Cats Academy Boston

У середньому кожного студента Cats Academy Boston приймають до 4 коледжів
США. Понад 30% випускників вступають до провідних університетів країни.
Місто
Брейнтрі, 35 хв від центру Бостона
Програми навчання
High School Diploma
Вік
від 14 років
Вартість навчання
від 36590 $ на рік

Відео огляд CATS Academy Boston

Міжнародна школа-пансіон для учнів 9-12 класів. Різноманітні інтенсивні програми навчання дають змогу учням розвинути свій потенціал, навчитися критичного мислення, уміння ставити цілі та досягати їх, а також здобути глибокі знання з предметів, необхідних для вступу до провідних ВНЗ країни.

Про школу Cats Academy Boston

Кампус Cats Academy Boston розташований у передмісті Брейнтрі - за 20 хвилин їзди від Бостона. Це кілька сучасних будівель, які були збудовані спеціально для комфортного та якісного навчання, проживання та дозвілля студентів.

Кампус займає понад 20 акрів і включає: 43 аудиторії, зокрема 6 мовних, 9 наукових лабораторій, 7 музичних кабінетів, 3 мистецькі студії, театр, а також лабораторії бізнесу та моди, кімнати відпочинку тощо. Навчання проходить у невеликих класах - максимум 12 осіб.

Бостон відомий у всьому світі як міжнародний центр вищої освіти та визнаний чудовим місцем для життя. Академія Cats Boston розташована в дуже вдалому місці - поруч розташоване одне з найцікавіших міст США, а також Гарвард, Бостонський університет, Массачусетський технологічний університет та інші ВНЗ. У вихідні студентів безплатно відвозять на автобусі до станції метро в Брейнтрі та торгового центру, щоб вони могли пізнавально і весело провести своє дозвілля.

Програми навчання

High School Diploma

High School Diploma - ця програма, яка дасть визнаний в усьому світі диплом про повну загальну середню освіту, що буде ідеальним стартом для вступу до ВНЗ США. Вона включає освіту з 9 по 12 клас.
У Cats Academy Boston можна вступити на 1 або 4 роки, починаючи з вересня або січня.

Вимоги при вступі:

 • 9 клас: 14+ років, TOEFL 40 (IELTS 4.0)
 • у 10 клас: 15+ років, TOEFL 50 (IELTS 4.5)
 • в 11 клас: 16+ років, TOEFL 60 (IELTS 5.0)
 • у 12 клас: 17+ років, TOEFL 70 (IELTS 5.5)

Процес навчання

На відміну від багатьох інших шкіл, Cats College Boston пропонує предмети трьох рівнів складності для учнів з різним рівнем освіти. В учнів з високим рівнем підготовки є можливість вивчати ускладнені предмети.

 • Підготовка до коледжу (College Prep) - стандартні курси для підготовки до університету, які можна вивчати в школі.
 • Курси з відзнакою (Honors) - предмети з поглибленим вивченням певного предмета.
 • Просунуті курси (Advanced Placement courses) - предмети рівня університету, які можуть пройти особливо здібні учні. Наявність таких предметів дуже цінується під час вступу до топових університетів. Cats Academy Boston пропонує ці курси за такими напрямами: 2-D дизайн, малювання, історія, англійська мова, обчислення, статистика, комп'ютерні науки, біологія, хімія, екологія, фізика - електрика і магнетизм, фізика - механіка, макроекономіка, історія США, географія, мікроекономіка, іспанська мова і культура, французька мова і культура, історія Європи.

Факультативи

Учень може вибрати додаткові предмети відповідно до своїх інтересів і планів подальшого вивчення в коледжі або університеті. Список факультативів дуже великий, Cats Academy Boston пропонує численні варіанти додаткових занять за такими напрямами: мистецтво, англійська література, англійська як друга мова, математика, наука, соціальні науки, світові мови, інновації, підготовка до іспитів TOEFL, SAT, ACT.

Ексклюзивні програми:

 • Програма науковців - лекції, семінари, виступи та конференції провідних експертів науки, історії, політики, мистецтва.
 • CATS Інновація - спеціалізовані курси за вибором, які дадуть практичний досвід у галузі інновацій, підприємництва, соціальної справедливості, екологічної відповідальності. Студенти можуть досліджувати міждисциплінарні галузі, які допоможуть підготуватися до університету та розвинути свої навички спілкування, роботи в команді, лідерства.
 • Підготовка до вступу в університет: програми, створені спеціально для підготовки до складання тестів:
  * SAT та ACT - вивчення читання, письма та граматики, математики, природознавства. Практичні тести та додатковий навчальний час.
  * TOEFL - підвищення рівня англійської з читання, письма, аудіювання, розмовної мови.
Заходи та спорт
У Cats Academy Boston велика увага приділяється соціальному життю студентів, організації їхнього дозвілля та спортивним заняттям. Кожен студент може брати участь у будь-яких організаціях і заходах, які будуть до душі та допоможуть розкрити його таланти.

Програми лідерства: студенти можуть розвивати свої лідерські якості та навички спілкування, ставши частиною офіційної програми в ролі члена студентського уряду, префекта, наставника, студентського посла,
представника Палати представників Ради, репетитора.

Спортивні клуби: тренажерний зал, біг, бокс, легка атлетика, баскетбол, гандбол, міні-футбол, черлідинг, футбол, фрісбі, волейбол, йога, скелелазіння, зумба.

Наукові клуби: L3 Innovation Challenge (медичні технології), ДЕКА Клуб (фінанси, менеджмент, маркетинг, готельний бізнес), Клуб моделей ООН, Математичний клуб, Клуб робототехніки.

Творчі клуби: музичний, Академія Кур'єр (шкільна газета), Клуб мистецтв, Щорічник, Клуб моди, студентський канал YouTube.

Також Академія пропонує студентам велику екскурсійну програму.

Проживання та харчування

Усі резиденції для проживання студентів розташовані на території кампусу. Вони можуть обрати одномісну кімнату з особистою ванною або кімнату, розраховану на двох осіб.

У кожній резиденції є соціальні зони для відпочинку та дозвілля. Кампус надійно охороняється цілодобово.

Також іноземці мають можливість проживати в приймаючій родині.

Студенти отримують повноцінне збалансоване та різноманітне харчування в їдальні кампусу.

Вартість навчання та проживання

За навчання:
Початок із вересня 2019 р. - 36590$
Початок із січня 2020 р. - 18295$ (1 семестр)
У вартість входять заняття з англійської як другої мови (ESL) за потреби, а також підготовка до SAT або ACT і консультування в школі.

За проживання:
У вартість проживання входить харчування за системою "повний пансіон" (тричі в будні та двічі у вихідні). Студенти, які живуть у приймаючій сім'ї, отримують трансфер до школи.

За одномісний номер у гуртожитку
Початок із вересня 2019 р. - 22160$ - (2 семестри)
Початок із січня 2020 р. - 10275$ (1 семестр)

За двомісний номер у гуртожитку (вартість з 1 особи):
Початок із вересня 2019 р. - 19990$ - (2 семестри)
Початок із січня 2020 р. - 9995$ (1 семестр)

У приймаючій сім'ї
Початок із вересня 2019 р. - 18790$ (2 семестри)
Початок із січня 2020 р. - 9395$ (1 семестр)

Кожен студент має сплатити реєстраційний збір 300$, а також внести заставу в 2200$ (повертається).
Також студенти щорічно мають оплачувати: медичну страховку (1700$/рік), шкільні матеріали (1500$/рік), повну екскурсійну та розважальну програму (3000$/рік), доповнення до весняних канікул (2000$/рік).

Представник Cats Academy Boston

Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Cats Academy Boston і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Cats Academy Boston і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в школу.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions