Arizona State University | Університет штату Аризона

Університет нового покоління, діяльність якого спрямована
на розвиток інновацій та академічного успіху студентів
Місто
Фенікс, штат Аризона
Програми навчання
Бакалаврат, магістратура, програми підготовки
Возраст
Вік
Вартість навчання
від 31 200 $ на рік

Відео Університет штату Аризона

Arizona State University
Його історія почалася з 1886 року, коли в Темпі було відкрито перший виш Аризони. Статус університету ASU отримав у 1958. Стрімкий розвиток привів університет до звання "найінноваційнішого в США" та одного з найбільш "престижних вишів світу". В Університеті Аризони навчається понад 13 тисяч іноземних студентів, представників 136 націй.

ASU - Університет штату Аризона

Процес навчання виходить за рамки традиційних методів, надаючи студентам доступ до новітніх технологій і можливість вести дослідницьку діяльність разом з учителями. Викладацький склад включає понад 800 науковців, зокрема 5 нобелівських лауреатів, 6 лауреатів Пулітцерівської премії та 164 стипендіати Фулбрайта.

Arizona State University включає 5 кампусів. Чотири з них розташовані у Феніксі:

 • West campus - невеликий гуманітарний коледж на 4000 осіб.
 • Tempe campus - центр високотехнологічних досліджень. У ньому проходять навчання понад 51000 студентів.
 • The Polytechnic campus - технічний та інноваційний партнер Східної Долини. Тут навчається понад 4800 студентів.
 • The Downtown Phoenix campus - професійний кампус, що стрімко зростає, в якому навчаються майбутні фахівці з охорони здоров'я, журналістики, державної служби, корпорацій. Також тут розташована нова Школа глобального управління Thunderbird. У цьому кампусі навчається понад 11700 осіб.

П'ятий кампус ASU@Lake Havasu розташований у невеликому містечку західної Аризони. Він вирізняється широким розмаїттям програм бакалаврату та маленькими розмірами класів. У цьому кампусі навчається близько 150 осіб.

Розташування

Більша частина кампусів Arizona State University розташована у Феніксі, деякі розташовані в Темпі тощо. Це п'яте за величиною місто США, яке посіло 16 місце в списку "Найкращих міст для початку кар'єри". Головною перевагою життя у Феніксі є його прекрасна сонячна погода, а також насичене спортивне та культурне життя. Студенти можуть провести дозвілля культурно (у музеї, театри, на музичному фестивалі або концерті), або ж просто відпочити на морському узбережжі, біля одного з численних озер, у парку тощо.

Оскільки Фенікс розташований у самому центрі Аризони, студентам дуже зручно здійснювати поїздки в будь-який куточок штату. вони можуть вирушити в одноденну подорож до Великого Каньйону, Седону, гірськолижних курортів.

Рейтинги

 • 1 місце з інновацій у США. З 2016 по 2019 Arizona State University ставав найкращим університетом у цій номінації, випередивши Stanford і MIT (U.S. News & World Report).
 • Входить до Топ 1% найпопулярніших і найпрестижніших університетів світу (Times Higer Education, 2018)
 • Державний університет №1, обраний іноземними студентами (Institute of International Education, 2017)
 • 5 місце в США як Університет, що випускає найбільш кваліфікованих фахівців (The Wall Street Journal)
 • Програми магістратури входять до числа найкращих у країні, згідно з News & World Report 2021.
 • 29 магістерських програм входять до топ-10 у країні та входять до числа найкращих у галузі права, освіти, бізнесу, громадських справ, образотворчого мистецтва та інших.
 • Входить до топ-10 усіх університетів світу за патентами США, виданими у 2018 році.
 • № 3 у світі за якістю зв'язків між потенційними роботодавцями та студентами - випереджаючи Стенфорд, Массачусетський технологічний інститут, Прінстон та інші (QS World University Rankings).
 • US News & World Report оцінюють онлайн-програми бакалаврату № 2 у країні.
 • Топ 10 у США за вкладеннями в дослідження

Програми навчання та факультети Arizona State University

 • Бізнес-школа W.P. Carey
  Одна з найкращих бізнес-шкіл у країні, високий рейтинг якої підтверджують новаторські дослідження та відмінні результати учнів. Практично всі програми школи увійшли до Топ-30 найкращих у США. Високі оцінки отримали також програми навчання он-лайн.
 • Інститут дизайну та мистецтв Herberger
  Навчання тут побудоване на незвичайному поєднанні дисциплін, яке дає блискучу підготовку студентам. Інститут включає кілька шкіл: Мистецтв, Мистецтв медіа та інженерії, Дизайну, Кіно, танцю та театру, Музичну та Інститут Гербергера. Різноманітні програми дають можливість отримати 135 ступенів бакалавра та магістратури.
 • Школа інженерії Ira A. Fulton
  Один із найінноваційніших факультетів, у якому працюють інженери світового рівня, вчителі, науковці, винахідники та підприємці. Понад 350 викладачів отримували нагороди у своїх галузях. Тут готують професіоналів високого рівня. Включає 6 шкіл, учні кожної з яких щороку удостоюються державних нагород за видатні успіхи.
 • Школа майбутнього та інновацій у суспільстві
  Це міждисциплінарний підрозділ, діяльність якого спрямована на впровадження інновацій у життя суспільства з метою розв'язання глобальних або регіональних проблем. Ця школа дає солідний викладацький склад і можливість реалізувати свій потенціал повною мірою, внісши лепту в розвиток сучасного суспільства.
 • Школа глобального менеджменту Thunderbird
  Thunderbird - синонім найкращої освіти у сфері менеджменту. Програми навчання визнані найкращими в країні, наприклад, програма підготовки Магістра менеджменту посіла 1 місце в США. Програми Thunderbird отримали міжнародну акредитацію, що дає перевагу в пошуку роботи випускникам.
 • Школа вирішення проблем охорони здоров'я
  На цьому факультеті проводять дослідження, які спрямовані на розв'язання найгостріших проблем суспільства у сфері охорони здоров'я. Студенти беруть участь у міждисциплінарних дослідженнях, тестуючи інноваційні технології та методики. Факультет включає навчання за кількома напрямами: Біомедичної інформатики та діагностики, Комплексного поведінкового здоров'я, Кінезіології/Фізичних вправ і здоров'я, Харчування, Здоров'я населення, Наука про здоров'я та догляд, Наука мовлення та слуху.
 • Коледж інтегративних наук і мистецтва
  Четвертий за величиною коледж університету, який пропонує поєднання очних, інтернет-курсів та навчання он-лайн у багатьох кампусах і партнерських установах Arizona State University. Студенти можуть здобути спеціальність у гуманітарних, природничих, соціальних, математичних і професійних галузях.
 • Новий коледж міждисциплінарного мистецтва і наук
  Унікальний для США коледж, у якому студенти можуть здобути міждисциплінарні спеціальності. Він спеціалізується на складних способах взаємодії різних галузей науки і мистецтва, та їхньому впливу одна на одну. Навчання проводиться в малих класах, що дає студентам шанс проявити себе і налагодити тісну співпрацю з професорами. Включає три школи: Гуманітарні науки, мистецтво та культурологія, Математичні та природничі науки, Суспільні та поведінкові науки.
 • Коледж журналістики та суспільних комунікацій Walter Cronkite
  Одна з найкращих шкіл журналістики в країні. Факультет випускає найбільше студентське ЗМІ в країні - PBS. Також студенти проходять практику в Cronkite News - щоденному інформаційному агентстві з відділеннями у Феніксі, Вашингтоні та Лос-Анджелесі. Студенти отримують досвід роботи з професійними програмами та цифровою технікою, у різних місцях і жанрах. Цей факультет дає реальну професійну підготовку фахівцям мас-медіа.
 • Юридична школа Sandra Day O'Connor
  Одна з провідних юридичних шкіл у країні, в якій можна отримати кваліфіковану підготовку в широкому спектрі галузей права: підприємницькому, кримінальному, про здоров'я, індійському, міжнародному, патентному, спортивному тощо.
 • Коледж гуманітарних наук
  Найбільший і широкопрофільний коледж університету, що включає 40 дослідницьких центрів світового рівня. Він дає підготовку за більш ніж 2400 програмами з гуманітарних наук.
 • Коледж сестринської справи та інновацій у сфері охорони здоров'я
  Зразковий коледж підготовки працівників сфери охорони здоров'я в країні. Програми DNP посіла 24 місце в США, а програма MSN - 32 місце. Високий рівень теоретичної та практичної підготовки гідно оцінюється роботодавцями всієї країни.
 • Коледж державної служби та громадських рішень
  У ньому готують майбутніх лідерів на державній службі. Заняття проводить кваліфікований викладацький склад, який не раз був відзначений нагородами. Школи цього коледжу також були відзначені як найкращі в США: Школа Кримінології посіла 5 місце, Школа зі зв'язків з громадськістю - 14 місце, а Школа соціальної роботи - 25 місце. Також у коледжі є Школа Спільноти ресурсів і розвитку (управління некомерційними організаціями, місцями відпочинку тощо)
 • Коледж Стійкості
  Перша в країні комплексна програма навчання, яка спрямована на пошук реальних рішень проблем екології, економіки та соціуму. Коледж підтримує дослідницьку діяльність, теоретичну підготовку та ділову практику в урбанізованому світі. Тут можна здобути ступінь бакалавра, магістра, доктора наук.
 • Педагогічний коледж Mary Lou Fulton
  Найсильніший педагогічний коледж у США, який готує майбутніх викладачів, директорів шкіл, науковців. Студенти отримують не тільки теоретичні знання, а й реальний досвід роботи з учнями. Тут можна отримати ступінь бакалавра, магістра та доктора наук.
 • Барретт, Школа Почестей
  Це унікальний коледж у США, до якого відбирають найвидатніших випускників усієї країни. Його називають "Золотим стандартом" коледжу з відзнакою, адже тут створені ідеальні умови для розвитку та професійного зростання найкращих студентів країни.

Спорт і позакласна діяльність

В Університет штату Арізона відкрито понад 1000 студентських клубів та організацій, присвячених найрізноманітнішим інтересам: від підприємництва до танців, від фемінізму до вивчення фізики. Кожен студент може знайти однодумців або створити свій власний клуб.

В Arizona State University розвинена як професійна спортивна діяльність, так і аматорська. На базі ASU тренуються олімпійські чемпіони та провідні команди в різних видах спорту. Для аматорів у коледжах створені команди в різних видах спорту, що дадуть змогу підтримувати хорошу спортивну форму та змагатися в університетських лігах.

Проживання та вартість навчання

Студенти Arizona State University проживають у гуртожитку кампусу, в якому вони проходять навчання. Студенти бакалаврату живуть зі своїми одногрупниками, що дає можливість одразу завести друзів.

Життя в гуртожитку дає низку переваг: аудиторії, бібліотеки, репетитори, їдальні, спортзали розташовані дуже близько. Усі кімнати в гуртожитках повністю мебльовані, з доступом до пральні, Wi-Fi та ТБ. Також у них є спільні кімнати для навчання та відпочинку, спільні кухні.

Території кампусів ретельно охороняються. Заходи безпеки включають студентський екскорт (вас проводять до дому), мобільний застосунок, за яким можна покликати на допомогу в екстреній ситуації, кнопки екстреної допомоги в гуртожитках, поліцію кампусу, яка працює цілодобово.

Вартість навчання та проживання

Вартість програм бакалаврату - від 31200 $/рік.
Вартість програм магістратури - від 26080 $/рік.
Вартість проживання в кампусі (включає стандартний план харчування) - 19000 $/рік.

Стипендії
Кожен коледж університету пропонує низку стипендій і грантів своїм студентам.

Представник Arizona State University

Володимир Рудешко
Представник Університетів США
Я є офіційним представником навчальних закладів США і буду вашим професійним гідом у вступі.
У мене великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають вчитися в США. Допомагаю вступати за кордон з 2001 року.
Я працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Arizona State University та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Arizona State University і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в США.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions