10 найкращих бізнес-шкіл США

Випускники зі ступенем з бізнесу мають безліч можливостей, тому не дивно, що кожен п'ятий студент обирає для себе цю спеціалізацію.
Тим, хто хоче створити власну компанію, стати лідером у галузі або займатися звичайною корпоративною роботою, знадобиться ступінь бакалавра з бізнесу. Випускники зі ступенем з бізнесу мають безліч можливостей, тому не дивно, що кожен п'ятий студент обирає для себе цю спеціалізацію.

Бізнес-школа в США - що це?

Бакалавріати, що надають ступінь з бізнесу, навчають базових навичок і створюють професійні мережі, які допомагають випускникам з працевлаштуванням або готують до подальшого навчання до ступеня магістра. Навчаючись на бакалавраті, студенти не тільки отримують основні навички та знання, а й обирають для себе певну спеціалізацію.

Найпопулярнішими є:

 • Accounting,
 • Entrepreneurship,
 • Finance,
 • International Business,
 • Marketing,
 • Supply Chain Management.

Оскільки сфера бізнесу дуже широка, різні школи дають різні ступені та спеціалізації. Виші пропонують свої унікальні місії, курси, програми стажувань і можливості міжнародного обміну. Також студентам пропонують різні методики навчання: одні школи більше часу приділяють навчанню в аудиторії, інші концентруються на набутті практичного досвіду.

Бізнес-школи в США різняться також тим, як вони співпрацюють з іншими факультетами та програмами коледжу. Наприклад, Cornell's Agribusiness Management Minor дається спільно зі всесвітньо відомим College of Agriculture and Life Sciences.

На що звернути увагу при виборі бізнес-школи в США?

Вибрати одну із сотень бізнес-шкіл США може бути досить непросто. Щоб рішення було зваженим і правильним, зверніть увагу на деякі основні характеристики.

 • Відповідність. Важливо розуміти, що кожен коледж пропонує свій унікальний досвід. Для студента важливо підібрати той, який найбільше відповідатиме цілям, рівню знань і навіть характеру. Людина, яка навчатиметься в невеликому кампусі Cornell University, отримає зовсім інший студентський досвід, ніж та, що навчатиметься у великому урбаністичному кампусі USC. Так само, як і студент MIT, у якому навчається близько 4000 студентів, потрапить в інші умови, ніж студент University Texas-Austin, у якому навчається понад 50000 учнів.
 • Методи навчання. Кожна людина розвивається по-різному: деякі краще проявляють себе в маленьких класах, інші цілком комфортно почуваються у великих групах. Важливо обрати для себе оптимальні умови, які сприятимуть розкриттю потенціалу та допоможуть досягти успіху.
 • Пропозиція вишу. Кожна вища школа пропонує різні програми та спеціалізації. Якщо ви хочете спеціалізуватися в агробізнесі, чудово підійде Cornell University, але, якщо вас цікавить робота в кіно-індустрії, варто зробити вибір на користь USC з його програмою Business Cinematic Arts.
 • Перспективи. Навчання в коледжі - одна з найважливіших і найбільших інвестицій у житті людини. Важливо розуміти, який результат ви отримаєте і чого зможете досягти зі своїм дипломом. Багато вишів публікують дані про відсоток працевлаштованих випускників, а також їхню середню заробітну плату. Ознайомтеся з цими цифрами ще до вступу.

10 найкращих бізнес-шкіл у США

Цей рейтинг пропонує "золотий стандарт" бізнес-освіти. Однак, це не означає, що інші школи будуть гіршим вибором.

Вибір ґрунтується на таких факторах:

 • Престиж. Деякі виші мають настільки блискучу репутацію, що випускникам не важко буде знайти роботу, навіть якщо вони не досягли висот у своїй спеціальності. Диплом MIT відкриє безліч дверей і це не секрет. До того ж, у таких вишів зазвичай багато надійних активних випускників, які допомагають знайти роботу і пропонують хороші можливості.
 • Майбутня зарплата. Цей показник виміряти найпростіше - оскільки навчання коштує недешево, важливо, щоб випускник міг розраховувати на високий заробіток на початку роботи і в перспективі. Студенти шкіл, які перераховані нижче, знаходять роботу дуже швидко і рівень зарплати в них набагато вищий, ніж в однолітків.
 • Програми. Різноманітність курсів, можливість всебічної освіти, додаткових спеціалізацій - це важливий критерій, адже випускники можуть похвалитися високим інтелектуальним рівнем, допитливістю і здібностями до роботи в різних галузях.
 • Практичний досвід. Найкращі бізнес-школи допомагають студентам отримати реальний практичний досвід, який буде корисний у подальшій роботі. Одразу після випуску вони стають кваліфікованими співробітниками, здатними вирішити будь-яке завдання, і роблять успіхи.

На основі цих критеріїв було складено список із 10 найкращих університетів, що пропонують освіту у сфері бізнесу:

 1. University of Pennsylvania (Філадельфія, штат Пенсильванія). Коефіцієнт прийому - 8%. Бізнес-школа University of Pennsylvania справедливо вважається найкращою у світі - це Wharton School. Вона пропонує найкращі міждисциплінарні програми, до того ж студенти третину курсів відвідують в 11 інших школах університету з різних дисциплін (від хімії до історії мистецтв). Це відкриває величезні перспективи в подальшому працевлаштуванні та можливості вибору місця роботи в галузі, що найбільш цікава. Випускники 2018 року отримали роботу в більш ніж 19 різних галузях, при цьому їхня середня зарплата становить понад 80 тисяч доларів на рік.
 2. University of Michigan (Енн Арбор, штат Мічиган). Коефіцієнт прийому - 23%.
  Ross School of Business випускає майбутніх лідерів галузі. Навчання в цій школі спеціалізується на практичному досвіді: студентів вчать консультувати, керувати, робити інвестиції в реальні підприємства з реальними ставками. До того ж студентам пропонують різні інтегровані курси, які дають змогу отримати уявлення про всілякі перспективи, ідеї та можливості.
 3. Massachusetts Institute of Technology (MIT) (Кембридж, штат Массачусетс). Коефіцієнт прийому - 7%. Sloan School of Management у цьому виші - це місце перетину технологій і бізнесу. Тут готують найкращих спеціалістів з вирішення різноманітних завдань: від запуску стартапу до випуску прототипу на ринок. Бізнес-програми розроблені так, щоб студенти отримали глибоке розуміння принципів управління в сучасному світі.
 4. University of Southern California (Лос-Анджелес, штат Каліфорнія). Коефіцієнт прийому - 13%. USC Marshall School of Business - один із лідерів бізнес-освіти в країні та світі. Вона славиться розвиненими міжнародними відносинами: понад 80% студентів магістратури навчаються за кордоном, а також усі першокурсники отримують пропозицію провести перший рік у виші іншої країни. Навчальні програми складені так, щоб студенти отримали академічні знання та практичний досвід рівною мірою.
 5. University of Texas (Остін, штат Техас). Коефіцієнт прийому - 39%. McCombs School of Business в університеті пропонує освіту високого рівня. Відмінною особливістю цієї Школи є велике розмаїття унікальних спеціальностей: Accounting, Canfield Business Honors Program, Finance, Integrated Masters in Professional Accounting, International Business, Management, Management International Systems, Marketing, Science and Technology Management, Supply Chain Management. McCombs School of Business підтримує партнерські відносини з вишами більш ніж 25 країн на всіх континентах.
 6. Carnegie Mellon University (Пітсбург, штат Пенсільванія). Коефіцієнт прийому - 17%. Tepper School of Business при виші пропонує навчання в невеликих класах. Програми складені на основі злиття бізнесу, технологій та аналітики. Студенти отримують великі можливості для співпраці ще під час навчання. Навчання в цій бізнес-школі практично гарантує успішну кар'єру.
 7. Cornell University (Ітака, штат Нью-Йорк). Коефіцієнт прийому - 11%. Dyson School of Applied Economics and Management - це маленькі класи та індивідуальний досвід. Навчання в цій школі вирізняється гнучкою програмою, яка дає змогу студентам збагачувати освітній досвід. Студенти можуть записатися більш ніж на 4000 курсів. Програми Dyson School of Applied Economics and Management передбачають 11 напрямів навчання, зокрема знамениту програму Agriculture Management.
 8. University of North Carolina (Чапел Хілл, штат Північна Кароліна). Коефіцієнт прийому - 22%. Kenan-Flagler Business School пропонує освіту, спрямовану на розвиток навичок вирішення проблем, аналітичного та стратегічного мислення, командної роботи. Випускники цієї бізнес-школи користуються прекрасною репутацією, що підтверджує їхні глибокі знання, трудову етику та вміння працювати в команді. 89% випускників 2019 року одразу знайшли роботу. Їхня середня зарплата становить понад 68000 доларів на рік.
 9. Washington University (Сент-Луїс, штат Міссурі). Коефіцієнт прийому - 15%. Olin School of Business цього вишу має давню традицію залучення найкращих студентів до роботи. До моменту випуску понад 97% учнів уже працевлаштовуються. Ця Школа славиться також експериментальним підходом до навчання: студенти працюють над реальними консалтинговими проєктами для широкого спектра підприємств. Це забезпечує їхню повноцінну підготовку до реальних робочих умов.
 10. Georgetown University (Вашингтон, штат Колумбія). Коефіцієнт прийому - 15%. McDonough School of Business в Georgetown University пропонує широкі академічні знання, передові дослідження і продовження єзуїтської традиції співробітництва, що змушує студентів мислити нестандартно, висувати нові ідеї та налагоджувати контакти, які будуть корисні після випуску. Найвідоміша програма цієї Школи - Global Business Experience, за якою студенти можуть поїхати за кордон для консультації в певній галузі або в одній із провідних компаній світу.
Вступи до ТОП 50 ВНЗ США
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Якщо ви втомилися від реклами освітніх агентств та університетів, шукаєте дійсно гідну освіту для своєї дитини, то ви потрапили за адресою. За час своєї роботи я виробила стратегії вступу в ТОП 50 університетів США і готова допомагати вашим дітям досягти максимальних результатів. Мій підхід: "Завжди прагнете в найрейтинговіший ВНЗ, у звичайний університет вступити завжди встигнемо". Ну що? Почнемо?
Контакти
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Boston, Massachusetts, USA
+1 226 888 4959 (WhatsApp)
international@infostudymail.com
Відгуки наших студентів
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions