Converse International School of Languages (CISL)

Це міжнародна школа вивчення англійської мови для різноманітних цілей із сорокорічним досвідом роботи. Кампуси школи розташовані в теплій і сонячній Каліфорнії, в Сан-Франциско і Сан-Дієго.
Місто
Сан-Франциско і Сан-Дієго, штат Каліфорнія
Програми навчання
Мовні курси, програми підготовки
Вік
від 18 років
Вартість навчання
від 335 $ на тиждень

Відео про мовні школи CISL

Converse International School of Languages
CISL є однією з небагатьох мовних шкіл Північної Америки, яка може забезпечити невеликі групи до 8 осіб у класі (на відміну від інших шкіл, де середня кількість осіб у класі - 15), що забезпечує індивідуальний підхід і помітний швидкий прогрес в учнів. Крім цього, школа може забезпечити неймовірний культурний досвід, завдяки збалансованому та різноманітному міксу національностей у школі. Найпопулярніші країни, з яких до школи приїжджають вивчати англійську: Бразилія, Японія, Корея, Швейцарія, Іспанія, Франція, ОАЕ, Німеччина та інші.

Converse International School of Languages

Мовні школи CISL пропонують інтенсивні та різноманітні уроки, спеціально розроблені для того, щоб допомогти студентам досягти їхніх цілей у найкоротші терміни. Школа протягом 40 років ефективно задовольняє особисті, професійні та академічні запити у вивченні мови своїх студентів.

Кампус у Сан Дієго

Сан Дієго - одне з найпопулярніших серед іноземних студентів міст Каліфорнії, завдяки своїй безпеці, доброзичливості та теплому клімату. Це красиве, сучасне місто приваблює студентів з усього світу своїми пляжами, островами і безліччю визначних пам'яток.

У студентів CISL є можливість практикувати різноманітні водні види спорту та брати участь в унікальних заходах, які пропонуються в Сан-Дієго: від серфінгу та яхтингу до каякінгу та спостереження за китами. Школа пропонує організовану позакласну програму для своїх студентів, яка змінюється щотижня. У програму включено відвідування визначних пам'яток, невеликі вилазки на природу, дослідження національних парків, екскурсії до Лас Вегаса, Лос-Анджелеса і Сан-Франциско та багато іншого.

Кампус у Сан-Франциско

CISL у Сан-Франциско розташована на чотирнадцятому поверсі історичної будівлі з красивим патіо на даху в центральному районі, Файненшл Дистрикт. Зовсім неподалік знаходяться знамениті Юніон сквер, Чайнатаун, Ембаркадеро.

Сан-Франциско може багато чого запропонувати для своїх відвідувачів, будучи одним з найкрасивіших міст Каліфорнії. Школа організовує регулярні вилазки на природу, пікніки, катання на роликах, ігри у волейбол і пляжний футбол, катання на велосипедах, походи в боулінг, у чайнатаун, у музеї, в зоопарк Сан-Франциско. Також, зручне розташування дає можливість здійснити поїздки до мальовничого парку Йосеміті, на винний завод з відвідуванням захоплюючих виноградних долин Напа і Сонома і красивих сусідніх прибережних містечок.

Проживання

Школа CISL пропонує різноманітні варіанти проживання для своїх студентів: приймаючі сім'ї та студентські резиденції на будь-який смак. Уточніть більш детальну інформацію про варіанти проживання у наших консультантів.

Вартість проживання:

Сан Дієго: від $325 на тиждень
Сан-Франциско: від $340 на тиждень

Програми навчання Converse International School of Languages

Converse International School of Languages пропонує цілу низку програм навчання для своїх студентів.

Вік: 18+
Тривалість 1 уроку: 50 хвилин
Кількість осіб у класі: до 8 осіб.

Стандартний курс - 20 уроків на тиждень. Заняття проходять з 9 ранку до 12:45 з перервами. Курс спрямований на вивчення навичок загальної англійської, допомагає набути впевненості в спілкуванні та підтягнути словниковий запас. На заняттях використовуються дискусії, рольові ігри, вивчення ідіом, аудіювання, граматика, розширення словникового запасу і письмо.
Вартість: Сан Дієго - $360 на тиждень

Інтенсивний курс - 28 уроків на тиждень. Програма включає стандартний курс плюс додаткові заняття для фокусування над проблемними аспектами, наприклад, вимова, словниковий запас, навички письма, ідіоми, говоріння та інші. Заняття проходять з 9.00 до 12:40 з Пн по Пт і з 1:30 до 3:10 з Пн по Чт.
Вартість: Сан Дієго - $445 на тиждень

Бізнес англійська - 28 уроків на тиждень. Програма включає стандартний курс плюс курс бізнес лексики та ділового спілкування. Заняття проходять з 9.00 до 12:40 з Пн по Пт за стандартним курсом і з 1:30 до 3:10 з Пн по Чт з бізнес-спеціалізації.
Вартість: Сан Дієго - $855 на тиждень

Підготовка до міжнародних іспитів
До наступних іспитів можна пройти підготовку в школі:

TOEFL

Необхідний рівень для початку програми: High-Intermediate (вище середнього)
Інтенсивність: 20 уроків на тиждень з 9:00 до 12:40 з Пн по Пт.
Тривалість: комплексний курс тривалістю 6 тижнів або 4 тижні влітку.
Дати початку уточнюйте у консультанта.
Вартість: 6 тижнів: Сан Дієго - $2125
4 тижні: Сан Дієго - $1420

Cambridge English First (FCE)

Необхідний рівень для початку програми: High-Intermediate (вище середнього)
Інтенсивність: 20 занять на тиждень з 9:00 до 12:40 з Пн по Пт.
28 занять на тиждень з 9:00 до 12:40 з Пн по Пт і з 1:30 до 3:10 з Пн по Чт.
Тривалість: комплексний курс тривалістю 9 тижнів або 11 тижнів.
Дати початку та вартість уточнюйте у консультанта.

Cambridge English Advanced (CAE)

Необхідний рівень для початку програми: Advanced (вище середнього)
Інтенсивність: 20 занять на тиждень з 9:00 до 12:40 з Пн по Пт.
28 занять на тиждень з 9:00 до 12:40 з Пн по Пт і з 1:30 до 3:10 з Пн по Чт.
Тривалість: комплексний курс тривалістю 9 тижнів або 11 тижнів.
Дати початку та вартість уточнюйте у консультанта.

IELTS (Тільки Сан-Дієго)

Необхідний рівень для початку програми: Вищий за середній (High-Intermediate)
Інтенсивність: 20 уроків на тиждень з 9:00 до 12:40 з Пн по Пт.
Тривалість: комплексний курс тривалістю 11 тижнів.
Дати початку та вартість уточнюйте у консультанта.

PRE - UNIVERSITY ACADEMIC YEAR – програма для тих, хто хоче провести 1 рік у США та підготуватися до подальшого навчання. Програма включає в себе 16 тижнів академічної англійської, 1 семестр в американському коледжі, а також, безліч додаткових уроків зі вступу, розвитку навичок навчання в США та адаптації до культури США.
Вимоги до програми: закінчена середня школа, середній рівень англійської.
Вартість: 16 тижнів англійської + 1 семестр у коледжі від $7840.

CISL PATHWAY PROGRAM – якщо ви хочете навчатися в США, але у вас не достатній рівень англійської, вам ідеально підійде ця програма. Якщо ви відповідаєте вимогам для зарахування до партнерського коледжу або університету, то навчальний заклад видасть вам документ про умовне зарахування за умови попереднього проходження курсу в школі CISL. Таким чином, ви зможете спокійно продовжити навчання одразу після закінчення курсу англійської. Серед партнерських навчальних закладів: Berkeley City College, California College of Arts, Fisher College, Whatcom Community College, The Los Angeles Film School, El Camino College, Alliant School of Management, Seattle Central Community College, California International Business University, New York Film Academy, Southwestern Oregon Community College, Mission College.

Executive English Program (Сан Дієго) - метою курсу є можливість ефективного спілкування англійською мовою в цілій низці бізнес-ситуацій. Курс дає змогу розвинути комунікативні навички, які дадуть можливість досягти успіху в бізнесі. Студенти вчаться працювати з бізнес-листами, звітами, повідомленнями, презентаціями, бізнес-етикету, вирішенню проблем на робочому місці, бізнес-аналізу та іншим темам залежно від потреб студентів. Курс пропонується в класах по 4 особи. Усі викладачі мають досвід викладання та ведення бізнесу.
Необхідний рівень для початку програми: Вищий за середній
Інтенсивність: 20 занять на тиждень з 9:00 до 12:40 з Пн по Пт.
28 занять на тиждень з 9:00 до 12:40 з Пн по Пт і з 1:30 до 3:10 з Пн по Чт.
Вартість: 20 уроків - $755 на тиждень, 28 уроків - $855 на тиждень

Global Success English Program (Сан Франциско) - програма створена для амбітних лідерів, виконавчих директорів та професіоналів, які хочуть бути успішними в умовах глобальної економіки. Курс викладається в маленьких групах (1:1 або 1:4) для того, щоб була можливість сфокусуватися на цілях кожного студента. Викладачі курсу носії мови з великим досвідом ведення бізнесу. На програмі ви зможете набути впевненості в публічних виступах, поліпшити навички роботи зі звітами, імейлами та діловими листами, удосконалити словниковий запас у вашій сфері діяльності, поліпшити розуміння мови і швидкість реакції, навчитися навичкам ефективного спілкування. Програма включає щоденні міні-презентації, групові заняття для поліпшення граматики, ідіоматики, словникового запасу, групові проєкти та реальний досвід ведення презентацій і багато іншого.

Необхідний рівень для початку програми: Вищий за середній

Інтенсивність:
Global Success - 20 уроків на тиждень з 9:00 до 12:40 з понеділка по п'ятницю

Вартість:
20 уроків - $745 на тиждень
Контакти
Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Converse International School of Languages і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Converse International School of Languages і допомагаємо студентам правильно обрати програму, успішно вступити та приїхати до США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в навчальний заклад.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions