 2018)
 • № 1 модель ООН у Північній Америці (bestdelegate.com 2019)
 • Топ 15 серед державних університетів, які отримали патенти у 2018 році (National Academy of Inventors and Intellectual Property Owners 2018)
 • № 6 за програмами бакалаврату з міжнародного бізнесу (US News & World Report 2019)
 • № 153 серед найкращих бакалаврських програм з інженерії

Програми навчання Florida International University

FIU складається з таких навчальних факультетів:

 • коледж архітектури та мистецтва
 • школа музики
 • школа міжнародних відносин
 • коледж бізнес адміністрування
 • педагогічний коледж
 • школа комп'ютерних та інформаційних наук
 • коледж права
 • школа журналістики

Іноземним абітурієнтам запропоновано курс інтенсивної підготовки - Global First Year (від 16 років). Програмою передбачено навчання від 2 до 3 семестрів, спрямоване на підготовку студента до продовження навчання з другого курсу університету. Процес навчання складається з інтенсивного курсу англійської мови, викладають, також, академічні предмети першого курсу університету і прищеплюють навички, необхідні для подальшого навчання. Кар'єрний центр допомагає визначиться з майбутньою спеціалізацією. Для вступу необхідна наявність атестата про повну загальну середню освіту і хорошого рівня англійської мови (сертифікат TOEFL).

Крім цього, університет пропонує всім, хто відчуває необхідність у додатковій мовній підготовці, пройти курс англійської перед початком навчання тривалістю 14 тижнів. Цей курс, також, може бути призначений аплікантам з недостатнім знанням англійської в обов'язковому порядку.

Вартість навчання у Флоридському університеті

 • Global First Year: $24 000 (2 семестри) - 30 100 (3 семестри)
 • програма бакалаврату: бл. $23 866/навчальний рік (залежно від програми)
 • програма магістратури: від $22 502/навчальний рік
 • курс англійської мови (14 тижнів) - $ 6 250

Вартість інших витрат:

G1Y(2 семестри) і пряме зарахування на бакалаврат
Страховка: $2,000
Проживання: $8,000
Харчування: $4,400

G1Y(3 семестри)
Страховка: $2,000
Проживання: $12,000
Харчування: $6,125

Курс англійської (14 тижнів)
Страховка: $2,000
Проживання та харчування: $6,200

Представник Florida International University

Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Florida International University та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Florida International University і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions