DePaul University: Global Gateway Program

DePaul University - авторитетний і вимогливий до студентів
американський університет, розташований у Чикаго.
Місто
Чикаго, штат Іллінойс
Програми навчання
Бакалаврат, магістратура
Вік
від 16 років
Вартість навчання
від $41 971 на рік
DePaul University - авторитетний і вимогливий до студентів американський університет, розташований у Чикаго (штат Іллінойс). Особливу увагу тут приділяють таким якостям, як індивідуальність, інклюзивність, професіоналізм. У ВНЗ однаково цінуються як індивідуальний успіх кожного студента, так і дух спільноти, що відіграє важливу роль в особистісному та професійному розвитку учнів.

Чому абітурієнти обирають DePaul University?

Цей університет у США має численні переваги:

 1. Відмінна академічна репутація. Цей ВНЗ посідає 124 місце в рейтингу 150 провідних американських вищих навчальних закладів за версією US News and World Report (2021), а його освітні програми посідають провідні позиції в різних галузях.
 2. Навчання у кваліфікованих фахівців-практиків. У третьому за величиною американському місті студентам надається унікальна можливість здобути освіту у професорів - провідних підприємців, дослідників, консультантів.
 3. Акцент на кар'єрі. Студенти університету в Чикаго мають доступ до численних стажувань у провідних американських компаніях. Щороку понад 450 організацій активно набирають учнів для роботи за сумісництвом.
 4. Комфортні умови життя та навчання для всіх студентів незалежно від країни, статі, кольору шкіри, віросповідання. Можливість спілкуватися з представниками всіх соціальних груп, що мають різні точки зору, дає змогу учням краще підготуватися до життя поза стінами університету.
 5. Різноманіття напрямів. ВНЗ пропонує понад 300 бакалаврських та магістерських програм, серед яких найбільш популярними є:
  ● Бізнес.
  ● Менеджмент.
  ● Журналістика.
  ● Комп'ютерні та інформаційні науки.
  ● Візуальне та виконавське мистецтво.
 6. В університеті функціонує понад 350 студентських клубів і секцій, що забезпечує насичене та захопливе позакласне життя. Зокрема, активну діяльність ведуть мовні клуби, театральні організації, католицькі об'єднання, спортивні команди.
 7. Розташування на території Чикаго - одного з найбільших американських міст. Чикаго - це:
  ● 26 миль до відомої стежки Chicago Lakefront Trail, що пролягає вздовж західного узбережжя озера Мічиган.
  ● Понад 190 театрів.
  ● 50 музеїв.
  ● Сім професійних спортивних команд.
  ● Понад 25 музичних фестивалів.
  ● 30 компаній, що входять до легендарного списку Fortune 500.

Global Gateway Program в університеті в Чикаго

Крім бакалаврських і магістерських академічних програм університет пропонує іноземним студентам спеціальну програму підготовки до вступу на бакалаврат і магістратуру - Global Gateway Program. Вона є оптимальним рішенням для абітурієнтів з недостатнім для повноцінного навчання рівнем академічної англійської мови. Тривалість програми визначається базовим рівнем учня.

 • Поки студенти проходять програму Global Gateway Program, з ними працюють консультанти з супроводу учнів і досвідчені викладачі. Також їм доведеться відвідувати курси, на яких опановуватимуть навички, необхідні для високої академічної успішності в майбутньому. Серед них - тайм-менеджмент, робота в групах, методи дослідження.
 • Ефективна програма англійської мови в університеті в США дає змогу учням здобути ступінь бакалавра або магістра навіть із низьким базовим рівнем володіння. 18 годин навчання на тиждень допомагають розвинути навички розмовної мови та аудіювання, розуміння прочитаного, письма, збільшити словниковий запас.
 • Під час підготовчої програми іноземні студенти можуть брати участь в університетських заходах, вступати в клуби за інтересами та спортивні секції, щоб налагоджувати контакти з учнями зі США та інших країн.
 • Після успішного завершення Global Gateway Program студенти зараховуються на відповідну бакалаврську або магістерську програму університету в США, щоб продовжити вивчення обраної спеціальності. Учні, які повністю відповідають вимогам DePaul University, отримують можливість прямого вступу до ВНЗ.
 • Під час програми студенти заробляють кредити для отримання ступеня. Це дає можливість здобути вищу освіту одночасно з ровесниками зі США.
 • Допомога в період адаптації. Global Gateway Program передбачає постійну підтримку представниками університету на всіх етапах переходу до місцевого життя: від першого походу в магазин до занурення в культурні традиції.

Вартість навчання та стипендії

Вартість підготовчої програми в університеті в Чикаго залежить від її тривалості та перебуває в межах від $41971 до $51854. Іноземні студенти, які демонструють високу академічну успішність, можуть розраховувати на отримання стипендій. У рамках Global Gateway Program (три чверті) її розмір може становити від $5000 до $15000. Вона присуджується під час вступу. Розмір стипендії на 2-4 навчальний рік залежить від середнього бала (GPA не менше 3,0) і становить від $9000 до $1200.

Представник DePaul University

Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник DePaul University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з DePaul і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions