Бізнес спеціальності в США в Oregon State University

Популярність бізнес-спеціальностей з кожним роком стає дедалі вищою. У цьому немає нічого дивного: ще до вступу до вишу абітурієнти знають, що точно матимуть попит на ринку праці та зможуть побудувати успішну кар'єру.
Популярність бізнес-спеціальностей з кожним роком стає дедалі вищою. У цьому немає нічого дивного: ще до вступу до ВНЗ абітурієнти знають, що точно матимуть попит на ринку праці та зможуть побудувати успішну кар'єру. Учнів, які прагнуть лідерства, не бояться труднощів і готові шукати нестандартні рішення завдань, чекають в Oregon State University. Тут розроблена освітня програма "Business", випускники якої стають незамінними фахівцями міжнародних компаній та урядових організацій.

Чому варто обрати програму "Business"?

 • Розроблена OSU унікальна модель освітньої програми "Business" відзначена профільними нагородами. Вона сприяє професійному розвитку кожного студента і дає випускникам усі необхідні навички для працевлаштування в престижні компанії або продовження навчання в аспірантурі.
 • Середня стартова заробітна плата випускників програми становить 51 000 доларів США.
 • Отримати у свою команду випускників OSU прагне понад 450 локальних і міжнародних компаній.
 • Гнучкість програми дає змогу кожному учню підібрати для себе оптимальний формат отримання знань. Навчання може проводитися на території кампусу, в онлайн-режимі або в змішаній формі.

"Business" в OSU - можливість завжди бути на крок попереду оточуючих

У рамках освітньої програми "Business" студенти можуть здобути ступені бакалавра та магістра наук.

Напрями бакалаврату представлені:

 • Бізнес-аналітика для іноземних абітурієнтів.
 • Річна підготовча програма для іноземних абітурієнтів.
 • Інформаційні системи в бізнесі.
 • Бізнес-адміністрування з можливістю отримання спеціалізації з підприємницької діяльності, цифрового маркетингу, сімейного бізнесу, міжнародного бізнесу, управління мерчендайзингом, ланцюжка поставок і логістики управління).
 • Бізнес-аналітика.

До напрямів магістратури належать:

 • Міжнародне право в бізнес-сфері.
 • Ланцюжок поставок і управління логістикою.
 • Бізнес.
 • Ділове адміністрування.
 • Бізнес-аналітика.

STEM-спеціальності в рамках магістратури

Спеціалізації магістерської програми "Business" належать до STEM-спеціальностей. Їхня основна перевага - надання випускникам робочої візи на 36 місяців після закінчення університету.

Бізнес-аналітика.

Американське бюро статистики прогнозує збільшення кількості бізнес-аналітиків, що спеціалізуються на маркетингових дослідженнях, на 18% протягом найближчих 9 років. Основне завдання професіоналів полягає в аналізі великих обсягів даних і наданні керівництву компаній результатів, що дають змогу ухвалювати обґрунтовані рішення щодо подальшого розвитку.

Цифровий маркетинг.


Яка роль цифрового маркетингу в найближчому майбутньому? Спеціалізовані видання повідомляють, що останніми роками витрати на цифрову рекламу починають перевищувати витрати на рекламу традиційну, і надалі ця різниця лише збільшуватиметься.

OSU дає можливість студентам:

 • Обрати спеціалізацію з цифрового маркетингу або аналітики цифрового маркетингу в рамках програми ділового адміністрування.
 • Вивчити основи аналізу споживачів, сегментації клієнтів, мікротаргетингу, щоб надалі мати змогу пропонувати кожній аудиторії її ідеальний продукт із відповідним посланням.
 • Скористатися ресурсами Центру маркетингу та споживчої інформації, розташованому на території кампусу. Вони допоможуть глибше зрозуміти потреби сучасних споживачів і використати дані в подальшій роботі.

Ланцюжок поставок і управління логістикою.

На глобальному ринку грамотне управління ланцюжками поставок і логістикою є одним із ключових чинників, що забезпечують ефективність бізнесу.

Під час навчання студентам пропонується дізнатися, як управляти ланцюжками поставок місцевими і глобальними від невеликих підприємств до державних установ. Особлива увага приділяється плануванню глобальних ланцюжків поставок з урахуванням соціальної відповідальності. Організовуючи роботу, обов'язково варто брати до уваги вплив на навколишнє середовище, а також враховувати етичні наслідки в сучасному суспільстві.

Чим приваблює абітурієнтів Oregon State University?

OSU є одним із найпрестижніших дослідницьких ВНЗ світу та входить до топ-70 американських університетів. Дослідження, що проводяться на території навчального закладу та в партнерських лабораторіях, призводять до отримання унікальних знань, які значно впливають на економіку США та світу. Зокрема, університет всіляко підтримує стартапи в галузі медицини та джерел відновлюваної енергії.

Перевагами навчання в OSU є:

 • Відмінне розташування університету. Він розташований у Корваллісі, неподалік від тихоокеанського узбережжя та Каскадних гір. Корвалліс визнано найдоступнішим для проживання та найбезпечнішим містом у США.
 • Висока якість викладання. ВНЗ входить до топ-100 університетів світу за рівнем викладання природничих і сільськогосподарських наук.
 • Сучасні аудиторії, лабораторії та науково-дослідні центри, оснащені інноваційним обладнанням.
 • Розвинена інфраструктура. Крім навчальних, дослідницьких та адміністративних будівель на території кампусу розташовані бібліотека, безліч студентських клубів, кафе, резиденцій, творчих студій, координаційні центри та центри підтримки учнів.
 • Комфортні умови проживання. Студентам пропонується обрати гуртожитки з обладнаними одно- та двомісними номерами, поблизу яких знаходяться численні кафе та ресторани. Ще один доступний варіант - проживання в приймаючій сім'ї, яка акредитована університетом і вирізняється великим досвідом роботи з іноземними учнями.
Контакти
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаємо вступати за кордон з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions